Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Stawiam butelk臋 wina gronowego!!! wypijcie na otwarcie stronki 632! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.... Dobranoc , pch艂y na noc馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 50+5
Zapraszam na ciasto ! Uda艂o si臋 i z margaryna... Naprawd臋 pycha na wierzchu to taki karmel si臋 wytworzy艂... Wirtualnie nie musicie dba膰 o linie:-D Granatku ; jaka艣 ty kochana ... 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 50+5
Grazko!鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 lubi臋 ciebie bardzo... dobranoc鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 WBW Mnie tez ta艅cz膮 literki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mile panie
Jeste艣cie naprawd臋 wspaniale... Dobranoc...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mile panie
Piosenka o ko艅cu 艣wiata W dzie艅 ko艅ca 艣wiata Pszczo艂a kr膮偶y nad kwiatem nasturcji, Rybak naprawia b艂yszcz膮c膮 sie膰. Skacz膮 w morzu weso艂e delfiny, M艂ode wr贸ble czepiaj膮 si臋 rynny I w膮偶 ma z艂ot膮 sk贸r臋, jak powinien mie膰. W dzie艅 ko艅ca 艣wiata Kobiety id膮 polem pod parasolkami, Pijak zasypia na brzegu trawnika, Nawo艂uj膮 na ulicy sprzedawcy warzywa I 艂贸dka z 偶贸艂tym 偶aglem do wyspy podp艂ywa, D藕wi臋k skrzypiec w powietrzu trwa I noc gwia藕dzist膮 odmyka. A kt贸rzy czekali b艂yskawic i grom贸w, S膮 zawiedzeni. A kt贸rzy czekali znak贸w i archanielskich tr膮b, Nie wierz膮, 偶e staje si臋 ju偶. Dop贸ki s艂o艅ce i ksi臋偶yc s膮 w g贸rze, Dop贸ki trzmiel nawiedza r贸偶臋, Dop贸ki dzieci r贸偶owe si臋 rodz膮, Nikt nie wierzy, 偶e staje si臋 ju偶. Tylko siwy staruszek, kt贸ry by艂by prorokiem, Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zaj臋cie, Powiada przewi膮zuj膮c pomidory: Innego ko艅ca 艣wiata nie b臋dzie, Innego ko艅ca 艣wiata nie b臋dzie. Czes艂aw Mi艂osz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ALIISS..
Noc Kupa艂y zwana te偶 Noc膮 艢wi臋toja艅sk膮 czy te偶 Sob贸tk膮...:) z 21 na 22 czerwca p贸藕niej jej obchody zamieniono na wigili臋 艢w. Jana i obchodzona jest obecnie z 23 na 24 czerwca... DOBRANOC馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
Poczyta艂am was i co powiem to powiem , ale jeszcze takiego super topiku nie widzia艂am.:) lubi臋 tu pilnowa膰 porz膮dku i gasi膰 艣wiat艂a馃憚 Wiec czynie swoja powinno艣膰 偶ycz膮c wam mi艂ych sn贸w馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazka 54
tak sie wymadrzalam ze 8 razy mi wpis uciekl i dobrze bo pisalam o muzyce powaynej a to trudna dziedyina . Dziekuje Wam dziewczynki za komplementa , ale sa niezasluyone . Taka sobie jestem ... Bozenko jutro posle ci ciekawe linki skoro uwielbiasz muzyke powazna Granat ,ja zwazywszy na wiek i gabaryty to jestem stara baba, ale lubie tez Kubusia Puchatka ,w oparach absurdu jest gleboka madrosc .... Muzyka powazna jest ... wazna , dla mnie . A jesli pozwolicie to od czasu do czasu cos ciekawszego Wam podesle a teraz grzecznie spijcie.......... ach i poczarujcie troche . bo moj nowy laptop idzie juz droga pocztowa cale 3 tygodnie .... zginal !!!! ha ha , mnie przedstawicielce narodu , ktory kojaryz sie ze zlodziejstwem zginela przesylka wartosciowa !!!!! w porzadnej Germanii !!!! Ale heca i gdyby to tak duzo nie kosztowalo , to byloby nawet zabawne ...Moze sie jutro odnajdzie ... oby ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazka 54
