Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość pomarancza.....1
ze ja jestem schematyczna az do bolu(?) oj chlopcze...:classic_cool:wchodzisz na grząski teren:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... :) najlepsi sa tacy pomaranczowi ktorzy innych od pedalow wyzywaja a jak im napisac ze sa zwolennikami pisu to wielka obraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
o pardon szu bo juz myslalam ze to sie tyczy mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
instrukcja...obslugi tylko czyjej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szubrawiec ale Ty nigdy miły nie jesteś... masz jakies lepsze dni czasem??? bo mam wrażenie że zawsze lewą noga wstajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
ha ha ha:classic_cool:bardzo smieszne:classic_cool:czyzbys nawiązywał do mojego odcienia włosów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehe
szubrawiec latawiec dmuchawiec ale Ty jesteś gnój! na serio nie stać Cię na nic więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cięzko mi będzie, bo nie wiem czy moge Ci zaufać mam wrażenie, że chcesz bym Ci pomogła a Ty i tak zrobisz jakąś frajerska niemiłą niespodzianke na tym forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy to chyba normalne ... zazwyczaj jednostki ktore w jakis tam sposob odstaja od sredniej sa niszczone :) Ty sie mozesz czuc bezpiecznie glupota jest powszechnie akceptowalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
dziewczyny jak juz bierzecie sie za dogryzania na pomaranczowo( a stawiam na madaske) to chociaz troszke elowkentnie to robcie ;) pedal i debil malo smieszne pojecia a raczej żenujące:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa ja bym stawial na kogos innego ... no ale niestety po ip nie sprawdze nie mam uprawnien administratorskich ... podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
szu Ty mi tu z tipsami wyjezdzasz,a feee jeszcze tylko napomkniesz cos o słodkim różu i zrobisz ze mnie lolitke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawiec to zrób jakieś sprzątanie??? SZUru buru SZUru buru SZUru buru i juz od nowa czysciutko i ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
no tak ,wazne co w srodku,tylko że ten róż+ tipsiki= stereotyp glupiej blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sierota w odroznieniu od Ciebie znam swoich biologicznych rodzicow :P i sa nadal przy zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w stanie Ci pomóc, sam musisz sobie pomóc ;-) niestety to są moje dziewczyny i bedę im wierna ale nie lubie jak jest taki burdel!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×