Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

właśnie niestety ale i kobiety i mężczyźni są w zasadzie tacy sami... wszyscy... teoria o naszej wyjątkowości jest naprawde przesadzona.... ludzie z jednego kręgu kulturowego, różnią sie drobiazgami... ale podstawowe mechnaizmy są identyczne.... dlatego właśnie kobiety wolą silnych męskich facetów.... jedne lubią totalnych chamów, inne po prostu tych zdecydowanych... a inne mówią, że lubią tych łagodnych, bo albo nie maja wyjscia albo nie poznały do tej pory nikogo naprawde męskiego... i tak jest ze wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
dobra chłopcy ,nie o to mi tu chodziło ,żebyście sie żarli, jak sie uspokoicie to wrócę,do wieczora......................... ochłońcie troche........ bo to nieprzyjemne jest............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska.... nieeeee.... zartuj ;) Udanego dzionka zycze... znikam pffff (obloki siarki) ...gdzies zzzaaa swiatow - ale jeszcze wroce... ;P Capecke zostawilem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mops74
no i spłoszyliście założycielke,naprawdę te wasze ja jest takie ważne,że nie zwracacie uwagi,że kobiety wam sie usuwaja,bo nic soba nie reprezentujecie???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gwiazdorze, ale wielu jest facetów, którym naładowano głowe bzdurami o tym jak to kobiete nalezy wynosic na piedestał, traktowac jak 8 cud swiata, spelniac jej zachcianki... im sie wydaje, że takie postepowanie zapewni uwielbienie kobiet... dlatego godzą sie na takie układy kolezensko-misioprzytulankowe... to jest wina jakichs błędów w procesie wychowaczym, w ktorym za kształtowanie charakteru odpowiadały babcie, ciocie i mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre panie, nie pojmują, że w męskiej dyskusji nie ma zawsze i wyłącznie gładkich słówek i przymilanek i to, że jeden do drugiego coś ostrzej powie, to nie powod do obrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mops74
tak,ale wy tu nic innego jak sie żrecie,a one poszły, bo nie było z kim tu gadać.... trochę luzu chłopaki one moze tez chciały własnie pogadać,może ...... a wy tylko mówicie ze chcecie sluchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie panie jak mops74 nie interesuje treść merytoryczna... gdy zauważa, ze pisze facet, wtedy jej oczy zachodzą czerwoną mgłą pragnienia mordu i przystępuje do ataku :) Ps mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
nie obrazilam sie,poprostu musze jechać do domciu, skończyłam prace,mopsik dzieki,dokładnie tak jest................... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
tak będę wieczorem ok. 20, lat 32 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne mowisz o jakimś konkretnym typie kobiety czy ogólnie?!? Bo jeżeli generalizujesz to się z Tobą nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cześć gwiazdor a rezty nie ma????????????/ a słuzbie zdrowia pracujesz??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
no i gdzie wszyscy jesteście???????????????????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Cartoon Network ,Gwiazdor, brylantyna, do brylantyny, SZUbrawiec ,komiczne ja tu czekam na was,ale chyba na darmo.......:( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szkoda myslałam że naprawdę mozemy pogadać............. tak sobie skakaliscie do oczu,a teraz jak co do czego to nikogo nie ma..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
nie,wcale nie nerwowo,tylko troche przykro.......... no ale cóż takie jest zycie,w końcu to nie je bajka..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to jest że wyglądam jak mężczyzna a według tutejszych kryteriów (nie mówię tylko o tym temacie) nie jestem prawdziwym mężczyzną. Jakie życie mi pozostało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tutaj siedza glownie ludzie ktorzy maja problemy ze soba... z otoczeniem z calym swiatem ... do tego element spoleczny ... ludzie zboczeni ... majacy problemy z akceptacja u plci przeciwnej itd itd ;-) no i tacy ktorzy latwo popadaja w nalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P masa kobiet w ciazy ktore nie powinny siedziec godzinami przed netem ... a to robia w pozycji ktora szkodi plodowi ... ;P jeszcze sporo przypadkow mozna by bylo wymienic :) sa tez normalni tacy jak JA :P ... oczywiscie zartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×