Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Tamara 53
Witajcie !!!👄 Piękne te tulipany.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
🖐️Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dwa plus jeden - Czerwone słoneczko Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Maszerujesz z żołnierzami raz i dwa Hej da, hej da, hej da Maszerujesz z żołnierzami raz i dwa Hej da, derum derum da Chłopcy w tym wielkim powstaniu W dziewiętnastym roczku Szli za tobą jak za wielką panią Na calutkim Śląsku Szli za tobą jak za wielką panią Na calutkim Śląsku Chłopcy szli na całym Śląsku raz i dwa Hej da, hej da, hej da Chłopcy szli na całym Śląsku raz i dwa Hej da, derum derum da Niczym dla ciebie kordony I żelazne bramy Biły w ciebie gromy i pierony A my cię śpiewamy Biły w ciebie gromy i pierony A my cię śpiewamy A my znowu cię śpiewamy raz i dwa Hej da, hej da, hej da A my znowu cię śpiewamy raz i dwa Hej da, derum derum da Dawna piosenko, piosneczko Mocnaś ty jak kamień Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Juz zachodzi czerwone sloneczko A ty zawsze z nami A ty zawsze z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich , wpadłam na momencik by uściskać wszystkich bez wyjątku... .Jutro po pracy jedziemy do teściów w sobotę teściowej urodziny... Zycze miłego weekendu WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pozdrawiam WBW bardzo serdecznie :) widzę , ze jakoś ta pora wiosenna odwleka się... A tak naprawdę to za 2 tygodnie kalendarzowa pani przychodzi i znowu będzie słonce...Ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Enkoo ,tulipany piękne i takie pachnące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Witaj Koleżanko jak zdrówko:) Witam WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
🖐️ Młodsza koleżanko:-D a dzięki, dzięki jakoś nie mogę narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Landy ten twój wczorajszy koncert.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ciesze się , ze się ci spodobał ... ja lubię te starsze nasze piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
A tak naprawdę to już nie mogę się doczekać na ładną pogodę , żeby coś podłubać w ogródku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Net tak pomalutku chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Oj przyjdą jeszcze piękne dni toż to w ogrodzie i po świętach można robić...Teraz stanowczo za zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Tyz prawda, ale myślałam o ruchu na świeżym powietrzu, ostatnio mam problemy z z krzyżem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc Koleżanko, dobranoc oazo idę się wykapać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
DOBRANOC :)tylko uważaj :-D I się nie poparz.. Pamiętasz ten wiersz o kąpieli.hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
A co tu tak wesoło? Co starszym paniom się na śmichy chichy wzięło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A co ci do tego? mądrala się znalazł😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Starsza czy to o ten wiersz chodzi:-D Aleksander Fredro Małpa w kąpieli Rada małpa, że się śmieli, Kiedy mogła udać człeka, Widząc panią raz w kąpieli, Wlazła pod stół - cicho czeka. Pani wyszła, drzwi zamknęła; Małpa figlarz - nuż do dzieła! Wziąwszy pański czepek ranny, Prześcieradło I zwierciadło - Szust do wanny! Dalej kurki kręcić żwawo! W lewo, w prawo, Z dołu, z góry, Aż się ukrop puścił z rury. Ciepło - miło - niebo - raj! Małpa myśli: "W to mi graj!" Hajże! Kozły, nurki, zwroty, Figle, psoty, Aż się wody pod nią mącą! Ale ciepła coś za wiele... Trochę nadto.. Ba, gorąco!... Fraszka! małpa nie cielę, Sobie poradzi: Skąd ukrop ciecze, Tam palec wsadzi. - Aj, gwałtu! Piecze! Nie ma co czekać, Trzeba uciekać! Małpa w nogi, Ukrop za nią - tuż, tuż w tropy, Aż pod progi. To nie żarty - parzy stopy... Dalej w okno!... Brzęk! - Uciekła! Że tylko palce popiekła, Nader szczęśliwa. Tak to zwykle małpom bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
WESOLOSKI!! tak! ty skurczy burku jeden ha ha ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
ha ha ha ! idę do podusi bo oczy się zamykają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Dobranoc ślicznotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dziękuje za komplementa:-D ha ha ha ha ! Dobranoc dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się z Was !:-D dobrze mi zrobiło wejście do oazy:) Miałam dziś nerwowy dzień :( najpierw w pracy przemówiłam się z koleżanką , potem w domu dzieci dali mi popalić... Dlaczego jak coś się wali na łeb to wszystko na raz ?... No ale już wszystko odkręcone i musi się wózek pchać do przodu:) Wesolski! Pytanko do ciebie , czy przypadkiem nie jesteś naszym WESOŁKIEM ? Bo coś mi tak swojsko brzmisz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze uczucia to kwiaty wiosenne, Co się własną upajają wonią, Przed żywszym blaskiem w cień się chronią. I wierzą w swe trwanie niezmienne. Po nich inne, stubarwne, płomienne, Znów zakwitają i za słońcem gonią. Wiedzą, że zwiędną, lecz czasu nie trwonią I gaszą tylko pragnienia codzienne. Asnyk Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki urywek wiosennego Wiersza:) Wiersz „Pierwiosnek” W. Broniewskiego Jeszcze w polu tyle śniegu, Jeszcze strumyk lodem ścięty, A pierwiosnek już na brzegu Wyrósł śliczny, uśmiechnięty. Witaj, witaj kwiatku biały, Główkę jasną zwróć – do słonka, Już bociany przyleciały, W niebie słychać głos skowronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×