PRZYJACIELE * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + SA . * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * . JAK + * * . + . . * + . + * . * + . + GWIAZDY, * . + * + * + . . * + . + * . * + .* + . * + . * * + . * ICH . . + * * + . . * + * * . + * .*. . * + * NIE * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + ZAWSZE *. * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * . WIDAC, * + * * . + . . * + . + * . * + . + ALE, * . + * + * + . . * + . + * . * + .* + . * + . * * + . * WIADOMO . . + * * + . . * + * * . + * .*. . * + * ZE * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + JAK . * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * . ICH * + * * . + . . * + . + * . * + . + POTRZEBUJESZ * . + * + * + . . * + . + * . * + .* + . * + . * * + . * ZAWSZE . . + * * + . . * + * * . + * .*. . * + * SA DLA * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + CIEBIE NA. * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * MIEJSCU !! * + * * .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
dzie艅 dobry! Gra偶ynka nas rozpieszcza ! Podobasz mi si臋 dziewczyno masz temperament m艂odej laski... Coraz bardziej wpisami mi imponujesz i pa艂asz optymizmem... Bardzo mi przypominasz nasza matk臋 za艂o偶ycielk臋... Z艂ot膮 jesie艅... Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich oazowc贸w:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Ja zaraz jad臋 do rodziny do ogrodu zostaje tam na noc馃憚 Zycze wam milej soboty wpadn臋 w niedziele wieczorkiem:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Po meczu pi艂karskim kibic przegranej dru偶yny podchodzi do s臋dziego i pyta: - A gdzie pana pies? - Psa? Ja nie mam psa... - Wobec tego bardzo panu wsp贸艂czuj臋. 艢lepy i bez psa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Przychodzi Janas do wr贸偶ki i pyta o wynik meczu Polska - Niemcy. Wr贸偶ka odpowiada: - Polacy w tym meczu strzel膮 cztery bramki. Zadowolony Janas odetchn膮艂, ale wr贸偶ka dodaje po chwili: - Bramki zdob臋d膮 dwie Klose i dwie Podolski.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Podczas meczu pi艂karskiego, siedz膮cego na trybunach malucha zagaduje m臋偶czyzna siedz膮cy obok: - Przyszed艂e艣 sam? - Tak, prosz臋 pana. - Sta膰 ci臋 by艂o na tak drogi bilet? - Nie, tata kupi艂. - A gdzie jest tw贸j tata? - W domu, szuka biletu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Zima, legowisko nied藕wiedzi. Ma艂y mi艣 budzi starego siwego nied藕wiedzia: - Dziadku, dziadku! Nie mog臋 zasn膮膰! Opowiedz mi bajk臋! - 艢pij... - Mruczy dziadek mi艣 - Nie czas na bajki. - To poka偶 chocia偶 teatrzyk! - No dobrze - M贸wi dziadek i si臋ga za konar. Wyci膮ga stamt膮d dwie ludzkie czaszki wk艂ada w nie 艂apy i wyci膮gaj膮c je przed siebie m贸wi: - Docencie Malinowski. Co tak ha艂asuje w zaro艣lach? - Eee to pewnie 艣wistaki panie profesorze... Musia艂em waz roz艣mieszy膰:-D 呕eby艣cie o mnie pami臋ta艂y:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska ..
Wesolski, ty si臋 do naszej Grazki nie podwalaj, bo ona zaj臋ta:-D Hi hi hi !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Ha ha ha! Kasie艅ko , Ja za stary Grazka by mnie nie chcia艂a:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Pisze tak og贸lnie bo fajna z niej babka:) Taka do ta艅ca i r贸偶a艅ca:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
To prawda... Ale ju偶 sko艅czmy bo nas ochrzani:-D ze ja obgadujemy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Ale to prawda , ja mam takie odczucie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×