Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kalina 6
Dzięki za zaproszenie... Dziewczyny jesteście super laski a wasze wpisy są wymowne i na temat... lubię takie luźne i niezobowiązujące wpisy... i tak sobie głośno myślę , ze w wirtualnym święcie tak być powinno... masz ochotę piszesz , nie masz to przemilczysz i już... Bo jak za dużo to niezdrowo ... I przekonałam się , ze wirtualny świat potrafi wytrącić z równowagi... Może dlatego w waszej oazie czuje się swobodnie i bezpiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 6
OAZO! Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc, ciepłego słoneczka na co dzień, kolorowych snów co noc. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Na spacer życia... Wiosenny w Tobie uśmiech odnajdę, Nasączę go przebiśniegów bielą, I przyodzieję codzienności tydzień, By słoneczną stał się niedzielą. Bo chcę Cię uśmiać pogodą, Poprowadzić pewnie ku wiośnie, Za dłoń Cię chwycić i biec, We dwoje zawsze radośniej. Na spacer życia wyjdziemy razem, Oczy ciesząc ptasim uniesieniem, Alejki wiosną pachnące zwiedzając, Od losu w dłoniach z zaproszeniem. W fontannach dni przyszłych, Dłonie moczyć będziemy wracając, Spędzimy te chwile we dwoje, Wiosną się uśmiechając... /Kaja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
pozdrawiam i zmykam do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będę latała po urzędach z wywalonym językiem:) mam tyle spraw do załatwienia... Az mnie głowa boli i czy ja dam rade to wszystko załatwić ? Jak się zacznie walić na głowę to wszystko na raz... Spadam dziewczyny bo wyc mi się chce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinko Jesienna❤️Wszystko się ułoży zobaczysz... A tymczasem:) ` Uśmiech rozdawaj światu, bo wszędzie go brakuje. Uśmiechaj się do każdego, bo to nic nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanisława Celińska "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej" Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej! Już od pierwszych godzin dnia, Gdy noc pójdzie spać! Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej! Tak, jak ja do ciebie, Jutro twój szczęśliwy los o sobie da ci znać. Już dzisiaj pożegnaj twe smutki, Niech dyskretnie ulotnią się gdzieś, Bo żywot twych smutków jest krótki, Jeśli ty sam tego chcesz! Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej! Już od pierwszych godzin dnia, Na słowo uwierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
____*¦* _________*¦¦* _______*¦¦¦* _____*¦¦¦¦ * ___*¦¦¦¦¦* ___*¦¦¦¦¦* __*¦¦¦¦¦* _*¦¦¦ ¦¦¦* *DOBRY* _*¦¦¦¦¦¦¦¦* *WIECZÓR WBW !* *¦¦¦¦__¦¦* _*¦¦¦¦__¦¦¦¦¦¦¦¦ *_(\(\ _*¦¦ ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦*___(='.') .…_/|_ __*¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦*___O(..(")(").>,"< ___*¦¦¦¦_ ¦¦¦¦¦¦*________ *¦¦¦** ____*¦¦¦¦¦_______¦_____¦¦¦¦ * ______*¦¦¦¦¦¦__ ¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦ * __________*¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Ja się uśmiecham:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Pomimo że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia. - Jean Paul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
"Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń,jest tylko zupełnie inne"/Szekspir/ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 6
Witam wieczorowo! WIOSNO PRZYBYWAJ Mimo że zima i kryzys, trzeba otworzyć drzwi wiośnie, niech wie, że na nią czekamy, i przywitamy radośnie. Otwórzmy także dla wiosny, swe myśli, oczy i serce, i poprowadźmy w dni piękne, na rozesłane kobierce. Nie zapomnijmy też zimie, złożyć swe podziękowanie, za jej łagodność, uroki, i jak najszybsze rozstanie. Może zakwitną miłości, na pierwsze wiosny skinienie, otworzą się okna przyjaźni, wróci wiosenne wspomnienie. Wiosno przybywaj! Czekamy. Bardzo cię zawsze pragniemy, w tobie jest piękno młodości, do ciebie nadzieje ślemy. Autora nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 6
Dobranoc. Poczytałam sobie i jakoś mi na duszy lżej. już w piątek będziemy witać wiosnę... No to aby do wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze tu cicho i pusto to jednak relaks w tej ciszy po intensywnej pracy jest mi wskazany:-D choć miło by było powitać kogoś, nie przeczę :) Dzisiaj już w ogródku w pełni zakwitły krokusiki i tak było chwilami ciepło w słonku ,ze same ręce się rwały do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie bajecznych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Przychodzi zajączek do sklepu i pyta: - Czy jest cały chleb? - Nie ma. Na drugi dzień sytuacja się powtarza: - Jest cały chleb? - Nie ma. W końcu sprzedawca się zdenerwował, dowiózł ten cały chleb. - Na trzeci dzień zajączek przychodzi do sklepu i pyta: - Jest cały chleb? - Jest. - To poproszę połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Idzie zajączek przez las i śpiewa: - "Pomylone misie, pomylone misie". W tym momencie zza drzew wychodzi niedźwiedź, a zajączek zaczyna śpiewać: - "Pomyliło mi się, pomyliło mi się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Spotykają się dwie przyjaciółki: - "Wiesz, mój syn ma trzy miesiące i już siedzi!" - "Tak, a za co?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
W tym roku wyprawię urodziny po angielsku. Zapalę tyle świec, ile mam lat. - Ale kto wytrzyma taki blask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem. 5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 8. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
to był relaks na zmęczenie:-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu się rozpisywać , wpadłam tylko przywitać Oazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold A gdy ujrzymy się znowu... Kiedyś po długich latach ujrzymy się znowu. Łódź moja będzie w przystań wracała z połowu Pereł, po które rozkaz twój na burz szaleństwo Wyprawił mnie. Żądałaś, by niebezpieczeństwo Było próbą miłości mej, a twym okupem. W zachód różowy łódź ma wracać będzie z łupem. Gdy na wód senność zaczną od skał padać cienie, A morze będzie ciche jak moje znużenie. Wiosło złożę i zwinę żagiel, jak tęsknotę U progu ukojenia. Fale miekkie, złote Nieść mnie będą spokojnie, jak blade godziny, Na których szczęście płynie w wspomnienia krainy. Na brzegu czekać będziesz. A gdy dotknę ziemi, Milczenie będzie naszym powitaniem. Niemi Popatrzymy na skarbów morzu wzięty przepych Zgasłym spojrzeniem oczu od bujnych łez ślepych. Pójdziem, a ty nie spytasz o moje przygody, Gdy na twojego domu wchodzić będziem schody. Aż kiedy w twym ogrodzie pod ciemnymi drzewy Usiądziem chłodząc skronie letnimi powiewy, Choć nie wyrzeknę słowa brzmiącego wyrzutem, Uczujesz nagle w sercu boleśnie ukłutem Żal obłędny, szalony lęk, jak zawrót głowy, Żeś pierwszy lot mych tęsknot na mozół jałowy Skazała, na tych marnych nam skarbów szukania, I przeklniesz dzień, gdym słuchał twego rozkazania, Choć nie zgadniesz, że jutro opuszczę twe progi: Bom, błądząc, nad cię błędne swe pokochał drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×