Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ggggggg
Wieczór w parku. Chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha: - Kochana, wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki. - Jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
"Świat jest piękny Ale człowiek smutny jeśli nie znajdzie w swym życiu Wiernego przyjaciela Radosnej przyjaciółki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
Ożeniłeś się i sam sobie guziki do płaszcza przyszywasz? - A skąd! To nie mój, to żony... Mąż do żony: - Taka piękna pogoda, a ty męczysz się myciem podłogi. Wyszłabyś lepiej na dwór i umyła samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
Bal, młoda margrabianka tańczy ze starym hrabią. - Ileż to lat macie, hrabio? - Osiemdziesiąt, moja panno! - Powiada pan? Nie dałabym... - Bo też i ja bym prosić nie śmiał! Do jutra oazo..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka55
SABINKO : na twoja herbatke to ja sie pisze !!!!! a stary rodziinny przepis na przeziebienie to : wez paletke polopiryny i miche z goraca woda , najbardziej goraca jak sie da,wrzuc polopirynke do tej wody - wszystka , i wloz nozynki do tego ukropu. MOCZ NOGI NAJDLUZEJ JAK SIE DA: polopirynka poprzez naczynia wlosowate dostaje sie do krwioobiegu i natychmiast dziala: Do tego co najmniej 5 tabletek witaminy c, nie martw sie nadniar wysiusiasz . i rano bedziesz jak nowa. W mojej rodzinie tak sie kurujemy. Moze i Tobie pomoze. hahahah .... jak to gdzie znowu w GERMANII.Tym razem w ESSEN: Tak jak Wam wczoraj pisalam bylam w operze a wlasciwie w ALLTO THEATER na operze Pucinniego TURANDOT . cos wspanialego . Scenografia wspolczesna, jakze odmienna i zaskakujaca od tradycyjnej.Oszczedna wrecz ascstyczna.Wlasciwie pusta scena -plac w Pekinie.Mundury nawiazujace do wspolczesnych wojskowych,chinskich, tlum odziany wspolczesnie. A PROCZ WSPANIALEJ MUZYKI , scena pelna ,zywa akcja , swietna choreografia i rezyseria. PARTIE TYTULOWE dobre, chor wspanialy, orkiestra swietne brzmienie I Jeszcze taki drobiazg-opera spewana po wlosku. Daleko nad scena wyswietlany tekst po niemiecku. dla lepszej orientacji. wiecie wlasciwie to swietny pomysl. Nie widzialam takiego rozwiazania na naszych operach a szkoda. Ijeszcze widzowie.Odswiatnie ubrani , duzo mlodziezy !!!!!! Niemcy to muzykalny narod... oj rozpisalam sie .........kto nie chce niech nie czyta http://de.youtube.com/watch?v=ZyMA1fuCieQ&feature=related http://de.youtube.com/watch?v=Cr5vpHtJIlg&feature=related DOBRANOC KOCHANI Jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Grazynus, dziękuję za poradę, ty moja kochana doktorko👄 Wiesz wczoraj zasnęłam jak dziecko a dziś czuje się dużo lepiej i szykuje się na te imieniny koleżanki .... Ale poradę twoja będę miała na uwadze i wieczorkiem z niej naprawdę skorzystam... jeśli chodzi o opere to wstyd się przyznać , ale dobre 25 lat nie byłam, do teatru to nie powiem chodziliśmy z mężem i to raz na kwartał... Dlatego zazdroszczę Ci tego cudownego doznania i przeżycia... Ja mieszkam w maleńkim miasteczku i do teatru czy opery musiałabym spory kawal jechać , a samochodem niestety nie jeżdżę... Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę słonecznego weekendu... Acha , nad ranem przyśnił mi się maż , szlibyśmy jak zwykle jesienią parkowa alejka, uśmiejecie się , ale ja mam w parku nasza ławkę na której często razem siadaliśmy.... dlatego jesienią park odwiedzam często , siadam na naszej ławeczce i sobie przypominam nasze życie...ot po prostu życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 60
Jak tu u was milo dziewczynki ,,, Ja tez jestem wielbicielka poezji i muzyki... Przymniecie mnie tu? czy mogę pisać ? mam problem , bo uczę się na komputerze pisać i pisze bardzo wolno i z błędami, ale na samotność kupili mi dzieci komputerek i uczą mnie w wolnych chwilkach... Mówią , ze to na jesień wieczory będzie rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 60
