Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Gwiazdor a no poszłabym sobie na jakies wesele, uwielbiam takie zabawy:) Nawet moje wesele mi się marzy ale to juz inna sprawa haha:) A właśnie weselnych sobie słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Zdzislaw
a ja bylem z gwiazdorem na randce ;( i po pol godziny do mnie z tekstem czy nie mam ochoty na zabawe w dark roomie :/ niewychowany jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet Do niedawna myślałem, że to jakiś mit... myliłem się bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę... PrettyInScarlet -----> przypomniało mi się spojrzenie mojej niedoszłej.... ojjjj jaki cudny Aniołek hahaha :-) Ja już mykam Papa i Buzzzzzziaki Nimfo 🖐️ PrettyInScarlet 🖐️ jutro.... dzisiaj mam duuuuuuuużo roboty A Madasia.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na to cały dzień :-)................. czasami nagle siły przychodzą ot tak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ma chłopina zabawę... no nic mu na to nie poradzimy. Ciekaw jestem czy podobnie pajacuje w rzeczywistości.... Umówmy się, że nie będziemy gadali o słowach i osobach zaczynających na SZU. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia... myślę, że działa to tak samo w drugą stronę... :-).... oj tak tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteśmy na twoim topiku.... rozchwytywana przez wszystkich a mi pozostaje tylko hehe....... no właśnie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjj Madasia damy radę głowa do góry.... jutro słoneczko zowu nam zaświeci :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×