Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Chcemy Was kochać,chcemy być kochane przez Was,ale tak trudno Was znaleźć..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Gwiazdor ale ta twoja maczuga,na nic sie zda jak nie zdąbedziesz mojego zaufania.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylantyna
czesc kochani:))) ja tez chetnie zaopiekowala bym sie przystojnym kochanym mężczyzną:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
xyzed może to miejsca sa czasem nie odpowiednie, w których jesteśmy, a my to xle odbieramy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zdobędę Ciebie madaska potem twoje zaufanie :-P Taka jest kolej rzeczy huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zdobędę Ciebie madaska potem twoje zaufanie :-P Taka jest kolej rzeczy huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa28
wspaniali mężczyżni przeważnie są zbyt nieśmiali, a ci cąo się uważają za prawdziwych facetów zwykłymi prostakami i dlatego tak trudno znaleźć tych wspaniałych, za bardzo się ukrywają...a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Gwiazdor zawsze taki pewny jestes???????????? to nie tak jak tobie sie wydaje, przelecieć mnie może każdy,a ja chcę milości,a nie pędziwiatra, którego zaraz tu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu pisze o jakimkolwiek przeleceniu kogokolwiek. Mam swoje zasady i trzymam się ich mocno. Nie myślę o znajomych kumpelach w kategoriach łóżkowych... ot cały ja. A że jestem pewny siebie, to źle napewno ze mną nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematycznie topik nie dla mnie :) Bo mężczyznę to już mam :D Ale pozdrowienia dla autorki topiku :) Madasia :* :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gwiazdor z madaska to sobie tak szybko nie poradzisz:P:P:P:P:P uwierz mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Gwiazdor nie powiedzialam ze to źle,że jestes pewny siebie................ ale troche kolej naszego poznania sie jest niepoprawna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
SZUbrawiec tez pokrzywdzony przez los???????????????????/ czemu nas tak dużo?????????????? dlaczego tak sie krzywdzimy na wzajem??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Gwiazdor to jak mamy sie poznac jak nie będziesz rozmawiał??????????? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tu jakies dyskusje na temat szybkości przelecenia autorki :P jakie są kryteria? I jaki przyjmujemy system miary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
komiczne cos źle doczytałes, nikt właśnie nie mówił o przeleceniu mnie, to ja powiedzialam ze nie chce takiego poznania, a gwiazdor usiłuje mnie przekonac ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×