teraz czytam ten topik,bo to mi najlepiej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile panie
Wszystkim paniom odwiedzającym OAZE życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinko 57
Irena Santor "Jesienny Pan" Choć nie wiem kto to jest i nie wiem skąd go znam, czasem spotyka mnie jesienny śmieszny pan. Parasol wielki ma i zmartwień trochę też, przez pusty idzie park w czerwony liści deszcz. Lecz gdy ostatni liść, ze smutnych spadnie drzew, on razem z białą mgłą rozpływa się. Gdy park pożółknie znów, powróci znowu tam, jesieni szukać barw, jesienny śmieszny pan. A wtedy spotkam go i pójdę z nim przez park, on będzie blisko tak jak mgła jak wiatr. Gdy świat pożółknie znów i biała wzejdzie mgła, będziemy razem szli jesienny pan i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
klara 60 witamy , jasne ze wpadaj.U nas jest naprawde przepieknie !!!!!!!SABINKO KOCHANIE , ja tylko opisuje swoje wrazenia , to nie przechwalki, nie wiem gdzie za miesiac los mnie rzuci,ale na razie chlone co najlepsze .. WSZYSTKICH WAS POZDRAWIAM !!!!!!! BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Grazko👄 Sorry ,ale ciebie nie zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah....
Pozdrawiam milo:) Fajowa ta ławeczka i taka romantyczna. Kocham piosenki jesienne zwłaszcza w wykonaniu Irenki Santor... To wspaniała piosenkarka. A Irenka Kwiatkowska już świętowała 96 urodzinki i życzę jej jeszcze 100 lat... Pamiętam doskonale" wojnę domową " byłam nastolatką i miałam wtedy 15 lat. Z jaka ciekawością śledziłam losy Pawła i Anulki ! Oj to były czasy ,wówczas telewizory były czymś wielkim i wspaniałym z sentymentem wspominam to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już kochane dziewczynki. Odwiózł mnie syn Tereski , bo tak bym długu nie siedziała, zwłaszcza nie lubię podróżować sama wieczorowa pora:-D Bylo milo, wspominałyśmy czasy młodości i czasy PRL-u... Ze wzruszeniem i smutkiem opowiadałyśmy o ludziach i ludziskach z tamtych czasów Bo wtedy kto był zapisany do partii mógł sobie pozwolić na zakup towarów, które często były dostępne "spod lady”. Był okres za czasów Gierka, kiedy wszystkim żyło się lepiej.. I towarów na polkach było w bród, a nawet krążyły powiedzonka takie jak "chcesz cukierka idź do Gierka". Jednakże cenę tego 'dobrobytu” płacimy do dziś i płacić ją będą zapewne jeszcze, nasze dzieci i wnuki... nie wiem co mnie dziś naszło na te wspominki i tak sobie myślę , ze czasów o których wspominam nie da się już nigdy wymazać z pamięci . Bo niesmak pozostaje i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan
Żyj dzisiaj ! Śmiej się dzisiaj ! Bądź szczęśliwa(śliwy) dzisiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan
Szukam wiatru w polu Są takie noce od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić, wolno powtarzać"nigdy" i "zawsze", wolno słowami się upić, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść,okłamać,oszukać bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać... Szukam wiatru w polu zapomnianych słów, śladu łez w kąkolu, przedwczorajszych bzów, Szukam wiatru w polu, jak to trwa i trwa, chociaż oczy bolą szukam w niebie dna... Są takie noce od innych ciemniejsze kiedy się wolno rozpłakać, wolno powtarzać słowa najświętsze, mówić o wróżbach i znakach, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść,okłamać,oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać... /Agnieszka Osiecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan
_____ ,+.*`,+.*`,+. __,+.*`,+.*`,+. _,+.*`,+.*`,+. +.*`,+.*`,+. +.*`,+.*`,+. _,+.*`,+.*`,+. __,+.*`,+.*`,+. _____ ,+.*`,+.*`,+. . .. ........._/|_ ..... . ......>,"< ........ . .............._/|_ . .................... . >,"<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×