Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonaaaa111

zdradził 2 miesiące przed ślubem

Polecane posty

Gość zrozpaczonaaaa111

zdradził mnie mój facet 2 miesiące przed planowanym slubem:( ze swoją dawną dziewczyną:( mówi, że zrobili to może z 3 razy, że ją nie kocha, że kocha mnie:(, że tylko z ciekwości to zrobił bo nigdy z nią predzej nie uprawiał sexu:( ona jest bardzo ładna:( niewiem co mam robić:(:( wierzyć mu, że mnie kocha i żałuje czy nie????????? Pomózcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
nie podszywaj się podemnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to juz zalezy tylko od Ciebie... Jesli bedzie sie bardzo staral i zobaczysz ze zaluje itp itd no i jsli to jest prawdziwa milosc to dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
dodam, ze jestesmy razem 4 lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commando
zostaw go, tego kwiata jest pol swiata facet swinia, podly warchlak, jak tak mozna dwa miechy przed slubem? ja z moim mezem tylko to raz robimy, a on mowi ze to tylko 3 razy bylo? niezle go musiala podniecic zastanow sie dziewczyno czy to jest to czego chcesz od zycia... byc zdradzana z jego bylo, ktora jest pikekna i najwidoczniej on ma do niej slabosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynv
wybcz mu jeszcze kilka razy, w koncu to tylko seks.....na pewno zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
znajomi go widzieli z nią:( mnie w tym czasie nie było wyjachałam na jakiś czas, gdy zaczęłam się wypytywać przyznał się sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
jesteś żałosna/y z tym podszywaniem sie pod kogośśś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
odwal się głupku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oasa
o jaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynv
wyjeb skurwiela za drzwi. jebal sie ze swoja byla a ty sie zastanawiasz. tez jebnieta jakas? ja to albo bym go zaczela zdradzac po katach mowiac ze to tlyko z ciekawosci i bym mu odgryzla fiutka niechcacy, albo bym mu ugotowala jaja niechcacy, albo bym zaczela o siebie tak dbac, tak bym sie zmienila na lepsze z wygladu, zrobilabym sie na takliego vampa, rzucila go i zaczela byc z jego najlepszym przyjacielem, lub bratem, na niego mowiac ze jest kiepski w lozku i ma krótką pałę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
ale ja go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ze co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywasze są zajebiści
hehehehehehehe :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
załóż sobie swój temat jak Ci się nudzi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynv
Ty go kochasz, a on sie pieprzy z innymi kobietami :) jak raz to zrobil, to nie licz ze skoncxzy:) powiem Ci tak. placz, badz smutna itd...ale nie badz z nim..przezyj najgorsze chwile w samotnosci...ale znaj swoja godnosc, wiedz, co to honor i duma...ZOSTAW GO DZIEWCZYNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
Pynv jesssuuuu łatwo Ci mówić, jak sie kogoś kocha tyle lat:( ja sobie życia bez niego nie wyobrażam:( ale jak sobie wyobrażam, że robił to z inną to też mnie boli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trunf
Ty się napprawdde zstanow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co się pytasz, bądź z nim skoro to ci nie przeszkadza, a on będzie ruchał na prawo i lewo.Nieźle się ma koleś. Żonka w domu, panienki na boku, żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
Preszkadza@@!!! ale niewiem, nie wyobrażam sobie życia bez niego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynv
boli..heh...domyslam sie, co musisz czuc...jak sobie pomysle, to az czuje scisk w gardle..gdyby mnbie to spotkalo...ale posluchaj...jestes wartosciowa kobieta...nie pozwol na to...bedziesz zalowala tego bardzo! zobaczysz! on sie nie zmieni! i w dodatku 2 miesiace przed slubem!!! Nie rob tego bledu!!! Jak bedziesz sie czula z tym, bedac jego ZONA?!?! W przedbiegach Cie ZDRADZIŁ. ON CIE ZDRADZIŁ. KOCHAŁ SIĘ ZE SWOJĄ BYŁĄ>....Nie z dziwka...nie z laska poznana na dysce...tylko ze swoja byłą:) jeszcze powiedz, ze to ona go rzucila, a nie on ją?:) mysl na zimno..nie mysl teraz sercem...tylko rozumem....nie popelniaj bledu wielu kobiet nieszczesliwych po fakcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa111
twierdzi, że ona go chciała, ale powiedział jej, że nie może mnie zostawić, że mnie kocha:) że to była tylko kilkudniowa zabawa:( a to taka była sprzed 7 lat z którą był wtedy z 2 miesiące, ale widziałam ją jest strasznie ładna i bardzo zgrabna, i własnie tłumaczył się, że dlatego, że go bardzo podniecała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej
nicka sobie zastrzez i juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może być że ty teraz powiesz spoko, było minęło. Bierzemy ślub za 2 miesiące to ci wybaczę. Jak tak zrobisz to on będzie wiedział że może zdradzać bez konsekwencji. Nie radze zostaw go na zawsze, ale też nie bierz ślubu po czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynv
tamto cos to podszyw ;p mam nadzieje, ze odrozniasz ;) A ja Ci powiem tak. Co to ma byc, ze Twojego mezczyzne podnieca inna kobieta? ja bym sie poczula nie podniecajaca. Co to wogole za tlumaczenie? I jak on niby traktuje kobiety, skoro wykorzystal swoja ex do kilkudniowej zabawy?:) chcesz byc z takim czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki smutny temat
a ja sie uśmiałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa szczawiowa
Do gorącego bulionu wrzucić liść laurowy, pietruszkę i marchew pokrojoną w kostkę. Gotować na małym ogniu około 20 minut, dorzucić cząstki ziemniaków. Szczaw umyć, pozbawić twardych szypułek, pokroić i podsmażyć na maśle (podczas smażenia mocno się skurczy). Gdy ziemniaki będą prawie miękkie, wlać zahartowaną śmietanę dokłądnie wymieszaną z mąką, a po kilku minutach szczaw i koperek. Gotować na małym ogniu około 10 minut. Gdy zupa nieco przestygnie, szybko wymieszać z rozkłóconym żółtkiem. Dodać pokrojone jajka na twardo. Podawać z pieczywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz próbowałam się o tamtej coś dowiedzieć i chociaż wściekła na nią jestem jej znajome twierdzą, że ona nic o mnie nie wiedziała, że na początku też ja okłamał i że ona była za nim i teraz też niby cierpi po tym wszystkim:( także wsumie chyba zranił nas obie naraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×