Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jannko
Piosenka: Kasia Sobczyk "Trzynastego" TRZYNASTEGO NAWET W GRUDNIU JEST WIOSNA TRZYNASTEGO KAŻDA DROGA JEST PROSTA TRZYNASTEGO NIE LICZY SIĘ STRAT TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR TRZYNASTEGO KAPELUSZE Z GŁÓW POWAŻNYCH ZRYWA WIATR TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE TRZYNASTEGO ŚWIAT W RÓŻOWYM KOLORZE TRZYNASTEGO NIE SMUCĄ MNIE ŁZY TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZE MAM SNY TRZYNASTEGO A TY TRZYNASTEGO JESTEŚ ZŁY. WIEM,ŻE GNIEWASZ SIĘ NA MNIE BO POWODÓW MASZ TYSIĄC ALE JEDNO CI POWIEM, JEDNO MOGĘ CI PRZYSIĄC. TRZYNASTEGO WIOSNA TWOJE MA IMIĘ TRZYNASTEGO TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TRZYNASTEGO NIE WIDZĘ TWYCH WAD TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO I DLATEGO WŁAŚNIE DZISIAJ ŚPIEWAM TAK. TRZYNASTEGO WIOSNA TWOJE MA IMIĘ TRZYNASTEGO TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TRZYNASTEGO NIE WIDZĘ TWYCH WAD TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO I DLATEGO TRZYNASTEGO ŚPIEWAM TAK. TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO ZAŚPIEWAM CI TAK TRZYNASTEGO ! POWYŻSZY TEKST I MUZYKA SĄ WŁASNOŚCIĄ ICH TWÓRCÓW. TEKST : JANUSZ KONDRATOWICZ MUZYKA : RYSZARD POZNAKOWSKI ZESPÓŁ : CZERWONO - CZARNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannko
Leśmian Bolesław - We śnie Śnisz mi się obco. Dal bez tła, Wieczność się w chmurach błyska. Lecimy razem. Mgła i mgła! Bóg, ciemność i urwiska. Do mgły i mroku naglisz mnie I szepcesz, zgrzana lotem: "Toć ja się tobie tylko śnię! Nie zapominaj o tem..." Nie zapominam. Mkniemy wzwyż Do niewiadomej mety. O, jak ty trudno mi się śnisz! O, jawo moja, gdzie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannko
Matsuo Basho - Jesienny księżyc Jesienny księżyc, Przypływ pieni się U samej bramy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannko
Dzieki ,dzięki , dzięki, twoje zdrowie i oazy.YY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannko
Wpadnę jutro ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannko
KOLOROWYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 czytałam o tej tragedii 55, to straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
LILIOWY KAPELUSZ ... Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!" Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz... Z całego serca życzę nam pięknych dni i nie zapomnijcie liliowego Kapelusza! ??????????????????????????????????????? pogaszę światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dab.
co zis robiliście ?ja dopiero wrocilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dab.
pardon pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo witam ! Wróciłam z kościołka ... Teraz pije kawkę , którą zaparzyłam i dla was:) (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Mam tez tosty i dżemem truskawkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Haj! Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty. - Dlaczego nie chodzisz już na ryby? - Żona mi nie pozwala. - Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę i patrzę na cielsko mojej żony, i mówię: - I to ma być moja żona? Taki hipopotam? Wtedy zaczyna się awantura, ona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolona i godzimy się do następnej soboty... Spróbuj tej metody! Świeżo upieczony małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi: - A do diabła z rybami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Rozmawia dwóch kolegów: - Czy znasz moją żonę? - Znam. - A ile byś mi za nią zapłacił? - Ani grosza. - Dobra. Umowa stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Żona pyta męża: - Czy widziałeś kiedyś pogięty banknot 100 zł? Mąż na to znudzonym głosem: - Nie. - To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 100 zł. Po chwili znowu pyta męża: - Czy widziałeś pogięty banknot 200 zł? - Nie - ponownie odpowiada znudzonym głosem mąż. - To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 200 zł. Następnie pyta: - A widziałeś pogięte 100 tys. zł? Mąż na to zaciekwionym głosem odpowiada: - Nie. - To sobie zobacz, stoi w garażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wczesnym rankiem myśliwy wybrał się na polowanie. Przeszedł kawałek i myśli: - Tak zimno, dziś na pewno nic nie upoluję. Wrócil więc do domu, rozebrał się i wszedł do łóżka. - To ty kochanie? - spytała w półśnie żona myśliwego. - Tak, skarbie. - Zimno? - Oj, bardzo. - No widzisz, a ten kretyn poszedł na polowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Król wydaje córkę za mąż, jednak kandydatów czeka ciężka próba. Mają wypić beczkę piwa, przepłynąć jezioro, na którym jest wyspa a na niej lew z bolącym zębem, którego trzeba wyrwać a na koniec zadowolić seksualnie starą czarownicę. - Pierwszy kandydat wypija beczkę piwa i tonie w jeziorze. - Drugi kandydat wypija beczkę piwa, przepływa jezioro, ale zostaje skonsumowany przez rozwścieczonego lwa. - Trzeci kandydat wypija beczkę piwa, przepływa jezioro i po chwili z zarośli wyspy słychać stękanie, jęczenie, sapanie. Wszyscy z niepokojem wsłuchują się w dźwięki dobiegające z wyspy. Po chwili za krzaków wychodzi trzeci kandydat i pyta: - Gdzie jest ta czarownica, której miałem zęba wyrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Kobieta u seksuologa - Co mam robić panie doktorze, mąż mnie nie zaspokaja? - Proszę pani, ja mogę cos pani przepisać, ale może znalazłaby pani sobie kochanka. W sumie mąż nie musi o niczym wiedzieć. - Mam panie doktorze, też nie wystarcza. - Droga pani, a gdzie jest powiedziane, że to ma być jeden? - Mam ich dziesięciu i wciąż to za mało. - DOBRZE, przepiszę pani jakieś hormony i za dwa tygodnie przyjdzie pani do kontroli. Kobieta wraca do domu kładzie receptę przed mężem: - Widzisz! .... żadna kurwa, tylko chora jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oazo
Trala la tralala! Pozdrawiam . ale się z dowcipów uśmiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oazo
Tuwim Julian Złota polska jesień Korporanci na motocyklach Pędzą w sprawie patriotycznej, Uradzonej na konwentyklach Jednomyślnie i spontanicznie. Idę jesienią na ukos Oburzeni oficerowie Domagają się interwencji I meldują w drodze służbowej Na audiencji, u ekscelencji. Idę jesienią na ukos Delegacja obywatelska Deklaruje znaczne ofiary, Reprezentant nauczycielstwa Do katedry niesie sztandary. Idę jesienią na ukos Proletariat zorganizował Wiec masowy za rewolucją, Idzie właśnie kadra szturmowa Z transparentem i rezolucją Idę jesienią na ukos, Płynę taflą przekroju, Cieciem lustrzanym rozcinam Nieziemską ojczyznę swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=467213 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=466797 http://strony.aster.pl/mira1/piosenki-jesien/Seweryn%20Krajewski-To%20juz%20jesien.htm Erotyk jesienny Mam na języku słony smak niespokojnej skóry. Nie wiem co będzie jutro. Nie wiem czy będzie jutro. Wnikasz we mnie gwałtownie. Zamknięta w łuku ramion opieram się przeczuciom. Jest jesień. Drzewa płoną- rdzawo-czerwonym blaskiem, a może to świat płonie i kiedy się zbudzimy nie będzie już niczego. Takie masz ciepłe dłonie. Jak niewidomy uważnie poznajesz mnie dotykiem. Czy palce widzą więcej? Czy zanim wiatr się zerwie zdążymy zapamiętać dojrzały obraz września? Słony smak twojej skóry? Zapach perfum zza ucha zmieszany z mchu wilgocią Słońce liśćmi pocięte układa się na twarzach w marmuru drżące wzory. Jest jesień. Dzień miodowy. Jutro nas tu nie będzie. Jutro nas tu nie będzie. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Obudzą mnie... Obudzą mnie jarzębin rozpacze wśród asfaltu, listopad się pokłoni, zastuka wiatr do drzwi... i znowu jak hrabina pijana wrócę z rautu, i znów zobaczę siebie: ten obraz bardzo zły. W jesieni lustrze bladym, o jedno lato starsza, z piosenką do szuflady, z mężczyzną, któremu nie wystarczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko; wprowadziłaś mnie w blogi i melancholijny stan... Chciałabym iść z tym jesiennym panem na spacer do parku. :) A za tymi dzikimi plażami to przeważnie latem tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis miałam mi i spokojna niedziele... Troszkę zeszło mi na plotkach z sąsiadką:-D Troszkę z książką w reku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×