Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Gość lalineczka
tak w sumie, to nam niezły kit wciskają na tych pierwszych randkach. A hitowy tekst to: poszli do łóżka na 1 randce i są małżeństwem! Bez seksu facet nie zaproponuje kobiecie chodzenia na wyłączność! hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
albo: nie lubisz seksu? jak TY wytrzymujesz bez niego, ja bym nie mógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
albo przesłuchanie na 1 randce: w ilu byłaś związkach? jak długo trwały? czemu się rozstaliście?...................koszmar:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyx
Samotna 34-latka - a tak szczerze, to czemu taka fajna kobieta jak Ty, nie ma faceta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+30: A to słyszałaś: - Taka łania marnuje się bez faceta???!!! Nieeee, no, niemożliwe... niemożliwe... Coś tu nie gra, coś tu nie gra. - Ten twój poprzedni to był chyba ślepy, że ciebie zostawił. Gdybym ja miał taką kobietę, to bym był najszczęśliwszy pod słońcem... (gadka, gadka i po godzinie): pójdziemy do mnie? - Wiesz, bo mężczyźni boją się mądrych kobiet... a żeby z tobą rozmawiać, to trzeba sie WYSILIĆ (znaczyło: pomyśleć). - Rozwalasz mnie, dziewczyno. Ale spokojnie, w pozytywnym sensie. - Nie powinienem tak szybko co ciebie dzwonić, trzeba się było najpierw dokładnie poznać przez GG. z tym seksem na pierwszej randce to też słyszałam kilka zachęt: że są małżeństwem, że stworzył związek (dobre, nie?), ze obecnie KOBIETY wyzwolone noszą przecież prezerwatywy w torebkach, właśnie na okoliczność seksu... blebleble. Prawdę mówiąc, już mi się znudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah tego o lani nie slyszalam jeszcze, pewnie wszystko przede mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie usłyszysz... :) Wszystko przed Tobą :) Moja koleżanka usłyszała coś o klaczy. Facet był koniarz, czy jak. Czyli robi się popularne powiedzenie, na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g24
polykasz? Dacie wiare? Takie pytanie mi zadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g24
przeciez widac po mnie, ze polykam, wiec po co jeszcze pytal? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyx
Idziemy :D Swoja droga pierwszy raz w zyciu kobieta mnie o to zapytala :P Szkoda, ze tylko wirutalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enyx: zawsze musi być ten pierwszy raz, wiesz? A jak miałam Ciebie spytać o randkę, skoro się wirtualnie rozmowa toczy? Skoro idziemy, to trzeba się dogadać... tylko że ja jestem z okolic Wawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyx
A ja z zachodniej Polski :( zawsze tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyx
ide spac :) pa Samotna 34-latka pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem, że jakaś podszywka Cię kiedyś tu naobrażała i walnąłem gafę... :-P czytałyście samotność w sieci?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×