Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

do brylantyny , milo miło......... a co sie Tobie we mnie ... s p o d o b a ł o, nie znasz mnie, moze jestem wrednaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc wprost Gwiazdorze - bo piszesz to, co ona chce przeczytać... prosta i szybka droga, by zostać przyjacielem wielu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor to wasłnie to, jak przychodzi taka sytuacja ze oboje mają doła, to zaczyna sie psuć w związku..... hm... trudne pyatnie zadałes.... ale nie wyobrazam sobie rowniez mężczyzny ktory nie cierpi, ktory nie potzrebuje wsparcia,.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
komiczne to też może być prawda......... ale dobrze ze jest dyskusja,bo można wyciągać wnioski............ dzieki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brylantyny
Zgadza się, nie znam Cię :) Zaryzykuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
gwiazdor nie gniewam sie,a czemu ty ciagniesz ta rozmowe ze mna??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa kobietka
sa ale to ginący gatunek niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od razu rzuca się w oczy bacznemu obserwatorowi :) poza tym, jesli ktoś ma pojęcie o retoryce i ogolnie pojetej erystyce, bez problemu poprowadzi dyskusje w taki sposob, by pozostać w zgodzie z każdym z interlokutorów, nie raniąc nikogo oraz dopasowując poglądy do oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bedzie wymiana nr gg ... pozniej rozmowy na koniec wymiana zdjec i jedna ze stron uzna ze druga nie pasuje jej fizycznie ;/ i koniec... i znowu durny topic i znowu to samo ... i znowu i znowu a potem to juz tylko starosc i smierc u boku niekochanej osoby... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne nie pochlebiaj sobie z Ciebie taki baczny obserwator jak z koziej dupy trabka... ;-P a co do obserwowania to jedna rzecz ktora sie rzuca w oczy to to ze sie wymadrzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
SZUbrawiec jesteś bardzo pesymistycznie nastawiony, wiekszość nie lubi takich ludzi, albo zmień nastawienie i ton rozmowy albo topik............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) to zupelnie jak z ocena ludzi po dwoch trzech wypowiedziach ... Zartuje sobie ;-/ nie wyrzucaj mnie ... HUGS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUbrawiec z Ciebie raczej SMĘciawiec jest, a nie szubrawiec, który to termin sugeruje może i niegrzecznego chłopca, ale z ułańską fantazją... a Ty jedyne co prezentujesz to jakieś zionące pesymizmem frazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZurbowiec, w zwiazku tez trzeba dopasowac sie fizycznie............... bez pzresady... moza dasz nam jakies rady internetwe, bo wiedze zes doswidzcony:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylantyna ;) nikt mnie nie skrzywdzil ... rownie dobrze moge byc wesolym klaunem podskakujacym i potrzasajacy swoja czapencja z dzwoneczkami ... ;P Luz ;) tak se klepie w klawiature. Komiczny - ze co ?:) A co do tego co napisalem ;P czy tak nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
chłopcy to ma być spokojna rozmowa,bez wyzywania,najeżdżania na siebie, ej to nie walka o kobietę, tylko rozmowa o nas i o was,proszę......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można innym odbierać prawa do szczęścia tylko życzyć im wszystkiego najlepszego. Np są ludzie co jak widzą ślub to odrazu mówią \"Na co im to ? I tak się rozejdą\" To jest dziwne i nie miłe. Trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość choć nie liczyć na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ;) Pierwej widzisz ... pozniej poznajesz ;) tak powinno byc a tutaj jest odwrotnie ;P sproboj stanac na glowie i tak przez miasto isc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) mezczyzni zawsze beda walczyc o dominacje ... tacy jestesmy ;P dla nas to sens zycia ... ;-/ ale ja mam watpliwosci co do plci komicznego ;( Zartuje... :) oczywiscie... Buu ale ciemno za oknem ;) i leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komicznie to zabrzmiało... Mam taki styl, że uwielbiam być pewny swego, chociaż czasami popełniam błędy, z resztą jak każdy jak i Ty - Komiczne Być przyjacielem wielu kobiet i mieć głowę na karku tojest dopiero sztuka. Często się tak zdarza, że potrzebują One wygadać się nie tylko do super kumpeli, ale także do faceta. A facet w takiej sytuacji ma dwa wyjścia: 1. Będzie chciał ją wykorzystać... no jednym słowem to nie wyżyta ciota i impotent, przechwalający się że kolejną zaliczył i panowie jak jeden za drugim myślą: to jest dopiero GOŚĆ... a jednak to ciota ze zrytą psychą. ( to samo odnośnie każdej nachalnej panny można napisać, pustej lolitki) 2. Będzie chciał jakoś zaradzić problemom, znajdzie czas, pogada, ale nie będzie doprowadzał do stanu jakiegoś zakochania, wysłucha, doradzi. 3. Jeżeli zacznie walczyć o Kobietę to nie zacznie się przepychać jak w kolejce do hipermarketu, gdzie jest jakaś tandeta w przecenie w ładnym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×