Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość PAMELKA 55
Pogoda chwilami słoneczna , chwilami pochmurna i cały czas zimno, ale w domku ciepełko i to ta cala rekompensata i wynagrodzenie za NIEZBYT PRZYJAZNA AURĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
dziś już nastawiłam rosołek , bo chce się coś lekkiego zjeść po tych świątecznych smakołykach... Makaron kupny bo nie chciało mi się w mace paprać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Zycze wam wszystkim miłego dnia i szybkiej piprawy pogody... Do usłyszenia...Pamela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW i życzę miłego dnia... Juz po świętach i wraca wszystko do normy... Tylko jakoś smutnawo bo nie można doczekać się wiosny... I ja na nią wyglądam z utęsknieniem:( Ale już bliżej jak dalej zobaczycie wpadnie do nas nieoczekiwanie:-D I zaśpiewamy razem głośno wszyscy tak...:) **** Wszystko kwitnie w koło🌼 Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna - wiosna w koło, rozkwitły bzy Śpiewa - skowronek nad nami Drzewa - strzeliły pąkami Wszystko - kwitnie w koło i ja i ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dzidzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosną w głowie mieć ... Albo tak:-D Ref: Gdy byliśmy młodzi wszystko było proste, Chciałbym tak znów przeżywać tamtą wiosnę. I wiem, że też tęsknisz i nie jesteś w tym sam Jeśli znasz lepsze czasy proszę, zabierz mnie tam! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pozdrawiam👄kawy się o tak pięknym aromacie z ochota napije , jajko czekoladowe chętnie zjem:-D WIRTUALNIE wszystko można i nie ma się obawy o klogramki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENNKOO! ja już te piosenki na głos zaśpiewałam:-D I mam taka nadzieje , ze to pomoże... I pani wiosna za parę dni do nas zapuka:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś i ja już pomidorówkę gotuje , bo zachciało mi się takiego codziennego jedzenia... A pomidorowa z ryżem mogę jeść na okrągło:-D 10x w tygodniu:-D hi hi ! życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenne porządki-Jan Brzechwa Wiosna w kwietniu zbudziła się z rana, Wyszła wprawdzie troszeczkę zaspana, Lecz zajrzała we wszystkie zakątki: - Zaczynamy wiosenne porządki. Skoczył wietrzyk zamaszyście, Pookurzał mchy i liście. Z bocznych dróżek, z polnych ścieżek Powymiatał brudny śnieżek. Krasnoludki wiadra niosą, Myją ziemię ranną rosą. Chmury, płynąc po błękicie, Urządziły wielkie mycie, A obłoki miękką szmatką Polerują słońce gładko, Aż się dziwią wszystkie dzieci, Że tak w niebie ładnie świeci. Bocian w górę poszybował, Tęczę barwnie wymalował, A żurawie i skowronki Posypały kwieciem łąki, Posypały klomby, grządki I skończyły się porządki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Kochane koleżanki ! Dopadła mnie nie wiosna , ale grypa:(. katar, kaszel, zimno trzęsie mną jak febra... To tak daje się ta pogoda we znaki ... Wskakuje do łóżeczka a wam życzę miłego dnia i dużo zdrówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
" Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz." Jan Kochanowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ❤️ Nieśmiała❤️ zdrowia i jeszcze raz zdrowia życzę... To prawda, ze ta pogoda tak człowiekowi doskwiera i wszystkie choroby wychodzą z ziemi.. .Czy coś w powietrzu wisi nieustannie , ze tyle tych rożnych choróbsk się daje we znaki nie tylko nam starszym , ale całkiem młodym osobom a nawet dzieciom... W mojej rodzinie jest mały chłopczyk co już od 3 latek musi dostawać zastrzyki na cukrzyce i już takie maleństwo wie , ze na to czy na tamto nie może sobie pozwolić... Albo te uczulenia na pyłki drzew i kwiatów ileż to ludzi się boryka z tym diabelstwem... Nie wiem , bo myślę ze były i kiedyś takie czy inne choroby , ale jakoś nie słyszało się tego tak często , teraz co druga osoba jest na coś uczulona.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , ale dość o choróbskach... Juz ma sie troszke ocieplić i zbliża się kwiecień a i on nam coś wyplecie naprzyklad:-D Troszkę zimy , troszkę lata:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mogę się doczekać by troszkę coś w ziemi pogrzebać , kupiłam tyle nowych kwiatków, ale z wsadzeniem ich do ziemi trzeba jeszcze poczekać... Teraz spadam do kuchni i jak młodzi mówią nie będę więcej ściemniać...:-D Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Witam po świętach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Widze , ze nie za wesoło , niektóre z was mówią, ze smutno bez wiosny inni o chorobach:-D A ja wam powiem jedno na smutki napijcie się wódki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ha ha ha ! Rozstawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
I na gorzałkę zapraszam. ha ha ha ... A ręczę humorki powrócą...YYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Idzie sobie mamut przez pustynię i nagle stratowało go stado słoni. Wstaje z trudem i rozgoryczony mówi: - Ach, ci skinheadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Pewna dziewczyna postanowiła się wykąpać. Poszła nad wodę, lecz w kabinie do przebierania zorientowała się, że zapomniała góry od bikini, ale to nic. Wyjrzała, czy jest ktoś w pobliżu, kto mógłby ją zobaczyć, ale nikogo nie było, oprócz małego chłopca, który nad wodą łowił ryby. Więc pomyślała, że taki mały to pewnie nieuświadomiony. Wyszła, zasłaniając piersi rękami , kiedy była w wodzie po kolana, mały chłopczyk się odezwał: - Jeżeli ma pani zamiar utopić te pieski, to ja poproszę tego z brązowym noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
- Wyobraź sobie, Kaziu, kiedy zauważyłem, że cały dom stoi w płomieniach, wbiegłem natychmiast do kuchni i na rękach wyniosłem teściową. - No cóż, każdy w takich okolicznościach traci głowę... Milego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry WBW! Wesolski jak zwykle do życia podchodzi żartem... każdy człowiek na aurę odreagowuje inaczej... Ja na przykład kiedy pada deszcz lubię czytać i zaraz za książkę się łapię .... Gdy pada śnieg lubię patrzeć w okno i zachwycam zawsze się tym pięknym widokiem... Znam ten widok nie tylko dniem :) , ale i nocą wpatrywałam nieraz długo , długo w śnieżny i mroźny księżyc... Kiedy świeci słonce kocham robić pranie, kocham plaże i szum morza... Najbardziej wtedy dobrze robi mi słodkie lenistwo:-D natomiast kiedy burza nawiedza moje miasto chowam się do łazienki bo tam jest najciemniej i nie widzę błysków... Gdy dochodzą mnie potężne grzmoty , żegnam się i tak odreagowuje strach , którego nie mogę od dziecka się wyzbyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was serdecznie 👄 proszę moje bazgroły potraktować z przymrożeniem oka... W tej chwili u mnie za oknem pada śnieg na przemian z gradem...brr, aż się robi zimno... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
witam! Już pracuje a dziś do 22:00... święta spędziłem w gronie rodzinnym , z córcią tez się widziałem:) Umówiliśmy się na spędzenie w tym roku urlopu w Egipcie... Ciesze się już na ten wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Nareszcie wpuszczono mnie do oazy... Wcześniej naskrobałem sporo , ale mi bezwstydnie wszystko zżarło.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
na otwarcie stronki stawiam kruche ciasteczka i herbatkę malinowa... Wesołku, kawały super .-D film tez fajny... Zycze wszystkim dużo zdrowia...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×