Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

śmieje się z fotek wesołka...:-D Witam Was Wszystkich i życzę miłego wieczorku !!! Poczytam troszkę i się później odezwie:-D Jest...Taka gwiazda... - Twoja gwiazda - Jest - Taka gwiazda - Jedna na niebie... Jedna na milion gwiazd, która świeci - Tylko dla Ciebie - i drogę rozświetla - przez cały czas - Jak w odbiciu lustrzanym... przegląda się w Tobie, a Ty...świecisz dla niej. I obojętnie, co się stanie, jaki dla Ciebie nadejdzie czas, ta - Twoja gwiazda - na Ciebie patrzy...i jednakowy z - Was bije blask - Kiedy ze smutkiem - ledwo migoce... Kiedy z radością - błyszczy jak złoto... i każdą nocą, i każdym dniem... gwiazda zawsze - przygląda się... A kiedy...zgaśnie... Ty...do niej pójdziesz, choć - Tutaj - zaśniesz... Tam - za nią będziesz świecić... coraz jaśniej... Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście to ta chwila co trwa... Szczęście to piórko na dłoni, Co zjawia się, gdy samo chce I gdy się za nim nie goni. Szczęście to ta chwila co trwa, Niepewna swej urody... To zieleń drzew, to dzieci śmiech, Słońca zachody i wschody... Więc nie patrz w dal, Bo szczęście jest tuż obok nas. Szczęście jest tuż obok nas - W zwyczajnym dniu, w zapachu domu, Wśród chmur, w ciszy traw - Jest blisko nas, blisko tak... Dlatego... Najważniejsze w życiu jest Szczęście dzielić z innymi I uśmiechać się. Wielka miłość płynie w nas, Niech raduje się cały świat Póki radość jest w nas, póki wciąż śpiewa ptak - Warto żyć, warto śnić, warto być... Póki śmiech tłumi łzy, póki wciąż mamy sny - Warto śmiać się, cieszyć się, warto kochać... Więc... Rozpalmy miłość w naszych sercach, Niech na zawsze mieszka w nas... Nasze serca zapłoną w gwiazdach I znajdą nowy dom - Miłości dom. A kiedy pragniemy całym sercem, Zawsze coś nas do celu pcha I znów tak cudownie potajemnie Cały świat sprzyja nam... Ja wiem, więc proszę, uwierz mi Nieważne w życiu są przyszłe dni I jeśli piękno żyje w nas To dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać. Bo... to nie jest sen... Wszystko może zdarzyć się - Gdy głowa pełna marzeń, Gdy tylko czegoś pragniesz, Gdy bardzo chcesz - Wszystko się może zdarzyć... Nie obiecam Ci, Że lepszy będzie świat, Ważny jest oczu Twoich blask... Nie obiecam Ci, że czas ukoi ból - Ważne, że jesteś tu... I jeśli możesz komuś całe serce dać, Kochać raz na zawsze - nigdy nie będziesz sam. Gdy się kocha, można czekać wiek, To co dobre już zostanie, Nigdy nie będziesz sam... Póki wiosna przychodzi, odchodzi I wraca to wystarczy mi... Póki każdy wysiłek w miłość się obraca - Sen na jawie mi się śni... Nasze myśli podniebne Niech szybują wśród chwil... Słowa już niepotrzebne, Tylko gest... cisza... i Ty... Anna Maria Jopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucze odnalazł właściciel... Podobno był bardzo wdzięczny! Pytał nawet czy przypadkiem nie zna ta pani mojego numeru telefonu... Pewnie chciał mi osobiście podziękować...:-D Ja spadam do podusi bo jutro raniutko wstać muszę👄 DOBRANIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika różo... Aleśmy się główkami stuknęły :-D Zobacz na 22:14 ja teraz guza rozcieram:-D Teledyski wasze super dziewczyny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam moi kochani👄 Umialam sie do lez z Halloween a.:-D Fotka super:-D Jednym slowem ludzie maja pomysly:-D Samotny tez jak cos pokaze to mozna boki zrywac:-D Mamy wspaniale w oazie chlopaki... Tylko szkoda, ze Jasowi 64 cos zdrowko szwankuje... Trzymaj sie Jasiu:) napewno jutro sie wszystko wyklaruje... Ja dzisiaj spedzilam dzien z ksiazka w reku i