Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam milo tych , którzy tu jeszcze wpadają ! wiem , ze nie zawsze mamy czas ale ja z sentymentu tu zaglądam ... Czas leci tak szybko , ze nie obejrzymy się a zaraz do drzwi zapuka adwent... I nadejdą cudowne świętą ...Ja zawsze na święta ciesze się jak dziecko.:) Napiszcie czy wy tez lubicie święta ? .. I jakie smaki wam się z nimi kojarzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświatowska Halina liściu osłoń mnie zielenią jestem jesienne nagie drzewo z zimna drżę wodo napój mnie jestem piaskiem gorącej suchej pustyni wiatr mnie przegarnia ręką ogrzej mnie ty który jesteś słońcem przed którym stoję ukryta w słowach jak w drzew cieniu źródło bijące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświatowska Halina Jeszcze jedno wspomnienie jeszcze jedno wspomnienie przed chwilą napisałam słowo jestem starsza o słowo o dwa o trzy o wiersz starsza - co to znaczy starsza w abstrakcji którą nazwano historia wyznaczono mi wąski przedział stąd - dotąd rosnę w abstrakcji którą nazwano ekonomia nakazano mi żyć w abstrakcji którą nazwano czas - błądzę gubię się i błądzę w Metropolitan Museum w dziale egipskiej rzeźby kamień uśmiecha się kobiecymi ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
*♥* *♥* ★ ★ ★ ☼ ☼ ☼ ♥♥ ♦♦ ♣♣ ♠♠ Pozdrawiam różyczkę i listeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
....._/|_ ........>,"< ★ **SŁODKICH SNÓW WBW ! ....,,, ★................_/|_ ...★............★....>,"< ★ ....._/|_★......★ * ˚ ˚ ˛ *˚ ˚ ....>,"< ★...★...★* __Π___ ˛ *__Π ___*。* ˚ ˚ /______/~\ 。 */______/~\˛ ˚ |田田 |門| ˚ |田田 |門| ˚ ”*°•._˜”*°••°*” ˜_.•*”˜˜”*°•. ****** DOBRANOC****** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(`*•.¸(`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Pozdrawiam i uśmiech zostawiam :-D DOBRANOC👄 (,.•*´(¸.•*´ `*•.¸)`*•.,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchajcie:) Plaża, morze, piękna pogoda. Na kocyku wspaniała laseczka posuwistymi, erotycznymi wręcz pociągnięciami smaruje swoje idealnie opalone ciało. W bliskim sąsiedztwie tego \"zjawiska\", na rozpostartym ręczniku leży z przymkniętymi oczami facet w średnim wieku. Gdyby nie coraz bardziej zwiększające sie gabaryty jego slipek, możnaby uznać, że śpi i kompletnie nie zwraca uwagi na dziewczynę. Tym zachowaniem myli panienkę, która zerkając na niego widzi tylko jego opuszczone powieki i już bez żadnych zahamowan wkłada rękę w stringi, kładzie ją na swym łonie i półgłosem mówi: - Ty mój skarbie największy, ty moja pieszczoszko. Mamusia pamięta,że wszystko ma dzięki tobie. I mieszkanie i samochód i spore oszczędności. - Chcesz się wykąpać ? Juz idziemy do wody. Wstała i pobiegła w stronę morza. Facet otwiera oczy, unosi sie na łokciu i spogladajac w kierunku swojego przyrodzenia warczy : - Słyszysz , k**waaa, słyszysz ? A ja przez ciebie straciłem wille,dobrze prosperującą firmę i Mercedesa 600. I jeszcze muszę płacić alimenty w trzech różnych miejscach. Chciałbyś się z nią wykąpać, co ? - ( tutaj przekręca się na brzuch) - A piasek bydlaku żryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan......
Milo tu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Babie odnowił się obraz weszli do mieszkania Zimna mówi - a pani nie wierzy? - nie wierzę - a jakby u pani tak się odnowił? - to bym uwierzyła Białoszewski Miron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halusza
Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Dobry czlowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy. /P. Bosmans/ Pozdrawiam WBW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
¨¨¨¨¨¨¨, - , ¨__¨¨¨ /¨ ¨ \¨ ¨ __ (¨ ¨` ', \ ¨ ¨ / , ' ´ ¨ ) ¨' - , _ , ( ;;; ), _ ,- ' ¨, - ' ¨¨ ,`"´¨, ¨ `- . (__ , - ' /¨ ¨ \ `-,__) /) _ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\¨ ¨/\ ¨ ¨ ¨/¨/ ¨ ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ' - '¨|¨ ¨ ¨\/ , - ' ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ,¨ ' |¨ ,´ / \ ', , ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ | \ ¨| /¨ ¨|¨ \_) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \¨|¨|/¨ ¨ \_/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨¨|¨\ / ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\ |/¨ ¨ _ , ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ /¨ __/ ¨/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨| _/¨_ , ´ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨|/__/Pozdrawiam ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \ jesiennie:) "Jesienne chmury znów pędzi wiatr W dalekie strony, w daleki Świat. Zielone drzewa, które chroniły nas, W żółte kolory zamienił czas."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wrzuta.pl/audio/58nsYc01ZF/odezwij_sie_-_szymon_zychowicz Świeciło Słońce potem padał deszcz Jak w Słońcu szliśmy wręcz pod deszczem Tak samo w nocy jak i w dzień Płonęły oczy nam do siebie Skończyło się Miało wiecznie trwać Skończyło się Już nie ma cię Ach jaka szkoda nas Już nie ma mnie Już nie ma mnie Mówiłaś: nigdy nigdy nikt i nic Rozdzielić w życiu nas nie zdoła Mówiłem: zawsze będę żyć Potężnie zawsze żyć bo kocham Skończyło się... Co robić teraz gdy się spadło z chmur Na wielkie ziemi tej pustkowia Co robić teraz gdy się skończył cud Wymódlmy zatem go od nowa Niech zacznie się I trwa wiecznie znów Niecił zacznie się Czy słyszysz mnie Pośród gór i mórz Odezwij się Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan ...
Witam wszystkich.. Piękne te obrazki a ten koń to cudeńko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
To prawda koń jest Janie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam miluśko wszystkich bez wyjątku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×