Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
DOTKNĄĆ... Rafał Wojaczek Dotknąć deszczu, by stwierdzić, że pada Nie deszcz, tylko pył z Księżyca spada Dotknąć ściany, by stwierdzić, że mur Nie jest ścianą, lecz kurtyną z chmur Ugryźć kromkę, by stwierdzić, że żyto Zjadły szczury i piekarz też zginął Łyknąć wody, by stwierdzić, że studnia Wyschła oraz wszystkie inne źródła Wyrzec słowo, by stwierdzić, że głos Jest krzykiem i nikogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja..
Cześć nie mam czasu czytać dokładnie.. wpadłam przelotem powiedzieć dzieńdoberek....i spadam .. Pozdrawiam WBW i życzę miłego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja..
Staff Leopold Bezlistny jeszcze... Bezlistny jeszcze drzemie las żałosny, Pola śpią nagie w drętwoty uwięzi. Wtem ptak zakwilił jeden wśród gałęzi I nagle cały świat pełen jest wiosny! Ziemia ta, padół zawiści i złości, Duszom więzieniem jest, a snom mogiłą, Wtem jedno serce me głośniej zabiło I nagle cały świat - pełen miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja..
Różewicz Tadeusz Jak dobrze Jak dobrze Moge zbierac jagody w lesie myslalem nie ma lasu i jagod. Jak dobrze Moge lezec w cieniu drzewa myslalem drzewa juz nie daja cienia. Jak dobrze Jestem z toba tak mi serce bije myslalem czlowiek nie ma serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Klient w sklepie zoologicznym: - Chciałbym kupić tego stepującego żółwia z wystawy. - Stepujący żółw? Ojejku! Zapomniałem o wyłączeniu grzałki do piasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
.:-D Siostra Przełożona udając się na poranne modlitwy, minęła po drodze dwie młode zakonnice, które właśnie z porannych modlitw wracały. Mijając, pozdrowiła je: - Dzień dobry dziewczęta, niech Bóg będzie z Wami. - Dzień dobry Siostro Przełożona, Bóg z Tobą. Kiedy młódki oddalały się Siostra Przełożona usłyszała jak jedna z nich mówi: - Chyba wstała ze złej strony łóżka Zaskoczyło to Siostrę Przełożoną, ale zdecydowała się nie zgłębiać tematu, poszła dalej. Idąc korytarzem spotkała dwie Siostry, które nauczały już w klasztorze od kilku lat. Po wymianie powitań (Dzień dobry, Bóg z Tobą/Wami...) Siostra Przełożona znowu odchodząc usłyszała jak jedna mówi do drugiej: - Siostra Przełożona chyba wstała dziś nie z tej strony łóżka Zmieszana Siostra Przełożona zaczęła się zastanawiać czy może mówiła opryskliwie, albo jej spojrzenie było nie takie jak powinno... Rozmyślając tak podążała do kaplicy. Wtedy na schodach ujrzała Siostrę Marie, lekko przygłuchą, najstarszą zakonnicę w klasztorze. Siostra Maria pomalutku, schodek po schodku wchodziła na górę. Siostra Przełożona miała dużo czasu abyuśmiechnąć się i wyglądać na szczęśliwą, podczas pozdrawiania Siostry Marii. - Siostro Mario, cieszę się żeCię widzę w ten piękny poranek. Będę się modliła do Boga, abyś miała dziś piękny dzień. - Witam Cię Siostro Przełożona, i dziękuję. Widzę że wstałaś dziś ze złej strony łóżka. To stwierdzenie powaliło Siostrę Przełożoną na kolana. - Siostro Mario, co ja takiego zrobiłam? Staram się być miła, a już trzeci raz dzisiaj słyszę że wstałam nie tą stroną łóżka. Siostra Maria zatrzymała się, spojrzała Siostrze Przełożonej w oczy i rzekła: - Och, nie bierz tego do siebie, po prostu ubrałaś pantofle Ojca Krzysztofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczora żonę rozbolała głowa i nalegała aby jej mąż poszedł sam. Długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł. Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział jaki strój kupiła sobie dokładnie, decydowała się pójść na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał "tu i ówdzie". Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona przez rozbawionego mężusia i poproszona do tańca. