Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄🖐️👄 I za zdrowie YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
A ja już będę zmykać 👄 dobranoc bajecznych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
O na co dobrego trafiłam , aż ślinka leci na to ciacho... Napije się inki i wypije jednego Y :)i do jaska kochanego przytulę główkę bo chce mi się już spać... Dobranoc dziewczyny i chlopaki👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho ! Co ja tu widzę ? Świętowanie na całego:) Wyobraźcie sobie , ze dopiero teraz pojechały ode mnie moje dziewczyny ... Tak się zasiedziały bo mojej koleżance tez robiły włosy i to trwałą ... Ale się uśmiałyśmy to był typowo babski wieczór , moja koleżanka :)ta ma dar do opowiadania . Ja się mało nie posikałam ze śmiechu.. A dziewczyny takie rozradowane odjechały , bo moja koleżanka dala im kilka znakomitych rad odnośnie postępowania z chłopakami , aż piszczeli te siksy ze śmiechu... No ale to już późno idę do łózka bo jutro nie wstanę do kościoła:) Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Oazowo milej niedzieli życzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsreczek
cześć ! pora obiadowa zapraszam na knedle ze śliwkami i zupkę pomidorowa .... Właśnie wydaje porcje , komu , komu bo die do domu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
to tak z nudów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Do miłego usłyszenia koleżanki i koledzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo witam całą ferajnę w oazie...:) Ja znowu mam problem z gardłem , pewnie zapowiada się angina ... Musze zastosować wymoczenie nóg w gorącej aspirynie, kurcze wczoraj było tak ładnie a ja poczułam powiew lata i skutki wychodzą ... Dziś po kościele poleguje nic mi się nie chce i jakoś mi smutno bo dokończyłam książkę [godzina tygrysa] pisałam chyba wam o niej , spłakałam się przy tej końcówce bardzo , jestem taka uczuciowa a książka warta przeczytania naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaparzyłam herbatkę z cytryną i z miodem ... Chętnych zapraszam > >... Tylko ostrożnie, bo strasznie gorąca... O kurcze sparzyłam sobie język... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
witajcie witajcie gra muzyka na calego , jaka szkoda ze nie moge jej sluchac.ale sobie poczytam tytuly i juz gra mi gdzies w glowie. W Germanii cieplutko.sliczna pogoda.Ludziska spaceruja,opychaja sie smakowitosciami w ulicznych restaurajach,trenuja - tu prawie wszyscy albo biegaja, albo rower, albo marsze z kijkami,rolki, starzy, mlodzi,i zupelne staruszki.Inny styl zycia,inne potrzeby.Ale im dluzej tu pracuje to mysle sobie ze ja tez tak bym chciala zyc.I ciagle nie moge pojac jak to jest-byli agresorem,ludobojcami zrujnowali pol Europy i maja sie tak swietnie....... Tesknie za ludzka mowa,serdecznoscia,otwartoscia.Dzisiaj odwiedzil mnie moj kuzyn z zona polacy od 20 lat w niemczech, jakze byli zdziwieni ze przywiozlam im upominki z Polski dla kazdego czlonka rodziny.Az wreszcie na usilne protesty ze nie moga przyjac prezentow spytalam :Ewa a czy ty nigdy nic nikomu nie dalas tak po prostu z czystej sympatii? I ta chwila zastanowienia....i odpowiedz wiesz, tu sie inaczej zyje,tu kazda rodzina zyje za zamknietymi drzwiami,spatykamy sie w restauracjach, kazdy placi za siebie - nawet jak jest na twoich urodzinach.Wyobrazacie sobie? idziecie na urodziny do brata,ktore on wyprawia w restauracji, funduje wam np lampke szampana, wy wiecie ze skladacie sie na tzw STAMTISCH - czyli na to co znajduje sie na stole dostepne dla wszystkich, a jak chcecie wiecej to nie ma sprawy dokupcie sobie ..... A U NAS !? i dlatego z takim utesknieniem wracam do domu,bo wszedzie gdzie sie pojawie dostane szklanke herbaty,albo np talerz pysznej zupy , bo wlasnie sie ugotowala,i nikt nawet nie pomysli ze to jest za goscinne,bo to jest normalne. swiat jet taki wielki i wspanialy SABINKO - meluj jak sie czukesz , czy moj przepis na chorobsko sprawdzil sie, nie zapomniej o witaminie C Pozdraiam WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×