Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////////
((((((((((((((((((((((((////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Żagle Czasu Straconego czasu Nikt nam nie zwróci Nie odda dni Które minęły Słońca nie odsłoni W dzień pochmurny Deszczu, w suchy piach nie zmieni Nie traćmy zatem ani chwili Cieszmy się życiem Słońcem i sobą Dniem w którym możemy Robić wszystko - Nie tylko to Na co mamy ochotę --Walter Hofman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
DOBRY WIECZÓR!!! Jak ten czas nam szybko leci, księżyc już na niebie świeci. Małe gwiazdki też mrugają, i do snu Was zapraszają. Życzę nocki też udanej no i dobrze dziś przespanej. By zaś rano się obudzić i z uśmiechem witać ludzi! DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Na ciepłej niebieskiej łące Na ciepłej niebieskiej łące pasą się białe zające, pasą się białe baranki w kwitnące złotem poranki. - Niebieskie łąki bez granic nie służą nikomu na nic - są dla tych białych zajęcy, są dla tych białych baranków i dla skrzydlatych tysięcy myśli radosnych kochanków. - Zapomniane pocałunki Kto liczy nasze pocałunki, kto na nie zważa? Ludzie mają troski i sprawunki, Bóg światy stwarza... Zapomniane przez nas dwoje ich różowe mnóstwo spada na dno naszych dusz jak płatki miękkich, najpiękniejszych róż... Tam leżą i ciasno zduszone na sobie słodkim olejkiem się pocą, który rozpachnia się w nas każdą nocą i każdym ranem i życia zwykłego jesienne ubóstwo czyni róż krajem, perskim Gulistanem. Kto nasze pocałunki liczy? Kto na nie zważa? Bóg światy stwarza, nie zapisuje w księgach słodyczy... Sen Iść przez sen ku tobie, w twe słodkie ręce obie... przez pola długie ogromnie, sadzone w rzędy doniczek... samych niebieskich konwalii i szafirowych goryczek... ...przejść przez jezioro nieduże, zrobione z drewnianej balii... i trochę nieprzytomnie iść dalej przez bór ciemny, w którym kwitną róże, lecz w którym się nie pali ani jedna świeca... gdzie straszy stary niedźwiedź dziecinny zza pieca, dziś przerobiony na kota... I widzieć w oddali już twoją psią budę z kryształu, blachy i złota... przedrzeć się z trudem poprzez dziwną grudę... i jeszcze ten rów przebyć... - potknąć się - i już nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina 56.
DZIEWCZYNKI👄 \\\"Z Niedzieli Palmowej garść wierzbowych witek od złego uchroni Wasz cały dobytek\\\". Milej Niedzieli Palmowej życzę... Byłam wyjechania hi hi hi ... Mam pełne ręce roboty... Nawet grzeszę bo piorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
smutno dziś w oazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie
to do choley napisz coś wesołego zamiast marudzić . no ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ..........♥♥♥♥♥♥ ......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 .....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ \\///..♥♥♥♥♥♥♥♥♥.\\///...\\/// \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// .\\//..(▒)(▒)..\\\////..\\//(▒)(▒)..\\// .\\//(▒)(█)(▒)...\\//....(▒)(█)(▒).\/ \\\///.(▒)(▒)..\\\//////....(▒)(▒)..\\/ …..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///… \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany po spełniają wasze plany, niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
..."Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko." /Albert Einstein/ Pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`...\ ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,.....\..........,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-' Z okazji Swiat Wielkanocnych Zycze radosci, ktorej moc przysloni troski codziennosci, milej atmosfery oraz mokrego dyngusa >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.I. Kraszewski, Dziad i baba Był sobie dziad i baba, Bardzo starzy oboje, Ona kaszląca i słaba, On skurczony we dwoje. Mieli chatkę maleńką, Taką starą jak oni, Jedno miała okienko I jeden był wchód do niej. Żyli bardzo szczęśliwie I spokojnie jak w niebie, Czemu ja się nie dziwię, Bo przywykli do siebie. Tylko smutno im było, Że umierać musieli, Że się kiedyś mogiłą Długie życie rozdzieli. I modlili się szczerze, Aby Bożym rozkazem, Kiedy śmierć ich zabierze, Zabrała dwoje razem. – Razem? To być nie może, Ktoś choć chwilę wprzód skona! – Byle nie ty, nieboże! – Byle tylko nie ona! – Wprzód umrę! – woła baba. – Jestem starsza od ciebie, Co chwilę bardziej słaba, Zapłaczesz na pogrzebie. – Ja wprzódy, moja miła. Ja kaszlę bez ustanku I zimna mnie mogiła Przykryje lada ranku. – Mnie wprzódy! – Mnie, kochanie! – Mnie, mówię! Dośćże tego, Dla ciebie płacz zostanie! – A tobie nic, dlaczego? I tak dalej, i dalej Jak zaczęli się kłócić, Jak się z miejsca porwali, Chatkę chcieli porzucić. Aż do drzwi, puk, powoli: – Kto tam? – Otwórzcie, proszę, Posłuszna waszej woli, Śmierć jestem, zgon przynoszę! – Idź, babo, drzwi otworzyć! – Ot to, idź sam, jam słaba, Ja pójdę się położyć – Odpowiedziała baba. – Fi! Śmierć na słocie stoi I czeka tam nieboga! Idź, otwórz z łaski swojej! – Ty otwórz, moja droga. Baba za piecem z cicha Kryjówki sobie szuka, Dziad pod ławę się wpycha… A śmierć stoi i puka. I byłaby lat dwieście Pode drzwiami tak stała, Lecz znudzona, nareszcie Kominem wejść musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany pospełniają TWOJE plany. Niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy!!! Słońca, szczęścia, pomyślności, oraz dużo fajnych gości. W drugie święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!! Czekoladowego ktoliczka, Apetytu ja u dziczka, Kolorowej wydmuszki- takiej w kwiatuszki...... A jak przyjdzie dzien ....LANY- Przemoczonej ........pizamy..... ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH ZYCZY LISTECZEK WBW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Wesołych Swiat WBW życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW ! "Wielka Sobota to czas ciszy i oczekiwania. Kościół, z wyjątkiem Liturgii godzin, nie sprawuje dzisiaj żadnych czynności liturgicznych. Ten dzień jest też w pewnym sensie obrazem całego naszego życia, które jest oczekiwaniem na ostateczne objawienie się mocy Jezusa zmartwychwstałego; oczekiwaniem, w którym możemy tylko trwać, ale nie możemy go w żaden sposób skrócić" Milej Wielkiej Soboty życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Pogodnych Świąt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
ALLELUJA !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Święta i po świętach.!!!!!!!!!!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYy komu fifko !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho ho ho ho
Cala oaza w zieleni ! Dziewczyny trawę trzeba kosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho ho ho ho
Milego czwartku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
hahahahah ! Milego piatku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×