Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska ..
A ja mam gumki:-D miętowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Spadam Kasiu bo już dzwonią po mnie :-D Przyjechał kuzyn mnie odebrać:-D widzisz jak mam dobrze ... Bo jak bym pojechał swoim nie mógłbym wypić:-D Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Baw się dobrze kolego:-D Tylko nie za dożo YYYY.....YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Sobek ŻYCIE Życie to dar ale nieraz jest to walka z losem jakie przynosi nam życie,trzeba być też silnym w życiu by móc powiedzieć że szło się przeż życie walcząc,bo to by przetrwać je godnie potem to procentuje w póżniejszym czasie dla innych to może być przykładem walki by się nie podawać losowi,a dla nas powód do dumy i może nasze pokolenia bedą brały przykład z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Dzień dobry Dzień dobry mówię co rano Z domu wychodzę I się uśmiecham Widzę wciąż nowe twarze Tu pan listonosz się spieszy tu ktoś kwiaty sprzedaje Tam za rogiem jest piekarnia Świeże pieczywo tam kupuje W siadam w autobus jadę do miasta I widzę ludzi jak dokądś biegną I tak co rano jest moje życie A więc dzień dobry mówię co rano mojemu nowemu dniu AUTORA NIESTETY NIE ZNAM:) Milego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Witam WBW! Kasiu !!! Poświęć czas... Poświęć czas na pracę - to cena sukcesu. Poświęć czas na myślenie - to źródło siły. Poświęć czas na zabawę - to sekret wiecznej młodości. Poświęć czas na lekturę - to fundament wiedzy. Poświęć czas na przyjaźń - to droga ku szczęściu. Poświęć czas na marzenia - to twój pociąg do gwiazd. Poświęć czas na to, by kochać i być kochanym - to przywilej bogów. Poświęć czas, by się rozejrzeć - dzień jest zbyt krótki na to, by być egoistę. Poświęć czas na śmiech - to muzyka duszy. autor nieznany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dwoje ludzieńków Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego rozstania. Nie widzieli się długo z czyjejś woli i winy, A czas ciągle upływał - bezpowrotny, jedyny. A gdy zeszli się, dłonie wyciągając po kwiecie, Zachorzeli tak bardzo, jak nikt dotąd na świecie! Pod jaworem - dwa łóżka, pod jaworem - dwa cienie, Pod jaworem ostatnie, beznadziejne spojrzenie. I pomarli oboje bez pieszczoty, bez grzechu, Bez łzy szczęścia na oczach, bez jednego uśmiechu. Ust ich czerwień zagasła w zimnym śmierci fiolecie, I pobledli tak bardzo, jak nikt dotąd na świecie! Chcieli jeszcze się kochać poza własną mogiłą, Ale miłość umarła, już miłości nie było. I poklękli spóźnieni u niedoli swej proga, By się modlić o wszystko, lecz nie było już Boga. Więc sił resztą dotrwali aż do wiosny, do lata, By powrócić na ziemię - lecz nie było już świata. B.Leśmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Zapomniane pocałunki Kto liczy nasze pocałunki, kto na nie zważa? Ludzie mają troski i sprawunki, Bóg światy stwarza... Zapomniane przez nas dwoje ich różowe mnóstwo spada na dno naszych dusz jak płatki miękkich, najpiękniejszych róż... Tam leżą i ciasno zduszone na sobie słodkim olejkiem się pocą, który rozpachnia się w nas każdą nocą i każdym ranem i życia zwykłego jesienne ubóstwo czyni róż krajem, perskim Gulistanem. Kto nasze pocałunki liczy? Kto na nie zważa? Bóg światy stwarza, nie zapisuje w księgach słodyczy... Maria Pawlikowska Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
A u nas latem Gdzie stare młyny dumnie stoją nad rzeką, której nie zna mapa I choć do domu stąd daleko Przewędrujem kawał świata A u nas latem jest najlepiej Dywanem w złocie zboże tańczy I nasze słońce jest najlepsze Choć u nas nie ma pomarańczy Tam dziadek - wiatrak zasłuchany w żabie rechoty gdzieś za lasem To znowu kamień na rozdrożu Pomylił przeszłość z naszym czasem A u nas latem... Wędrować dobrze jest wśród jezior Gdy słońce mówi nam dobranoc I śmiać się nocą do księżyca I kłaść się spać dopiero rano. A u nas latem... Aż przyjdą czasy, gdy ścierniska śniegi zakryją aż do wiosny W lesie igłami nam się skłonią Polskie zielone zawsze sosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Idą trzej wariaci po torach. Nagle jeden mówi do drugiego: - "Ale te poręcze nisko." A drugi na to: - A schody takie kręte." Na co ten ostatni: - "Oooooooo, patrzcie winda jedzie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
