Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

...."Zaduma" K.Jabłońska Gdzie się podziała młodość moja świeża, zapał co każdy zamysł w czyny zmieniał, codzienność szarą barwił pryzmat zorzy każąc się cieszyć z samego istnienia. Gdzie sie podziały lata moje młode ? sokole wzloty, wielkie uniesienia i radość życia czerpana zachłannie ? *************** No gdzie ! hahaha! powiedzcie gdzie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać za młodu Kochać za młodu się nie chciało, gdy się kochało, to nie dość, cóż winne zbyt leniwe ciało, cóż winien niełaskawy los? ... Nie dosyć człowiek był szalony, nie dosyć śmiały, nie dość zły, niegotów polec za androny, niegotów błądzić pośród mgły. Wypić za młodu się nie chciało, a gdy się piło, to nie dość, cóż winne nazbyt trzeźwe ciało, cóż winien zbyt łaskawy los. Nie dosyć człowiek był zalany, nie dosyć śmiały, nie dość zły, niegotów skonać za banały, niegotów brodzić pośród mgły. Dziś by się piło i kochało, gdzieś by się gnało pośród mgły, gdyby choć echo zawołało, gdyby zapukał ktoś do drzwi, dziś by się śniło i cierpiało, dziś by się gnało pośród mgły, gdyby choć echo zawołało, o gdyby, gdyby, gdyby, gdy! ... Autor nieznany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnam się już bo jestem głodna:-D I małżonek pokazuje, ze ma pusty brzuch:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO:) 13 września - Czym dłużej jaskółki we wrześniu zostają, tym dłużej piękne i jasne dni bywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Pieśń o Jesieni Gdy mnie łapie natchnienie piszę pieśń o jesieni i śpiewam. I już liście z drzew lecą, wnet jaskółki odlecą za drzewa. Śpiewam pieśń o jesieni, już się nic nie zieleni, lecz żółknie. Liście już pospadały, liście już zbrązowiały, jest smutniej. Dla mnie jesień radosna, radośniejsza niż wiosna i zima. Z kolorami weselej i z muzyką tak wiele wytrzymasz. Kiedy jesień odejdzie wnet zła zima przybędzie jest mroźniej... Zmrozi zima świat cały, spadnie puch, będzie biało i groźnie. Autora nie znam...ładny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Czego nie mówić... A nie mówiłem; Jesteś jak twoja matka. Masz zawsze zły humor; Jesteś bezmyślny. To twoja wina; Coś ci nie pasuje?; Potrafisz tylko narzekać. Cokolwiek bym zrobił, nic ci się nie podoba. Masz to, na co zasłużyłeś; Dlaczego nigdy mnie nie słuchasz? Spróbuj być odpowiedzialny; Co ty sobie myślisz. Z tobą się nie da wytrzymać. Nie wiem, dlaczego ja się z tobą zadałam. Mogę sobie płuca wypluć, a i tak nic z tego nie będzie. Jak ci się nie podoba, zawsze możesz odejść. Jak już ty coś wymyślisz...; Będę robić to, co chcę. Co za głupi pomysł! Jedyne co potrafisz, to myśleć o sobie samym. Zrobiłbyś to, gdybyś mnie kochał; Jesteś jak dziecko. Jesteś dobry tylko w zmienianiu poglądów; Weź na uspokojenie. Co ty masz za problemy?; Nie mogę cię zrozumieć. Czy zawsze musisz mieć rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
ttp://starymarzyciel.wrzuta.pl/audio/jgELQUkryL/anna_maria_jopek_-_barka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Idziemy Lasem..... Juz lato odeszło i kwiaty przekwitly a jeszcze sie w polu cos mieni, To w polu i w lesie czerwienia sie, spojrzcie.... korale, korale jesieni. Idzie lasem pani jesien, jarzebine w koszu niesie, Daj korali nam troszeczke, nawleczemy na niteczke. Włóżmy korale, korale czerwone i biegac bedziemy po lesie. Bedziemy spiewali piosenke jesienna niech echo daleko ja niesie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Na dobranoc 👄 Ach! Przyjaźń! Nadchodzi człowiek i pozdrawia cię. Niczego nie oczekuje, nie ma nic do sprzedania, ani do dania, ani do wzięcia. Nie jest ani wysoki, ani niski. Podchodzi, unosi rękę. Twarz mu promienieje A jego spojrzenie przenika twoje spojrzenie. Witaj! Jakie to wspaniałe! Nie chce ani dobra ani zła. On tylko istnieje i oto jesteśmy razem Na młodej i wolnej ziemi. Jean Sulivan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Koniec zmiany idę do domu:).hura! ”*°•._˜”*°••°*” ˜_.•*”˜˜”*°•. ****** DOBRANOC****** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
A wiersze superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)~~~ ______-`•.♥.•´.-.`•.♥.•´______ _(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯) __°¤,¤°_.°¤,¤°_°¤,¤°._.°¤,¤° ___(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯) ___.`•.♥.•´.-.`•.♥.•´.-.`•.♥.•´ ______(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)~~~ _______°¤,¤°_.°¤,¤° __________(¯`•♥•´¯)POZDRAWIAM:) __________-`•.♥.•´_______(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)~~~ ______-`•.♥.•´.-.`•.♥.•´______ _(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯) __°¤,¤°_.°¤,¤°_°¤,¤°._.°¤,¤° ___(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯) ___.`•.♥.•´.-.`•.♥.•´.-.`•.♥.•´ ______(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)~~~ _______°¤,¤°_.°¤,¤° __________(¯`•♥•´¯)~~~Milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Do jurra Dobanoc... Komu piowooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Jeszce mam 2....YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Tyle wam napisalam i coś źle przycisnęłam wszystko zżarło:( Jestem wściekła ze złości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę w dużych kubasach:)(__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> ................. Bo z rana na przebudzenie porcja większa kofein ki nie zaszkodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×