okularach na nosie... Skonczylam ksiazke :Ondaatje Michaela \"Angielski pacjent\" Ktora dostalam na urodziny:) Ciekawa i fajna polecam Oczy mnie troszke bola, na noc wpuszcze sobie zel do oczu... Pewnie to od sleczenia nad ksiazka... Czytalam Was troszku a jutro reszte doczytam:-D Lece sie wymyc i w kimonko... Jas jak zwykle lozko grzeje:-D Dobranoc milych i kolorowych snow zycze:P😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Późnym wieczorem ale poczytałam wszystko i tylko powiem , ze kocham Was i Oazę... Zycze kolorowych snów WB W👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Hahaha ! Halloweenie... tak się przestraszyłem aż mi się brzuch trzęsie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wpisał: D&D A świstak siedzi bo babka wzięła okulary A świstak siedzi, bo robił szpilką dziurki w kondomach... A świstak siedzi, bo sreberka były nieletnie A krowa muuu...powiedział świstak i zawinął ją w sreberko ...a świstak zdechł...bo pracował w szkodliwych warunkach... A świstak siedzi bo kradł sreberka. A świstak się dusi, bo krowa była innej kategorii wagowej. A świstak siedzi bo lubi :a świstak siedzi bo łapał krowę za cycki. a świstak siedzi z przyzwyczajenia i świstak zdechł....a wszystko przez te sreberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wpisał: D&D 23.10.2006. a Świstak siedzi i ...ma wszystko w dupie a świstak siedzi bo ktoś wrąbał całą czekoladę a łyżka siedzi i zawija świstaki w sreberka A świstakowi znudziły się kradzione sreberka A świstak siedzi bo spierdolił ze sreberkami i go złapali a świstak siedzi bo bije dzieci:) Świstak siedzi - bo się schlał i ustać nie może a świstak siedzi, bo nie dawał żonie wypłaty... a świstak siedzi bo w sreberka zwijał amfe a świstak siedzi na GG... A świstak siedzi bo sreberka były po terminie A świstak siedzi bo wstrzymano produkcje . A świstak siedzi bo jeździł po pijaku A świstak siedzi i taguje bo go jeż w dupe kuje....... A świstak siedzi i bzyka muchomorka A świstak to siedzi przez aferę Orlenu A świstak zdechł bo go szlak trafił ;] A SrEbErKa PLoTkI RoZnOszą a co ty myślisz że świstak to tylko zawija w te srebery? Do jutra dobranoc👄 Szkoda,ze dzisiaj nie było Alisarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wpisał: D&D 23.10.2006. a Świstak siedzi i ...ma wszystko w dupie a świstak siedzi bo ktoś wrąbał całą czekoladę a łyżka siedzi i zawija świstaki w sreberka A świstakowi znudziły się kradzione sreberka A świstak siedzi bo spierdolił ze sreberkami i go złapali a świstak siedzi bo bije dzieci:) Świstak siedzi - bo się schlał i ustać nie może a świstak siedzi, bo nie dawał żonie wypłaty... a świstak siedzi bo w sreberka zwijał amfe a świstak siedzi na GG... A świstak siedzi bo sreberka były po terminie A świstak siedzi bo wstrzymano produkcje . A świstak siedzi bo jeździł po pijaku A świstak siedzi i taguje bo go jeż w dupe kuje....... A świstak siedzi i bzyka muchomorka A świstak to siedzi przez aferę Orlenu A świstak zdechł bo go szlak trafił ;] A SrEbErKa PLoTkI RoZnOszą a co ty myślisz że świstak to tylko zawija w te srebery? Do jutra dobranoc👄 Szkoda,ze dzisiaj nie było Alisarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko Wam powiedzieć dobranoc!!! http://www.e-kwiaty.pl/photo/kwiaty_bukiety_001d.jpg Ta droga wiedzie do nastej Oazy:) http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/2366_DSCN3014.jpg http://www.inel.pl/assets/images/db_images/db_Liscie_jesienne1.jpg Nie dopitej kawy, czarny smak, Kiedy rano biegniesz, zdobyć świat, Wątpliwości cienie, gdzieś na dnie, Czy naprawdę musisz, wszystko mieć? Pod