Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
Janne!! kochana to ty musisz mieć cudownie w swoim ogrodzie... aż ci zazdroszczę...👄 Wiosenko , wygnaj Jasia od kompa i napisz jak samopoczucie tak bardzo lubię Ciebie czytać...👄 Zapominaj ko fana 👄 Ulala!!! super z ciebie babka👄 Jagodzianko, twoje wpisy tez mi się podobają👄 Saro👄 Ol👄 Skocz ko! W Polsce pięknie, słonecznie , ciepło , zielono i kolorowo ...👄 Dzika różyczko👄miłego wypoczynku w górach...👄 Kiedy ja je odwiedzę:( Sabinus 👄czy lepiej się czujesz ?... Wesolowski !!!:-D Lubie Cie...👄 Dorotko!!!życzę Ci super wypoczynku w słonecznej Hiszpanii...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozostałych i niewymienionych oazowiczów i oazowiczki ściskam całym serduchem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
I WSZYSTKIM OD A DO Z ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witam WAS ! I przepraszam za nieobecność, ale z powodu pracy do Oazy mało zaglądam, ale staram się czytać Was na bieżąco choć, moze tez nie zawszw przyznaje sie bez bicia:-D Pisać jakoś nie mam ostatnio weny !!! Ale lubię tu choć na momencik wpaść i posłuchać piosenek czy poczytać wierszy... Dowcipy tez są w dechę a fotki różyczki cudowne👄 ściskam was mocno i życzę miłego weekendu i dużo uśmiechu na twarzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Pozdrawiam Wszystkie NOWE SUPER BABKI👄 I JAK ZWYKLE WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Ja tez lubię zapach pomarańczy :) Dlatego jestem pomarańczowa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Sami widzicie, ze z czasem u mnie nie za wesoło...:) Musiałam jechać do bratowej odebrać moje nowe firany i zasłony do stołowego pokoju , już mi poszyła , ona ma do tego złote ręce... Jestem bardzo zadowolona... A musiałam je dziś odebrać , bo oni na tydzień wjeżdżają do Katowic do jej brata ... Na chrzciny... Jestem taka spocona , ze zaraz idę pod prysznic:-D teraz jak zwykle pierwszy synuś łazienkę okupuje bo idzie na randkę...:-D Zawsze mnie cwaniak wyprzedzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny i ciesze się , ze wam się w oazie podoba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Ja tez lubię pomarańcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jak nowo narodzona ! Wypachniłam się i teraz mogę odpocząć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
:-D Pisze pani na maszynie, ABC przecinek. Tędy przeszły konie, a tędy słonie. Tędy płynie rzeczka, zaświeciły dwa słoneczka. Przeszła pani na szpileczkach Przeszła mała szczypaweczka. Padał drobny deszczyk A ciebie przeszedł dreszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Zobaczcie jaki fajny przepis w necie znalazłam.:-D :-D Wypróbujcie DOSKONALY PRZEPIS -DLA PRZYPOMNIENIA: Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców, - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda?Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. przybory kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedna szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostke masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej.W miedzyszasie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jezli czeba. Wszus do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszusdo miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Kurna Chata A mnie się marzy kurna chata Zwyczajna izba zbita z prostych desek Żeby odbić od całego świata Od paragonów, paragrafów i wywieszek Zaszyć się w kącie, w kupie liści Tak żeby tylko czubek nosa było widać Nic nie zamiatać, nic nie czyścić Nie kombinować co się jeszcze może przydać Kiełkuje tu i tam tymotka Na klepisku rośnie czterolistna koniczyna Nie myśli się o ścisku, o wycisku Nic się o czternastej nie zaczyna Z wolna grubieją ci paluszki I wolno rosną kędzierzawej brody pukle Niszczeją zgrzebne ciuszki A tobie nie żal nadziewanych pączków z lukrem A mnie się marzy kurna chata I trzaskające w kurnym piecu smolne pieńki I dochodzący głos kolegów: pójdźmy wszyscy do stajenki Gdzieś tam prezydent zbiegł w szlafroku Gdzieś tam przyjęli jako wskaźnik stopę zysku Pięć wizyt, sześć wyroków Ktoś przez pomyłkę rekord świata pobił w dysku A tu tymotka wprost z podłogi Strzela w niebo i lwie paszcze rosną dzikie I sercu drogiej nie masz tu załogi Tutaj możesz się nie liczyć z nikim Budzi cię leśnych ptasząt duet Więc się przeciągasz, a stwierdziwszy ssanie w dołku Przyswajasz razową bułę I zaraz lżej ci na tym ziemskim łez padołku Jan Kaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ! Czytaliśmy ten przepis , znaczy ja mu czytałam i śmialiśmy się jak dzieci ,,,, A ja to się nawet cala gębą zaśmiałam ,,,, co Jaska do łez rozbawiło i teraz śmieje się ze mnie aż gdacze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za drań się zrobił z niego !!! tak mi dokucza ... Idę do wanny w ziołach poleżeć i odpocząć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Bardzo lubię wasz topik czytać:) Odprężam się nerwowo:) Dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
:-D :-D :-D :-D :-D ;-) Przyjaźń między kobietami: Pewnego dnia kobieta nie wróciła na noc do domu. Następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki. Mąż zadzwonił do 10 jej najlepszych przyjaciółek .... żadna nie potwierdziła.... Przyjaźń między mężczyznami: Pewnego dnia mąż nie wrócił do domu na noc. Następnego dnia powiedział żonie, że spał u kolegi. Żona zadzwoniła do 10 jego najlepszych przyjaciół. 8 potwierdziło, że spał, a 2 - że jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Płacze zgwałcona Maryna, podchodzi baca: - Czemu płaczesz Maryna? - Oj zgwałcili mnie zgwałcili! - A o pomoc wolałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku wsi wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku halom wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku wierchom wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku lasowi wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - Nikt nie przyszedł? - Nikt, nikt nie przyszedł! - To i ja sobie użyje! To od koleżanek... Dobre nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony: - Dobranoc matko ośmiorga wrzeszczących bachorów. Na to żona nie pozostając dłużna odpowiada: - Dobranoc ojcze jednego. KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ma przy sobie gumy miętowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×