Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////
CZEŚĆ!!! Kawa pachnie kawa nęci kawa wszystkich Was zachęci w pracy w mieście w domu w biurze proszę bardzo ....kawą służę A do kawy dla zabawy placek z trawy deska sucha wiązka siana lub poważnie ....... bułka maślana :-D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Kolejka w aptece. Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje receptę, aptekarz mówi mu: - 320 złotych proszę. Drugi podchodzi, daje receptę, aptekarz mówi mu: - 340 złotych. Trzeci podchodzi, aptekarz mówi mu: - 390 złotych. Czwarty facet w kolejce się lekko poddenerwował i mówi: - Panie magistrze, wszyscy idziemy od tego samego lekarza, wszyscy mamy taki sam lek na recepcie, dlaczego jedni płacą mniej, a inni więcej? Magister odpowiada: - No wie pan, mamy taki kod z lekarzem, taką umowę.... Facet się zdenerwował i mówi: - Panie, niech pan nam powie co to za lek, dlaczego ma inną cenę? Na recepcie było napisane : CC NWCMJDMCC CC. Klienci zaczęli nerwowo naciskać na aptekarza, bardzo chcieli, żeby im przeczytał, co to oznacza, co to za lekarstwo... W końcu aptekarz pod wpływem nacisku zaczął czytać z rumieńcami na twarzy: - Cześć Czesiek, Nie Wiem Co Mu Jest, Daj Mu Co Chcesz, Cześć Czesiek... Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez was witam wszystkich wesoło:-D 🌼 -Słodycz Pewnego razu córka zapytała matkę: - Czy ja już zawsze będę taka zgorzkniała jak dotychczas? Matka odpowiedziała jej na to: - Zima kończy się wraz z nastaniem pierwszego dnia wiosny. Noc kończy się brzaskiem. Podróż przybyciem do celu. Ogień spaleniem się opału. Samotność kończy się wraz z dotykiem miłości. Smutek wraz z pojawieniem się uśmiechu a gorycz wraz z zasmakowaniem słodyczy.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>.I__I>... Kawę dla WBW postawiłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was i czytam i i końca nie widać!!! Tyle mam zaległości!!! Kawę dopiłam i spadam , mam jeszcze troszkę do roboty w papierzyskach.. 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski..
Mol książkowy Jest taki gość co książek nie ma dość Może je zjadać, poznawać, smakować Wzdłuż i wszerz ciągle przemierzać W każdej, którą znajdzie przypadkiem Tak głęboko się skryje, zatraci i schowa Na wędrówkę po stronach zawsze gotowy Nigdy się nie męczy, choć oczka już bolą Nigdy nie narzeka, gdy czas mu zabiorą I tak wiecznie strona po stronie Swymi paluszkami książki różne pieści Czego tam szuka? Informacji, rozrywki, czasem nowych wieści Spokoju, radości, przygody, słów mądrych i myśli przeróżnych Chwil prawdy, fantazji i cudownych baśni Tego co piękne i każdego wzruszy Czasem rozśmieszy Po prostu pokarmu dla duszy Co to za gość?- Spytacie Wy go nie znacie? A może jednak? Ja dobrze go znam Tym molem Ja!!! autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ! zgłodniałam , myślałam , ze koleżanka jagodzianka ciasto jakieś postawi:-D Dobrze , ze nasz Listeczek taki litościwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
czytam i czytam i nacieszyc sie nie moge!!!!Kawusia wspaniala,ciasteczka tez, a muzyka ............. Kolacze mi sie po glowie / mimozami jesien sie zaczyna .... i ani rusz nie moge sobie przypomniec kto spiewal... Podpowiedzcie mi mile Panie gdzie jast na kafeterii pomoc . Tak bardzo chcoalabym sie odniesc do waszych wypowiedzi a tu ani rusz , bo wszystko mi sie miesza , kto powiedziel .....a pryeciey chce odpowiedziec ..... ha ha .Niegramotna jestem..... W prezencie http://www.youtube.com/watch?v=D8FkdDh5n-s Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
