Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia38

makijaz pernamentny

Polecane posty

Gość Mizana
Oczywiście polecam salon Liera , makijaż permanentny wykonuje pani Kasia , poprawiała mi makijaż źle wykonany w innym salonie, także musi być dobra w swoim fachu. Na stronie www.liera.pl jest galeria można zobaczyć jej prace. Pozdrawiam Miza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ro_zsz_punka
dorottti ile płaciłas za ten zabieg w Afrodycie ? W sumie zastanawiałam sie własnie nad takim makijazem dla siebie,jeszcze teraz przed urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanonimka
Nie rozumiem opini pod adresem Pani Holowczyc , to jest bardzo mila , symatyczna kobieta, robilam u niej kreski na gornej powiece, usta ( powiekszenie ) , brwi i ze wszystkeigo jestem zadowolona , widzilaam efekty pracy pani doktor u innych osob i byly one bardzo dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 1980
Robiłam makijaż permanentny w salonie Angelus w Zielonej Górze u p.Bożeny.Jest to moja 3- cia poprawka.jestem 2 dni po zabiegu i chyba tym razem jest wszystko ok- cos wczesniej wypłukiwał mi sie barwnik.Uwazam ze jesli chodzi o usta- to bardzo wazne jest dobre znieczulenie, bo zabieg bez- to jakiś koszmarek...w Angelusie znieczula bardzo dobrze p. doktor stomatolog- a to wazne bo tak naprawde to niewiele osób umie to zrobic dobrze. tym razem zabiegu nie czulam i nawet przymknęłam oczy:)usta są naturalne, kontur widac ale nie drastycznie.poprzednie zabiegi- pierwszy totalna porazka gdyz tak mnie bolało ze nie dalo sie "włozyc" tyle barwnika ile potrzeba, drugi- fatalnie zrobione znieczulenie stomatologiczne- z krwiakami, opuchnieciem- de facto trzymało jakise 15 minut- ale to moja wina gdyz znieczulała mnie stomatolog ktora owszem zęby robi super ale znieczulic do pernamentnego nie umie. teraz bylo super, kilka dni po jest nieprzyjemnie, usta sa lekko opuchnięte, skora sciagai denerwujące są strupki ktorych nie powinno sie samemu usuwac, ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica79
Ja również polecam panią Katarzyne Liera. Babeczka zna się na rzeczy , na zabiegu bardzo sterylnie , duża dokładność wykonania, trafiłam tam z polecenia znajomej i zabieg makijażu permanentnego wyszedł znakomicie. Salon ten otrzymał już wiele nagród w różnych konkursach i wystawia się na targach w Zielonej Górze, co potwierdza jego renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl0987
Zrobilam sobie w salonie Boroń w Łodzi makijaż permanentny ust, przyznam, że na początku była przerażona kolor był tak mocny, że bałam się, że tak już zostanie, dzis mija już prawie dwa miesiace od uzupełnienia i przyznam, że jestem zachwycona, kolor idelany no i co najważniejsze wreszcie mam równe usta, została bardzo ładnie skorygowana moja asymertia na ustach, moj kompleks nierównych ust zniknął. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Permanentny kreski
Ja robiłam permanentny makijaż oczu i polecam. Fajna sprawa wygoda wygoda i jeszcze raz wygoda. Nie wiem jak wcześniej żyłam bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kowalczyk
Musi być zawsze korekta ponieważ pigment musi się utrwalić. Dopigmentowanie = korekta czasowo trwa krócej jeszcze wtedy możesz jakieś drobne zmiany wprowadzić i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka krk
Chyba miałam gorszy dzień jak się wczytałam to wszystko było napisane na tej stronie hahaha. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sidka
Witam, 2 lata temu robiłam makijaż permamentny powiek u pani dr.Hołowczyc- bolało strasznie, szczerze mówiąc spodziewałam się lepszego efektu- kreski są bardzo cienkie. Rok temu, również u pani dr.Hołowczyc, robiłam makijaż permamentny ust- kontur- i dopiero teraz (czyli po roku) podoba mi się efekt, wcześniej kreska za bardzo kontrastowała z ustami. Nie podobała mi się atmosfera panująca w czasie zabiegu- cały czas czułam się jak intruz. W tym roku trafiłam do gabinetu Pani Katarzyny Liery w Świebodzinie- mam zrobiony makijaż permamentny brwi- wygląda świetnie. Widziałam również makijaż permamentny ust, wykonany w tym gabinecie- usta wyglądają pięknie- są optycznie większe niż przed zabiegiem. Polecam Panią Kasię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karolka KRK Korekta makijażu jest konieczna , chociażby po to aby sprawdzić i poprawić ewentualne niedociągnięcia , które mogą być po pierwszym zabiegu. Ma na celu również utrwalenie makijażu. Także nie rezygnujcie drogie panie z korekty , bo efekt po pierwszym zabiegu Was zadowala. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodan
z przykroscia czytam te panstwa komentarze na temat dr Holowczyc,dla mnie byla profesjonalistka w swoim zawodzie i drugiej takiej nie bedzie.Pani dr Holowczyc zmarla po dlugiej chorobie.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi34
Tylko nie TAFFY , to jest porażka a nie makijaż , ja próbuję to usunąć z twarzy od kilku miesięcy , wydałam na usuwanie już ponad 3 tysiące i jestem załamana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka1
Ja również usuwałam makijaż i potem go robiłam od nowa , ale ile nerwów i pieniędzy mnie to kosztowało ! Tak to jest jak się człowiek skusi na tanio ! Potem ma tanio na twarzy i nie wie co z tym zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług Strefy Pasji http://www.strefapasji.waw.pl/ trafiłam do salonu przed moim ślubem na próbna fryzurę i makijaż, byłam pod tak ogromnym wrażeniem, że korzystam z ich usług do dziś zarówno fryzjerskich jak i kosmetycznych. Strasznie przyjazne miejsce, widać, że osoby tam pracujące nie przychodzą tam tylko do pracy ale przede wszystkim z pasji:) Moim zdaniem ich specjalnością jest makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×