Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo..
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........'''#................... \\....# .............''#......#...............# .................''##;........#.....#, ......................#........"##"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#, Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
_________000 ______0000 ____00000 ___00000 __000000____ _0000 000______ _0000000______ _ 0000__00 _0000__00000000 _0 00000000000 __0000000000 ___0000_ 000000__________000 ____00000_______0______000 ______000000__ 0000000000 __________000000000000 D O B R A N O C 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Piękne w lesie kochani dziś tez byłam:) Grzybki poczyściłam , odgotowałam , a teraz idę spać,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Kasimo, ten księżyc mi o nocce i śnie przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Księżyc już na niebie świeci, ale czas ten szybko leci. Więc DOBRANOC życzę WBW👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) # 15 września - Jakie Najświętszej Maryi Panny urodziny (08.09), takie też i imieniny (15.09). # Nikodem gdy suchy, rozprasza jesienne pluchy. # Pogoda na Nikodema - cały miesiąc deszczu nie ma. # Pogoda na Nikodema - niedziel cztery deszczu nie ma. I już polowa września na boku za 109 dni będziemy Nowy Rok witać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Tak mało Katowice, sierpień 1997 Tak mało do szczęścia potrzeba : - skrawek gwiezdnego nieba i słońca co dzień ozłoci gdy rano otwierasz oczy. - kropelek rosy na trawie i śpiewu ptaków o świcie, trzeba się jednak nauczyć patrzeć i kochać życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Ten wiersz napisala : Krystyna Kunigiel-Jabłońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
dobranoc ... oczka mi się do snu kleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! Piękne te wszystkie piosenki,,,, właśnie słucham \" Miłość złe humory ma \" I zastanawiam się kto ja śpiewa ? Ach! te dawne piosenki są takie pogodne i szybko wpadają do ucha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz kończę prace i zasuwam do domku, jestem głodna i niewyspana... Pozdrawiam was serdecznie i do wirtualnego zobaczyska:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi facet do apteki i cichutkim głosem mówi: - Nerwosol poproszę... - Co proszę? - NERWOSOL KUR*A!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa na pierwszej randce: - Masz jakieś nałogi? - Nie... - A jakieś hobby? - Lubię rośliny. - O a jakie ? - Chmiel, tytoń, konopie. :-D Przez pustynię idzie Jaś - turysta. Nagle zobaczył lampę, potarł ją i wyskoczył dżin - No dobra, spełnię twoje trzy życzenia! - OK, chcę do Kaliforni. Dżin bierze go za rękę i prowadzi - Ale ja chcę szybko! - To biegnijmy! - odparł dżin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robi polski kibic, kiedy polska reprezentacja zdobyła mistrzostwo Europy? Wyłącza Play Stadion i idzie spać! Jasiu wrócił na wieś z pracy w Anglii. Ojciec: - Weź, rozrzuć gnój. Jasiu: - What? Ojciec: - Łot krowy i łot konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dużej imprezie budzą się studenci i słychać taką rozmowę: - coooo dziś mamy? - wtorek chybaaaa... - nie tak dokladnieeee sesja zimowa czy letnia? :-D Na egzamin wchodzi brzydka kobieta. Profesor popatrzył się na nią z obrzydzeniem i mówi: - Proszę stanąć za szafą, bym mógł panią obiektywnie ocenić. Hi hi hi ...pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ! listeczku, jak ja się naśmiałam , aż dzieciaki pytają ,,,z czego? zaraz odbiorą ich rodzice ,właśnie czekam na nich... Dziś zbieraliśmy kasztany , jutro zaplanowaliśmy robić ludziki :-) I tak to czas leci , bo przy dzieciach nigdy się nie nudzi....:-D ha ha ha :..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko, dzięki za fotki i piosenkę , tez ja wysłuchałam... to prawda , ze piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na otwarcie stronki budyń czekoladowy :) I pozdrawiam gorąco wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasimo..
\|\ ~\ (--,\\\=~\ -(--,\\\==~\-----------.-----;/:.._,// --(--,\\\==~`\--------~-=~-;/--|\;/J, ---(--,\\\((```==.----~'`~/-------a-| ------(-,.\\('('(`\\.--'=..~|;--~--\_.--\ --------(,--(,(,(,'\\.-~',,=|;------\\__.;) ----------(,-(-,(,(,;\\-~=/--------\ ----------(,-/-(.(.(,;\\,/----------) -----------(,--/,;,;,;,\\---------./_____. --------------(==,-;-'`;'---------/_,__..\ -----,.~~_,__.~'--------------------`\_`.\ ----(='~-_,~~/--------,_______,!,___~\ ---(-/~(-----|---------\---,_~---------|.)-/_| ---(~/((\----)\._,------|~'---------~,/./ -----\\))))--/---./~.---|-------------,\_\; -,__/////--/---/----)/ --'===~'---|--|----(,-(. -----------/./--------\.\ ---------_/./---------\_\ --------/_!/----------)_\.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasimo..
____e$$$$e____$$$$$$$$$$$$___ ___$$$$$$$u__u$$$$$$$$$$$$___ __e$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$$__$$$$$$ .$$$$$___ __$$$$$$$$”__$$$$$ . $$$$$____ __$$$ .$$$____$$$$$$$$$$”____ __$$$. $$_____$$$$$$$$$______ ___$$$$*_______*$$$$*”_______ _$___________________________ _$e__________________________ _”$$______________________e$_ __”$$u_________________.e$$__ ___”$$$e.___________.e$$$*___ _____*$$$$$eeeeee$$$$$$$”____ _______”$$$$$$$$$$$$$*_______ ___________”"***”"”__ Zycze uśmiechu WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×