dla usmiechu> Przychodzi Jędrzej do domu i mówi: - Ojciec, bede sie żenił. - A z kim? - pyta zagadnięty - Z Maryna Gąsienicówną - odpowiada syn. - Łoj, synek nie możesz, bo to moja córka jest - mówi ojciec. Za jakiś czas Jędrzej informuje ponownie: - Ojciec, bede sie żenił. - A z kim? - pyta ojciec - Z Jagną od Śliwów. - Łoj, synek nie możesz, bo to moja córka jest - mówi ojciec. Po kilku miesiącach znowu: - Ojciec, bede sie żenił. - A z kim? - A Helszką Hajdukową. - Łoj, synek nie możesz, bo to też moja dziołcha jest - pada odpowiedź. Jędrzej załamany siada przed chałupą. Nadchodzi matka widzi syna i pyta: - Coś ty taki markotny Jędruś? Stało sie co? - Oj, matuś - odpowiada Jedrzej - żenić sie chciołech z Maryna Gąsienicówną, potem z Jagną od Sliwów i z Helszką Hajdukową, ale ojciec gadają, że to szyćko jego córki so. - Nie martw sie dziecko - mówi kobieta- ty nie jego syn. Przychodzi baca do jasnowidza i puka. Jasnowidz podchodzi do drzwi i pyta się: - Kto tam? - Pierniczę takiego jasnowidza. Idzie turysta i widzi bacę drapiącego się w plecy. - Co, Baco, wsiura gryzie? - zagaduje turysta. - Nie, w plecy - odpowiada baca. Baca opowiada koledze swoją przygodę: - Stary posłuchaj - jadę na słoniu, za mną lew, obok dwa tygrysy... - O rany! I co zrobiłeś? - Nic, karuzela się zatrzymała i zsiadłem. Idzie turysta w górach przez las, aż tu nagle widzi polanę, na środku której rośnie jabłoń. Pod jabłonią zaś stoi baca i podnosi świnię, by ta mogła obgryzać jabłka wiszące na gałęzi. Zdziwiony turysta przysiadł na kamieniu i zaczął obserwować to zjawisko. Minęła godzina, druga, trzecia a baca wciąż podnosi świnię w powietrze by ta mogła jeść jabłko po jabłku. W końcu znudzony turysta nie wytrzymał, podszedł do bacy i pyta: - Po co baco podnosicie tą świnie w powietrze? - Jak to po co? Żeby się jabłek mogła nażreć - odpowiedział baca - A nie lepiej byłoby natrząść jabłek, puścić świnię i niechby sobie sama żarła jabłka z ziemi? Zaoszczędziłoby to przecież mnóstwa czasu -pyta dalej turysta Na to baca wzruszajac ramionami odpowiada: - A jakie znaczenie ma czas dla świni? W czasie zadymki śnieżnej baca zostaje zatrzymany przez straż za nielegalne przekroczenie granicy, z plecakiem pełnym narkotyków. - Baco wiecie, że przekroczyliście ganicę? - Aaaaa panocku jest to możliwe bo strasznie zakurzyło. - A co baco macie w tym plecaku? - Jedzenie dla psa. - Otwórzcie baco ten plecak. - I co? Pies ma to jeść? - Nie chce to niech nie je. Zagubiony w górach turysta wie, że nie zdąży na wigilię do znajomych. Dookoła niego góry i zamieć śnieżna. Nagle dostrzega światełko, zbliża się do chaty a drzwi otwiera mu baca. - Baco, czy zgodnie z tradycją macie jedno wolne miejsce przy wigilijnym stole? - Panocku, u mnie zawsze zgodnie z tradycją jest wolne miejsce. - Czy można z tego miejsca skorzystać? - Nie - odpowiada stanowczo baca. - A dlaczego? - Bo jak siondniecie ze mną do stołu to nie będzie wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Witam wszystkich wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Grażynko👄 O ta piosenkę ci chodzi:) Wspomnienie Mimozami jesień się zaczyna, złotawa, krucha i miła, To ty, to ty jesteś ta dziewczyna, która do mnie na ulicę wychodziła. Od twoich listów pachniało w sieni, gdym wracał zdyszany ze szkoły, a po ulicach w lekkiej jesieni fruwały za mną jasne anioły. Mimozami zwiędłość przypomina nieśmiertelnik żółty - październik. To ty, to ty, moja jedyna, przychodziłaś wieczorem do cukierni. Z przemodlenia, z przeomdlenia senny, w parku płakałem szeptanymi słowy. Księżyc z chmurek prześwitywał jesienny, od mimozy złotej majowy. Ach czułymi, przemiłymi snami zasypiałem z nim gasnącym o poranku, w snach dawnymi bawiąc się wiosnami, jak ta złota, jak ta wonna wiązanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Grazko , tam gidze pisze" wyszukaj " Wpisz tylul piosenki czy nazwę wykonawcy i szukaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
🖐️kochani.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Fajne kawały Grazko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przy sobocie po robocie :-D Ja już dziś odpoczywałam i nadal odpoczywam:-D Lubie się pośmiać i fajnie , ze jestescie tu tacy weseli, myślę , ze przez to rozumiemy się w lepiej , bo każdy ma w sobie coś z wesołka... W OAZIE NIET PONURAKÓW:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
👄 NO I ZA TO WAS LUBIE SARKO:) Oglądam jednym okiem film;) a drugim okiem zerkam w okienko na świat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
YYYYYYYYYYYYYYYYYY.... WINO PORZECZKOWE STAWIAM DLA WSZYSTKICH:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×