namiotem nieba, cuda skryte są, Lecz nie tam gdzie szukasz ich, Przydymione szyby, wielkich miast, A za nimi ludzie, i ich strach, Że nie zdążą dzisiaj, wejść na szczyt, Czy naprawdę chcesz być, jednym z nich? Proste są pytania, lepiej nie bać się, Odpowiedzi szukać swej. Ref.: Tak wiele jest dróg, Ukrytych tam gdzie, Gdzie nie widzisz nic. Tak wiele masz szans, Więc pod prąd sam idź Choć nie łatwo bo. Tak wiele jest dróg, Ukrytych tam gdzie, Gdzie nie dotarł nikt. Tak wiele masz szans, Więc pod prąd sam idź, Choć nie łatwe to. Mamy tyle szcześcia ile w nas, Siły by uwierzyć, jeszcze raz, W każdy dzień od nowa, każdą noc, Darowaną z nikąd, życia moc, Gdzieś na drugim końcu,wszystkich naszych spraw, Czeka już odpowiedź, sprawdź... Tak wiele jest dróg, Ukrytych tam gdzie, Gdzie nie widzisz nic. Tak wiele masz szans, Więc pod prąd sam idź, Choć nie łatwo bo. Tak wiele jest dróg, ukrytych tam, gdzie, Gdzie nie dotarł nikt. Tak wiele masz szans, Więc pod prąd sam idź, Choć nie łatwe to. Tak wiele jest dróg, Ukrytych tam gdzie, Gdzie nie widzisz nic. Tak wiele masz szans, Więc pod prąd sam idź, Choć nie łatwo bo. Tak wiele jest dróg, ukrytych tam, gdzie, Gdzie nie dotarł nikt. Tak wiele masz szans, Więc pod prąd sam idź, Choć nie łatwe to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten mokry dzień :) Z uśmiechem do Oazy zawitałam :D i ❤️ otwartym na Was. Wiecie...radość mnie rozpiera, że Nasza Oaza minęła 100-ą stronę :) i taka błogośc i spokój, że wciąż jesteśmy razem. Tyle stron dało nam rozkosz zmysłów, radość duszy, czasem ogromny uśmiech, a chwilami spokój wewnętrzny i pocieszenie. Bo tu jest tak rodzinnie...Można posłuchać dobrej muzyki....poczytać wieczorem do poduszki pozezję...posmakować słodkości...napisć się kawy lub herbaty w doborowym towarzystwie...mozna też rubadsznie sie pośmiać z dowcipów...zamyśleć nad opowiadaniami....rozczulic nad pieknymi fotkami...i zwyczajnie poczuć bliskość mimo kabelków dzielących Nas i ileś tam kilometrów. Tak zwyczajnie jesteście tu i tak nadzwyczajnie jesteście wogóle 👄👄👄 Każdy wnosi coś dobrego, cos pieknego i radosnego. Każdy pozostawia slad mimowolnie, choćby zwyczajnie napisał dzień dobry...Bo wrócił....bo poczuł sie tu dobrze. Przeciez o to chodzi... Jesteści cudowni moi wirtualni Przyjaciele. ❤️ Express nastawiony, kawa za chwilkę będzie gotowa, więć jakbyście mieli ochotę serdecznie zapraszam. (\"\")> Znajdzie się słodkość jakowaś ;) Miłość w podróży Z czarnymi włosami, z oczami jak gwiazdy siedziałaś a pociąg wciąż pędził po szynach Siedziałem naprzeciw i cicho patrzyłem na ciebie, urocza, na ciebie, jedyna Coś chciałem powiedzieć, lecz brakło odwagi i chciałem całować, lecz... ludzie w przedziale Więc tylko patrzyłem na ciebie szeroko a pociąg przed siebie biegł dalej i dalej I rytm kół po szynach i rytm mego serca i wiosna za oknem słoneczna, wspaniała I chciałem tak jechać wciąż dalej, bez kresu byś tylko naprzeciw, urocza, siedziała A potem wysiadłaś, więc - i ja wysiadłem nie pomny gdzie jadę, nie wiedząc co czynię I szedłem za tobą przez peron i dworzec by wciąż być przy tobie, uroczej dziewczynie I szliśmy śródmieściem wśród domów wysokich wśród wystaw sklepowych, trawników zielonych A potem skręciłaś w przedmiejskie ogrody a ja wciąż za tobą, miłością szalony A kiedy zniknęłaś za furtką ogrodu samotny ulicą na dworzec wracałem Na pociąg następny czedkałem sześć godzin i patrząc przez okno znów dalej jechałem... Tak mi jakoś radośnie w sercu...... Miłęgo dznia...i na przekór aurze...radości i słońca :):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×