Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość madaska
gwiazdor czy cos powiedzialam nie tak????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor ;) Ja tam lubie takie przepychanki w supermarkecie* szczegolnie jezeli na kasie lux blondyna z 3kg-owymi tipsami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nikim nie walcze.. Szubrawiec po prostu miał kaprys naskoczyc na mnie... a jako, że tacy herosi klawiatury śmieszą mnie, odpisałem mu po prostu... co do tematu - kontakty netowe mają swoją specyfikę... najpier w kogos czytasz, potem widzisz... jesli czytasz pesymistyczne frazy, to często juz nawet widziec nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawiec kużwa,spokój............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwaiazdor ja bym chciała miec przyjaciela, tylko to nie za bardzo realne. Bo dlaczego ci tak zwani przyjaciele, sie zakochuja?????????????????????????????? w nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
gwiazdor coraz bardziej podoba mi sie twoje myslenie i podejście do spraw męsko -damskich.......................... tylko pytam........ czy cos powiedzialam nie tak.......ze sie nie odzywasz do mnie???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne :) jestem herosem klawiatury ;P bezbledny jak mc giver* i raczy jak gazela :P tak mnie okresila maszynistka przy tescie bezwzrokowego pisania ... musialem sie pochwalic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska wszystko git. Panowie koniec waśni, a jak nie to będę mało kulturalny... huh!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gwiazdora - z doświadczenia, na szczęście nie swojego wiem, że bycie dla kobiet przyjacielem, jest zazwyczaj fatalne w skutkach... tzn są dla Ciebie miłe, lubią Cie, powtarzają, że jestes słodki... mówią, że takich facetów jak Ty już nie ma... że jestes skarbem na ziemi... że kazda dziewczyna chciałby mieć takiego... i na pewno jest wiele, ktore go docenią... i wypłakują Ci sie w ramie, na swoich kolejnych facetów - chamów bez grama taktu... powtarzając \"żeby moj Rysiek miał choćby 10 % z Ciebie\"... ale sypiają z nimi.. Ty tylko słuchasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) no jak ja waga kogucia wyzywam na ring wage ciezka - Ko ko ko ko miczny... ;P no wylaz z tego kurnika ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
słuchajcie stwórzmy sobie nasz topik, do którego bedziemy chetnie zaglądali, a nie czytali jak to inni drą koty, przecież mozemy mieć tu swoja klike , otrząśnijcie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne jakie to wszyystko prawdziwe... kurcze jestem kobietą i nie wiem dlaczego tak jets............ oczywiscie ja kocham tylko skarby:)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska... czasami jak widzę jak ktoś w dobrym towarzystwie chce zaistnieć, zaczynając wprost od seksu... to aż mi same pięści się zaciskają...czekam jak taki delikwent się będzie zachowywał... jeżeli nie zwolni tempa... to wtedy trzeba go zastopować. Zazwyczaj się kończy tak, że nie mając innych argumentów obraża się stronę zwracającą uwagę i wytykającą błędy i nie bierze tego do siebie... i dlatego wielu ludzi dzis boi sobie mówić prawdę, napominać etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczny jak Cie czytam to mnie torsje lapia ;P maruda zyciowa chyba jestes lapiaca sie schematow ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takich kilku kolegów, ktorych kobiety niszczą takimi zapewnieniami o ich wspaniałym podejściu... goście latają z kwiatami na każdą randke, piszą romatyczne maile, stają na głowie, zeby kobiete adorować... i co chwila kończą ze śladem zgrabnego damskiego bucika na swoich tyłkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
brylantysia jakie słowa????????????????????????// gwiazdor wiem ze tak jest,ale nic a ni ty ani ja nie poradzimy na to,jeżeli ktos taki start sobie zapewnia..........to tylko przykre.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia to:\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" Do Gwiazdora - z doświadczenia, na szczęście nie swojego wiem, że bycie dla kobiet przyjacielem, jest zazwyczaj fatalne w skutkach... tzn są dla Ciebie miłe, lubią Cie, powtarzają, że jestes słodki... mówią, że takich facetów jak Ty już nie ma... że jestes skarbem na ziemi... że kazda dziewczyna chciałby mieć takiego... i na pewno jest wiele, ktore go docenią... i wypłakują Ci sie w ramie, na swoich kolejnych facetów - chamów bez grama taktu... powtarzając \"żeby moj Rysiek miał choćby 10 % z Ciebie\"... ale sypiają z nimi.. Ty tylko słuchasz...\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
komiczne, szubrawiec bo was wykasuje, przeginacie juz.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie schematy, to jest życie Szubrawczy przyjacielu... ja nie marudze, bo ja jestem z tych złych, chamskich i bezczelnych, ale raczej z pragmatyzmu wynika moja postawa niż z mojej natury... a jako, że napisałem iż obserwatorem jestem bacznym, stąd wyłuszczam na monitor małą cząstke swych obserwacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest nigdzie napisane że każdy rodzi się aby mieć wszystko. Żadne porady, nauki nic nie dadzą bo człowiek jest jaki jest. Jedyne co można zrobić to zjeść pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ... szczesliwie nie wszyscy mezczyzni sa identycznie tak jak i nie wszystkie kobiety wiec predzej czy pozniej trafia na swoja ktora to doceni. ;-) A ze dostanie sie kopa raz czy dwa... to i tak malo ;P i lepiej dostac go wczesniej niz w polowie trwania zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" komiczne, szubrawiec bo was wykasuje, przeginacie juz\" pragnę zauważyć, że to Szubrawcowi obce jest pojęcie odpuszczenia sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne dobrze napisałeś. Tak też jest. Jednak jest różnica wtedy gdy mężczyzna zna swoją wartość... lub chce być dowartościowany, a wtedy będzie tylko czekał na komplementy o sobie - jednym słowem pustak. Od tego mam głowę, że potrafię zauważyć kiedy ktoś szuka rady, a kiedy ktoś łasi się do mnie - a z takimi nie wolno się bawić. Wtedy tylko jedno pytanie: Co ode mnie oczekujesz? Wiesz czym to skutkuje, a tym że albo się obraża albo rezygnuje całkowicie, albo mówi prawdę, a wtedy wystarczy sprawę postawić jasno... ale najpierw trzeba mieć jaja żeby to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×