Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość madaska
Gwiazdor no ale my nie mamy takiej możliwości,spróbuj inaczej mnie przekonać ze to ty możesz być takim mężczyzną........ :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne z racji takiej, że nie wiem kim jesteś, ale za to co napisałeś/aś ... to tylko takie grzeczne spieprzaj Ci napiszę... proste... huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brylantyny
Napisz do mnie :) Chętnie nawiążę z Tobą kontakt... lookingforangel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Gwiazdor dzięki, to mi sie podobało, walczysz jak lew................ sama nie miałam jakos odwagi mu tego powiedzieć..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Gwiazdor ja czy brylantyna????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brylantyny
Facetem :) Ale oczywiście nie uważam się za cudownego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kobieta potrzebuje oparcia u mężczyzny i nigdy odwrotnie. Poprostu facet, musi często wyrazić się za kobietę, to co ona myśli, a czasami boi się powiedzieć zwłaszcza wobec obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
hmm.. ja znam przynajmniej dwóch takich ... Cos w tym jest, mnie też oni znaleźli, nie ja ich .... Może Ci najfajniejsi właśnie sami muszą upolować, i nie dają się złapać w sieć ... i dlatego tacy wyjątkowi ... Obaj nie mieli wiele kobiet ... moze z wybredności?, a może z braku czasu? obaj mają tytuły naukowe ...nie są nieśmiali - wręcz przeciwnie ... I są nieziemsko przystojni .. (to nie tylko moje zdanie), a mimo to nie dają się złapać, dlatego wybrana kobieta czuje się właśnie tak wyjątkowo - dlatego, że została naprawdę wybrana, a nie dlatego, że stanęła na drodze akurat jednego, czy drugiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
gwiazdor ty naprawdę mozesz byc tym , którego tu szukamy, nie wierzę................. naprawdę tak uważasz???????????? poza netem tez można cie znaleźć,czy tylko tu taki jesteś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brylantyny
ups... przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor jak wyobrażasz sobie oparcie tylko z jednej strony. Obie strony powinny byc dla siebie oparciem i sie wspierac. Nie mow mi tylko,ze faceci są silni i nie potzrebują...... potrzebują tak jak my kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
gwiazdor 🌻 to jakie te gofry bedziemy jeść???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisując teksty o przeleceniu należy liczyć sie z konsekwencjami, że ktoś taki wpis podchwyci... wiem, że konsekwencje to trudna rzecz i nikt nie chce ich na siebie przyjmować, ale tak to juz jest :) ps ciekawe czy w realu też wszyscy są tacy ostrzy i odważni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
brylantyna on ma racje, ja naprawdę potrzebuje silnego,meskiego wsparcia,ramienia na ,którym sie bede mogła oprzeć jak bedzie mi ciężko, ale nie naleze do kobiet płaczacych i poddajacych sie,poprostu czasami potrzebuje motywacji, napędu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze jak ?:P ja pokrzywdzony przez los... chyba odwrotnie ;-) wzialem moj wlasny los w swoje wlasne rece i skrecilem mu kark ;P teraz mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
gwiazdor bo grzecznie rozmawiasz,nie klniesz,nie wychodzi z ciebie Hamstwo jak z niektorych tutaj, masz to coś.................... nie narzucam sie skoro nie chcesz.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brylantyny
Cóż... Skromny, wrażliwy, spokojny... 31l . Ciągle szukający swojej drugiej połówki. Nie chcę tu, na forum, za dużo pisać o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylantyna wyobraź sobie związek, kiedy oboje są załamani... w kim mają szukać otuchy... Mężczyzna, to człowiek który także wie co to łzy... tylko że raczej w ukryciu je okazuje sam przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×