Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahah....
Dziewczyny pozdrawiam i życzę wesołego weekendu jestem u syna i synowej w gościnie ... jest super ... Przyjadę za tydzień , ale tu tez jest komputer:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda ze tak
,ze w oazie pusto... ja was czytam ....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Oazę ! Ale dziś było ślicznie ,aż się żyć chciało w ogrodach ludzi pełno , słoneczko na całego ,,,, ja taki zmarzlak a się do krótkiego rękawka rozebralam,... Niedawno przyszłam ,bo wpadnie moja kosmetyczka z wnuczka... Włoski podciąć, rozjaśnić , jakaś maseczka nawilżająca i pazurki ...ha ha ha ha ... już się wykapałam i czekam na dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Witajcie mile panie przy sobocie po robocie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Grzybow 2 kosze nazbierałem , teraz moja pani czyści je , szamy gotuje .... ha ha ha ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Zapraszam na wyżerkę o 20.00 kielonek tyz się znajdzie..... ha ha ha .... A my z żonka lubimy towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
| Strona 1 | 2 3 4 5 6 | Następne z kategorii: Alkohol » | Zobacz inne kategorie » Alkohol - Kawały o alkoholu i pijakach W sklepie: - Jest wódka? - A jest osiemnaście ukończone? - A jest koncesja? - Oj masz, zażartować nie można... Wyślij dowcip | Ocena: 3.0 | Oceń! - Czy jest jakaś miara szczęścia? - Tak, promile. Wyślij dowcip | Ocena: 4.0 | Oceń! - Często pijesz? - Od czasu do czasu... - To znaczy? - Od czasu jak knajpę otworzą, do czasu jak ją zamkną Wyślij dowcip | Ocena: 4.2 | Oceń! Druga w nocy. Wchodzi pijany facet do domu, ledwo się trzyma na nogach. Patrzy przed siebie i widzi żonę: - Heniek, ile razy Ci mówiłam, że możesz wypić góra 2 piwa i o 22 masz być w domu?! Na co pijany mąż: Pijany facet po piątym piwie wychodzi do toalety. Jakieś 2 minuty po tym knajpą wstrząsa mrożący krew w żyłach krzyk dobywający się z kibelka. Za jakieś pieć minut znowu. W końcu barman nie wytrzymał i idzie sprawdzić, patrzy, siedzi tam ten facet, więc pyta go: - Czemu się pan tak drze? A facet: - Panie, usiadłem na kibelku, zrobiłem, co trzeba, spuszczam wodę... i jak mnie coś nie ściśnie za jaja! Za chwilę znowu - ciagnę tę wajchę - i jak mnie nie ściśnie! - Bo to nie kibel, idioto, tylko wiadro od mopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Piosenki Saniny super ,a podobają wam się te kawały? ha ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah....
Ale tu wesoło i muzyka gra na sto dwa...hahahahahahah... Nie lubię się smutac stad ten nick.-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah....
Sorry ,ale się porobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu wesolutko ! A ja dziś się napracowałam w domku, ale miałam zryw, okna , drzwi i prasowansko odwaliłam , ze hej... I jakoś się nieźle trzymam widać potrzeba mi takiej zaprawy:-D hi hi hi ! Jutro tez będzie tak ślicznie jak dzisiaj , można będzie się słoneczkiem rozkoszować ............... Ja jutro w ogrodzie będę się wygrzewać , bo obiad już na jutro przygotowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampana nalej mi, goryczy zniknie smak, panowie, wy umiecie bawić tak. Niech popłyną słodsze łzy, niech zaśpiewa bielszy ptak, przetańczonych dni niech nie będzie w życiu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a na dobranoc tradycyjna kołysanka... Sumptuastic » Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Wow ! 800 stron YY pije za oazę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
i za was kochani....za was YY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×