Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

:P masa kobiet w ciazy ktore nie powinny siedziec godzinami przed netem ... a to robia w pozycji ktora szkodi plodowi ... ;P jeszcze sporo przypadkow mozna by bylo wymienic :) sa tez normalni tacy jak JA :P ... oczywiscie zartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
oj chłopaki tylko was zostawić samych szubrawiec jak zwykle dokładasz do pieca,co z toba?/ może to ty masz jakieś kompleksy???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
ja nie jestem ani zboczona,ani z elementu jakiegoś,ani w ciąży........... nie wiem o co ci facet chodzi..... za bardzo chyba w patrzony jestes w siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Cartoon Network ,gwiazdor jeszcze jesteście?????? bo meczy mnie ten pesymista... nabzdyczony pesymista........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
czemu niektórzy faceci są tacy jak szubrawiec,czasami jeszcze gorsi-a potem maja pretensje do wszystkich kobiet na swiecie jak to one ich biednych nie traktuja,albo traktuja....... to chore......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo jaki on jest w życiu. Może jest zniesmaczony życiem. O mnie też mówią że wiadomo dlaczego jestem sam po moich wpisach (używałem różnych nicków) Prawda jest trochę inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
może i sa kobiety które wymagaja wiele,same do końca nie wiedzą czego chcą- ale nas takich normalnych też jest dużo i dlaczego to nam zawsze sie dostaje za te suki............... to [przykre, ale tak jest......... z wami pewnie tez tak jest,,,,,,,czy nie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
carton to po co robisz tu takiego z siebiena tych forach, pomaga ci to w czymś???????????? być może sie spotkaliśmy juz gdzieś na innym topiku i być może to ja ci powiedziałam takie słowa........ bo padły ode mnie takowe nie tak dawno...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem. Nie chce o tym myśleć. Wygląda na to że schemat jest już gotowy i tylko jeden rodzaj facetów jest godna być szczęśliwy w związku. Nawet jeśli takich jest 30%. Spójrz na moją stopkę i tego się trzymaj. Interpretacja: Całe oczy na nagrodzie - czyli patrz optymistycznie w przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
ładne, ty tak robisz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam że madaska coś do mnie mówiła. To są takie sytuacje że są w necie tacy mali cwaniaczki co wykorzystują fakt nietykalności. Ale tu trzeba stosować taktykę ignorancji nie tak że mówić (ignoruję cię ) ale poprostu ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pod róznymi nickami tu chodzę............... nie wiemy tego.......... pracujesz,uczysz sie??????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę się zaocznie Nie pracuję ale będę pracował (też zaocznie) No zadzwonią po mnie i będę miał czas to jadę pracuję ile mam czasu i wracam To w takich sklepach odzieżowych kiedy trzeba np przyczepić takie zabezpieczenie żeby nie wynosić czy też inne czynności. (jeszcze tam nie byłem wiec nie wiem dokładnie co tam sie robi) Taka zbiorowa praca bo towaru jest duuuuużo) Jutro zadzwoni i zapisze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Tam nie powinno być \"No\" tylko \"Jak\" Jak zadzwonią po mnie .... W te wakacje pracowałem miesiąc fizycznie. Ciężka praca i jestem zadowolony że wytrzymałem ten miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
zabrzmiało,jakbyś byl w kwiecie wieku......... hahahahahahahahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
dokladnie,masz się do czego przygotować,ja mam już dwie córeczki, które kocham nad życie, już mam rozwód za soba............. życie nie jest proste.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem trochę nie z tej ziemi. Takie przyziemne rzeczy jak bałagan czy to że trzeba się uczyć na egzamin są trochę po za mną. Choć jak chodzi o naukę to czuję że nie można odkładać na ostatnio minutę i jednak trochę się czasem pouczę. Porządki robię jak mama mi powie (masz tu odkurzyć albo tu posprzątać (choć w kuchni robie porządki codziennie) Jestem beztroskim człowiekiem. Np włączam sobie Cartoon Network i tak z bajki na bajkę mijają mi godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
tez bym tak chciała.......... życ beztrosko i nie przejmowac sie niczym..... zazdroszczę ci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
fajnie sie rozmawia,ale ja muszę się kłaść, bo rano do pracy,jestem na necie od 9 jakby co.......... spij dobrze papapapapapaaaaa.:P :P:P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale nie mieszkam w domu sam i jednak trzeba zachować jakieś standardy. W domu jest kot i pies i bałagan jest w naszym domu częstym gościem. A jak chodzi o przyszłość to mam nadzieję że znajdę taką pracę żeby mieć pieniądze na życie i mniej więcej jakieś małe przyjemności. Bo wiadomo że pieniądze to jest to co człowiek potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
dzień dobry Witaj brylantyna,gdzie cie wywiało wczoraj tak nagle????????????? opowiadaj co tam u ciebie........ a wy śpiochy wstawać.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Dwa Bobry :-) Zajrzę później, narazie trochę mam obowiązków. Miłego ranka! U mnie słonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×