W szpitalu psychiatrycznym lekarz siedzi przy łóżku nowego pacjenta i pyta: - "Jak się nazywacie?" - "Jak to, nie wie pan?! Jestem Napoleon Bonaparte." - "Tak? A kto panu to powiedział?" - "Pan Bóg." Na to odzywa się głos z sąsiedniego łóżka: - "On kłamie. Nic mu takiego nie mówiłem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dwóch wariatów uciekło w nocy z wariatkowa i dochodzą do rzeki bez mostu... - "Co tu zrobić?" - mówi jeden. - "Wiem! Ja zapalę latarkę tak żeby światło było nad wodą. Wtedy ty przejdziesz po świetle na drugą stronę..." - "Eeeeeeee tam, ale ty jesteś pier***ęty!... Ty zgasisz latarkę a ja spadnę!" Ha ha ha I ja spadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Kasimo!!!Hahahhahah! KOCUR Siedzi kocur skastrowany na przypiecku, już o żonie mu nie myśleć ni o dziecku, Rozrabiają inne koty, Ale jemu brak ciągoty, bardziej mleko pachnie mu i dorsz po grecku. Siedzi kocur skastrowany, fajkę pali, Na przebytą operację się nie żali: - To nie taki znów mankament Żeby aż podnosić lament, Oby tylko smaczny obiad mi podali! Siedzi kocur skastrowany na posadzie, Tłuszcz mu rośnie na podbrzuszu i na zadzie, Czyści futro, wącha kwiaty I układa referaty Które jutro ma wygłosić na naradzie. Siedzi kocur skastrowany w swojej willi, Już się taki na kociaki nie wysili, Już nie będzie łowił myszy W gronie innych towarzyszy I wogóle już się z niczym nie wychyli. Siedzi kocur skastrowany wśród foteli, Myśli sobie: - Lepiej że mi usunęli, Zawsze miałem z tym ambaras, A tu taki spokój naraz, Tam wycięli, a tu - medal mi przypięli! Siedzi kocur skastrowany w swojej chacie A satyryk zblatowany na etacie, Jeden mruczy dyrdymały, Drugi płodzi takie chały Jakie państwo właśnie teraz tu czytacie. Andrzej Waligórski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
uśmiechu🖐️ To ja mam być tym kocurem ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Moze tak ???????????????może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Nie, nie nie :-D Spadam papatki WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
no to nie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Cysorz Cysorz to ma klawe życie Oraz wyżywienie klawe! Przede wszystkim już o świcie Dają mu do łóżka kawę, A do kawy jajecznicę, A jak już podeżre zdrowo, To przynoszą mu w lektyce Bardzo fajną cysorzową. Słychać bębny i fanfary, Prezentują broń ułani: - Posuń no się trochę, stary! Mówi Najjaśniejsza Pani. Potem ruch się robi w izbach, Cysorz z łóżka wstaje letko, Siada sobie w złoty zycbad, Złotą goli się żyletką I świeżutki, ogolony, Rześko czując się i zdrowo Wkłada ciepłe kalesony I koszulkę flanelową. A tu przyjemności same Oraz niespodzianek wiele: Przynoszą mu "Panoramę", "WTK" i "Karuzelę", "Filipinkę" i "Sportowca" I skrapiają perfumami I może grać w salonowca z Marszałkiem i Ministrami. Salonowiec sport to miły, Lecz cesarska pupa - tabu! On ich może z całej siły, A oni go muszą słabo... Po obiedzie złota cytra Gra prześliczną melodyjkę, Cysorz bierze z szafy litra I odbija berłem szyjkę. Sam popije - starej niańce Da pociągnąć dla ochoty. A kiedy już jest na bańce, To wymyśla różne psoty Potem ciotkę otruć każe Albo cichcem zakłuć stryjca... ...dobrze, dobrze być cysorzem, Choć to świnia i krwiopijca! Andrzej Waligórski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
DO WIECZORKA🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WBW 👄 Na gołąbki zapraszam ,,,,wiec życzę wam smacznego i panie i panowie się częstują,...Zapraszam:-D " czym chata bogata tym gościom rada ".-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne wiersze od rana , słoneczko w oazie tez świeci i czego do szczęścia potrzeba nam więcej.:-D Chyba , ze do szczęścia okowitka by się przydała:-D Mam pól butelki żytniej:-D Polewam po gołąbkach.-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY....ha ha ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś leniuchuje bo wczoraj się ze wszystkim uporałam,,,,,.... Wiec dziś ani ręką ani noga nie będę ruszać tylko łyżką ;.D ha ha h a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
CZESC Saro I WBW ! Gołąbka chętnie ,mniam mniam , ale alkoholu nie mogę bo mam słabą głowę hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
....cudu nie bylo .... laptopa nie ma .... Bozenko .. i WBW , oto Wiwaldi i niespotykany . bardzo zadki / ratunku !!!!! jak sie pisze rzadki .. no predko ... ogluplam w tej germanii nie mam slownikow , a kiedys nie robilam bledow !!!! wiec niespotytkany na skale swiatowa meski glos http://pl.youtube.com/watch?v=9zQX2XqAE8c&feature=related on tey gra głwna role w filmie o ostatnim kastracie glos tam w czesci partii podklada Cecylia Bartolii / nbajwiekszy wspolczesny sopran http://pl.youtube.com/watch?v=J7P-INo21qU&NR=1 posluchajcie jaka ma skale glosu ...... pozniej dopisze Wam i podam linki do scen z fimu o ktorym pisalam i pare ciekawostek takze z Ewa Malas Godlewska ,, ale teraz musze pedzic po paczke bo mi corcia z Polski cos dobrego ?przyslala. Tymczasem milego sluchania ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ja zaraz mam zamiar robić sernik na zimno tak mam chęć na niego i dziś mam wolne wiec się zaraz za robotne zabieram:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×