Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Stawiam butelkę wina gronowego!!! wypijcie na otwarcie stronki 632! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.... Dobranoc , pchły na noc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Zapraszam na ciasto ! Udało się i z margaryna... Naprawdę pycha na wierzchu to taki karmel się wytworzył... Wirtualnie nie musicie dbać o linie:-D Granatku ; jakaś ty kochana ... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Grazko!❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ lubię ciebie bardzo... dobranoc❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ WBW Mnie tez tańczą literki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Jesteście naprawdę wspaniale... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Piosenka o końcu świata W dzień końca świata Pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji, Rybak naprawia błyszczącą sieć. Skaczą w morzu wesołe delfiny, Młode wróble czepiają się rynny I wąż ma złotą skórę, jak powinien mieć. W dzień końca świata Kobiety idą polem pod parasolkami, Pijak zasypia na brzegu trawnika, Nawołują na ulicy sprzedawcy warzywa I łódka z żółtym żaglem do wyspy podpływa, Dźwięk skrzypiec w powietrzu trwa I noc gwiaździstą odmyka. A którzy czekali błyskawic i gromów, Są zawiedzeni. A którzy czekali znaków i archanielskich trąb, Nie wierzą, że staje się już. Dopóki słońce i księżyc są w górze, Dopóki trzmiel nawiedza różę, Dopóki dzieci różowe się rodzą, Nikt nie wierzy, że staje się już. Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem, Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie, Powiada przewiązując pomidory: Innego końca świata nie będzie, Innego końca świata nie będzie. Czesław Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Noc Kupały zwana też Nocą Świętojańską czy też Sobótką...:) z 21 na 22 czerwca później jej obchody zamieniono na wigilię Św. Jana i obchodzona jest obecnie z 23 na 24 czerwca... DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Poczytałam was i co powiem to powiem , ale jeszcze takiego super topiku nie widziałam.:) lubię tu pilnować porządku i gasić światła👄 Wiec czynie swoja powinność życząc wam miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
tak sie wymadrzalam ze 8 razy mi wpis uciekl i dobrze bo pisalam o muzyce powaynej a to trudna dziedyina . Dziekuje Wam dziewczynki za komplementa , ale sa niezasluyone . Taka sobie jestem ... Bozenko jutro posle ci ciekawe linki skoro uwielbiasz muzyke powazna Granat ,ja zwazywszy na wiek i gabaryty to jestem stara baba, ale lubie tez Kubusia Puchatka ,w oparach absurdu jest gleboka madrosc .... Muzyka powazna jest ... wazna , dla mnie . A jesli pozwolicie to od czasu do czasu cos ciekawszego Wam podesle a teraz grzecznie spijcie.......... ach i poczarujcie troche . bo moj nowy laptop idzie juz droga pocztowa cale 3 tygodnie .... zginal !!!! ha ha , mnie przedstawicielce narodu , ktory kojaryz sie ze zlodziejstwem zginela przesylka wartosciowa !!!!! w porzadnej Germanii !!!! Ale heca i gdyby to tak duzo nie kosztowalo , to byloby nawet zabawne ...Moze sie jutro odnajdzie ... oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
PRZYJACIELE * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + SA . * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * . JAK + * * . + . . * + . + * . * + . + GWIAZDY, * . + * + * + . . * + . + * . * + .* + . * + . * * + . * ICH . . + * * + . . * + * * . + * .*. . * + * NIE * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + ZAWSZE *. * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * . WIDAC, * + * * . + . . * + . + * . * + . + ALE, * . + * + * + . . * + . + * . * + .* + . * + . * * + . * WIADOMO . . + * * + . . * + * * . + * .*. . * + * ZE * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + JAK . * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * . ICH * + * * . + . . * + . + * . * + . + POTRZEBUJESZ * . + * + * + . . * + . + * . * + .* + . * + . * * + . * ZAWSZE . . + * * + . . * + * * . + * .*. . * + * SA DLA * + . *+ * + . . * + . + * . * + . . +... * . + CIEBIE NA. * + + * . *.+. + . . * + . + * . * + * . + * MIEJSCU !! * + * * .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
dzień dobry! Grażynka nas rozpieszcza ! Podobasz mi się dziewczyno masz temperament młodej laski... Coraz bardziej wpisami mi imponujesz i pałasz optymizmem... Bardzo mi przypominasz nasza matkę założycielkę... Złotą jesień... Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich oazowców:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ja zaraz jadę do rodziny do ogrodu zostaje tam na noc👄 Zycze wam milej soboty wpadnę w niedziele wieczorkiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Po meczu piłkarskim kibic przegranej drużyny podchodzi do sędziego i pyta: - A gdzie pana pies? - Psa? Ja nie mam psa... - Wobec tego bardzo panu współczuję. Ślepy i bez psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Przychodzi Janas do wróżki i pyta o wynik meczu Polska - Niemcy. Wróżka odpowiada: - Polacy w tym meczu strzelą cztery bramki. Zadowolony Janas odetchnął, ale wróżka dodaje po chwili: - Bramki zdobędą dwie Klose i dwie Podolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Podczas meczu piłkarskiego, siedzącego na trybunach malucha zagaduje mężczyzna siedzący obok: - Przyszedłeś sam? - Tak, proszę pana. - Stać cię było na tak drogi bilet? - Nie, tata kupił. - A gdzie jest twój tata? - W domu, szuka biletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Zima, legowisko niedźwiedzi. Mały miś budzi starego siwego niedźwiedzia: - Dziadku, dziadku! Nie mogę zasnąć! Opowiedz mi bajkę! - Śpij... - Mruczy dziadek miś - Nie czas na bajki. - To pokaż chociaż teatrzyk! - No dobrze - Mówi dziadek i sięga za konar. Wyciąga stamtąd dwie ludzkie czaszki wkłada w nie łapy i wyciągając je przed siebie mówi: - Docencie Malinowski. Co tak hałasuje w zaroślach? - Eee to pewnie świstaki panie profesorze... Musiałem waz rozśmieszyć:-D Żebyście o mnie pamiętały:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Wesolski, ty się do naszej Grazki nie podwalaj, bo ona zajęta:-D Hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ha ha ha! Kasieńko , Ja za stary Grazka by mnie nie chciała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pisze tak ogólnie bo fajna z niej babka:) Taka do tańca i różańca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
To prawda... Ale już skończmy bo nas ochrzani:-D ze ja obgadujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ale to prawda , ja mam takie odczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×