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział że podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej "zwiedzanie pięterka", ona się zgodziła bez oporu ( bo to przecież JEJ mąż!) Postawiła jednak warunek, że nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, wręcz jak nigdy dotąd. Byli anonimowi względem siebie, więc bez skrępowania spełniali swoje najbardziej ukryte marzenia erotyczne. Jednak po n-tym numerku, ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań. Gdy już wrócił ona się go pyta (rzecz jasna z dziką satysfakcją w głosie): - No i jak się bawiłeś skarbie. Dużo tańczyłeś? - Nie tańczyłem ani razu i bawiłem się kiepsko. Spotkałem Zenka, Wieśka i Tadka, moich kolegów ze studiów i całą noc graliśmy w pokera na pieniądze. Ale powiem ci, że facet któremu pożyczyłem kostium podobno bawił się zaj**iście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Spadam na basen :) miłego dnia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam kochani ja już trawnik skosiłam a teraz gołąbki będę robiła...raniutko już sobie do nich wszystko przyszykowałam :) już od kilku dni tak się do tej roboty przymierzałam , bo to dużo roboty jak dla mojej rodziny :-D ale miałam dwie główki ślicznej kapustki takie tylko gołąbki i szkoda mi było z niej kapusty gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja już dawno na basenie nie byłam ,zazdroszczę wam , ze macie tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak chłopaki w lipcu na urlopy wyjada to będę miała miesiąc tylko dla siebie i MM... Bo my dopiero w sierpniu wyjeżdżamy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
zeżarło mi co napisałam:( z mojej winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Ja tez lubię gołąbki Saro:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
jak ugotujesz , to podrzuć do oazy jednego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Cos net tak pomału wchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Zycze WBW! Milego Weekendu i idę na zakupy jutro będę grillować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupka zjedzona :) ja tez za gołąbkami przepadam , ale nie mam czasu dan pracochłonnych gotować , może jak będę maila urlop!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to moja kochana teściowa nam co raz to coś dobrego podrzuci:) A to ze 100 pierożków, albo gar gołąbków a jest wspaniałą gospodynią, świetnie gotuje i ciasta piecze... Rano jedziemy do teściów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
HAhah /kawaly przednie !!!! Golabeczki / slinka cieknie , ale tu w Germanii .... nie wykonalne.. Jeszcze pare dni ... do sierpnia ........ a odjem ... golabeczki , bigosy, pierozki domowej roboty , pachnece kielbaski ... no wszystko ..... Dla wszystkich http://www.onet.tv/28980,3188,2,3624915,1,1,0,0,wideo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Milo witam wszystkie babeczki W Oazie :) Chłopaków tez:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Grazka, chyba przyjedzie do nas na urlop bo taka zadowolona...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Ja w tym roku na wyjazd nie mam kasy, pralka mi się zepsuła ... I wole wygodę na parę lat niż urlop nad morzem... W życiu to tak, jak nie urok to .... S .....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Listeczku, zazdroszczę ci takiej teściowej, moja by mnie w łyżce wody utopiła:-D Zaraz będę piekła naszej Jagodzianki drożdżówkę z polewa migdałową::) To na moja kieszeń ciasto a, ze drogie masło to zastąpię je margaryną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
A znacie ta piosenka:-D Gdy krowy zastrajkują i masła będzie brak, Wyborna margaryna zastąpi jego smak:-D margaryna,margaryna ja o tobie tylko śnię , Tys jest lepsza niż dziewczyna , ty nie zdradzisz nigdy mnie:-D ha ha ha !!! ❤️ Ja pamiętam margarynę czekoladowa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
jak upiekę poczęstuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×