Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UK SUBS

znalazłem w moich gatkach wał korbowy od Stara-20 , co robić?

Polecane posty

Gość i tak powstała
typuję Ariane84 ta sama choroba "stopkowa" o: ""Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim." - Oscar Wilde "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." -Albert Einstein "Człowiek jest naprawdę królem dzikich bestii, gdyż jego brutalność przewyższa ich brutalność. Żyjemy ze śmierci innych. Jesteśmy cmentarzyskami!."- Leonardo da Vinci "Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem."- George Bernard Shaw "Możemy człowieka ocenić po tym, jak traktuje zwierzęta."- Immanuel Kant "Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami."-Arthur Schopenhauer "Czym jest słońce dla ziemi, tym miłość dla duszy."- Honoriusz Balzac "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu."- Blaise Pascal "Miłość – to tęsknota za wiecznym zjednoczeniem z drugą osobą."- Platon "Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy. Wtedy seks tylko uzupełnia taniec miłości, lecz nigdy nie jest istotą sprawy."- Paulo Coelho" yyyyyyy fuuuuuuuuuuuuuuuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos oranżadki mam nową teorię, ale na razie opuszczę zasłonę milczenia:D a a propos tej stopki... matko z córką...:o da vinci, balzac i.... coehlo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka w ogóle nie podniosła i jest ok:classic_cool: a ja chcę moją teorię- ofkors metodą rozlicznych badań- ugruntować i wtedy... unieść kotarę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżanka cukru
bywalec1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaopao
Ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tą zasłoną, patty? Czy już ugruntowałaś teorię? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×