Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudy kocur

Panie lubiące oral - zapraszam

Polecane posty

Z przymróżeniem oka... ;):D:D \"Gdzie jesteś książę? Ja w swej wieży na próżno twego przyjścia czekam, więc jak mam w twoja miłość wierzyć, gdy tylko listy ślesz z daleka? Pragnę rycerza, Lancelota, z miłością jego, choć tragiczną, ale spełnioną przecież w końcu, z otoczką dworską jakże śliczną. Albo Romea, choć niestety nie zaznał szczęścia w swoim życiu, lecz miłość zdobył on kobiety, choć utrzymywał ją w ukryciu. Albo najlepiej Casanowy, wszak on najlepszym był kochankiem. Umiał, jak nikt, pięknymi słowy pożegnać rankiem swą wybrankę. I w końcu powiem prosto z mostu, że chłopa trzeba mi po prostu. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ❤️❤️❤️:):):)❤️❤️❤️:):):) :)❤️❤️❤️❤️:)❤️❤️❤️❤️:):) :)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:):) :)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:):) :):)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:):) :):):)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:):) :):):):)❤️❤️❤️❤️:):):) :):):):):)❤️❤️❤️:):) :):):):):):):)❤️:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):) :):)👄👄👄:):):)👄👄👄:):):) :)👄👄👄👄 👄:)👄👄 👄👄👄:):) :)👄👄👄👄👄 👄👄👄 👄👄:):):) :)👄👄👄👄👄 👄👄👄 👄👄:):):) :):)👄👄👄👄 👄👄👄 👄👄:):):) :):):)👄👄👄👄 👄👄👄 :):):):) :):):):)👄👄👄 👄👄:):):):):) :):):):):)👄👄👄:):):):):):) :):):):):):)👄:):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
wirtuoz ...miało być na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dent
do jurta Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dent
w sensie?? zdawało Ci się :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
sama scenariusz pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
chcę TYLKO Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta to Ty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana - 🌼 Z drugiej strony lustra obserwuję Jak ramiączko koszuli nocnej Leniwym gestem zdejmujesz Powoli spływa koszula na dywan miękki I w czułym geście Twe nogi obejmuje Wywołując we mnie piekielne męki Gdy Twe dłonie coraz bardziej śmiałe Zataczając kręgi delikatnie masują Dwie brzoskwinie dojrzałe Oszalały me zmysły Przez lustro patrzę z bliska Niewidzialnymi rękami Dorodne piersi masuję i ściskam Czując ich jedwabistą skórę z atłasu Wyczuwam ulotny zapach ciała Zapach - dzikiego lasu Opuszkiem palca okrążam Delikatnie brązową otoczkę W atawistycznym geście Do nabrzmiałego sutka ustami podążam :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Tu się schowałeś, Rudy Kocurze... Zmieniłeś obiekt uczuć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo erotyzmu, jak dla mnie ;) oczekiwanie czas, czas, czas tak wolno plynie będzie za 7h40min;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiało nudą
Co to za poetyczne smęty? :P A jak już tak lubicie poezję to też coś dorzucę: Wyszłam se na górę spojrzałam do nieba hej, zlituj się Jezusie chłopa mi potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooo
ale powiało nudą nie rozśmieszaj mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooo
Kiedy Cię moje oplotą sny - jak białe róże- nie bój się kochać - ja i ty - w nieba lazurze. Ziemia, jak echo minionych dni, grające w borze, a nasze duchy wśród martwych pni wieszają zorze. Serce mi splatasz koroną gwiazd, hymnem warkoczy - pode mną góry, wieżyce miast - nade mną oczy. Dziwnie się srebrzysz, aniele mój, w tęczowym piórze - fontanny szemrzą, gwiazd iskrzy rój - wonieją róże... Miciński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
myślę o Tobie ....mój słodki flirciarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
Jeżeli Cię pokocham wejdź bez pukania lecz dobrze to sobie przemyśl: mój siennik będzie twoim, zakurzona słoma, szemrzące oddechy. świeżą wodę wleję do dzbanka nim wyjdziesz, wyczyszczę Ci buty, nikt nam tutaj nie będzie przeszkadzał, zgarbiony, mógłbyś spokojnie cerować nasze ubrania jeżeli cisza będzie wielka odezwę się do Ciebie jeśli się znużysz, usiądź na mym jedynym krześle jeśli jest ciepło, poluzuj kołnierzyk, zdejmij krawat jeśli jesteś głodny, czysta kartka papieru będzie twoim talerzem jeśli jest jedzenie lecz zostaw mi trochę - ja również jestem wiecznie głodna jeżeli cię pokocham wejdź bez pukania lecz dobrze to sobie przemyśl: Twoja dłuższa nieobecność sprawia mi ból Attila Jozsef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
Kocurku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana69
kocurek ma teraz inny obiekt westchnien ;) woli to niz wasze wypociny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *69
nie załamuj mnie 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca100
wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... rozgrzana pod palcami skóra mało nie peknie językiem zwilzona piers lśni i prosi o jeszcze usta koja pragnienie przyjemność zwycięża ból prowadź mnie dalej swym zapachem po wilgotnych scieżkach swojej tajemnicy... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórca j elit
dbasz o fanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×