Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam i stawiam kawkę , ciasteczka już mamy... Kasia była tak mila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zawiesiłam firany i odpoczywam , bo ręce mi pomdlały:) A jeszcze zostały mi sztorty , ale chyba poczekam na syna , poszedl do sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się piękny słoneczny dzień... Zaraz idę na ogródek do moich kwiatów... dziś mój synek robi dla nas na obiad Pizze...:-D Milej soboty życzę WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Kasiu, ciasteczka super:-D Kawa Joanno super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Pozdrawiam was i lecę bo kumpel czeka jedziemy na basen , muszę jeszcze oponę napompowac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
milo pozdrawiam wszystkich.... Jak tu wczoraj wesoło było... Umiecie się doskonale bawić ... Dowcipy super, wiersze śliczne a piosenki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
jak będzie cieplutko i słonecznie to już niedługo , pójdziemy na jagody, na jagody:-D I wtedy upiekę wam jagodzianek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
M. Konopnicka... Zawitał nam dzionek I pogodny czas, Pójdziemy, pójdziemy Na jagody w las. Na jagody, na maliny. Na czarniawe te jeżyny Pójdziem, pójdziem w las! A ty ciemny lesie, A ty lesie nasz! A skądże ty tyle Tych jagódek masz? I poziomki, i maliny, I czernice, i jeżyny. A skądże je masz? Uderzyły deszcze, Przyszło sionko wraz; Zarodziła ziemia W dobry, błogi czas Te jagody, te maliny, Te czernice, te jeżyny, W dobry, błogi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️👄 POZDRAWIAM WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ! kochani słońce, świeci a ja zaraz leżeć będę sobie pod grusza:;-) BO MAM DZIŚ LENIA W TYLKU:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święty spokój - Maryla Rodowicz Święty spokój Kiedy będę mieć forsy jak lodu Kiedy poznam rozkosze zamęścia Czy przybędzie mi trochę rozumu Trochę szczęścia... Gdy się wdrapię na szczyt tego świata Poznam jego i czary i mary Czy przybędzie mi trochę nadziei Trochę wiary... A tymczasem leżę pod gruszą Na dowolnie wybranym boku I mam to, co na świecie najświętsze Święty spokój... A tymczasem leżę pod gruszą A świat obok płynie leniwie I niczego więcej nie pragnę Wręcz przeciwnie... Gdy zasłużę na zbrodnię i karę Kiedy wygram, co jest do wygrania Czy się będą mi starzy znajomi Jeszcze kłaniać... Gdy wybiorę się w podróż do nieba Gdy mnie złożą w ostatnie pudełko Gdy przypomni się kamyk zielony Stare szkiełko... A tymczasem leżę pod gruszą... TEGO MI DZIŚ NAJBARDZIEJ POTRZEBA:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianko!!! WIERSZYK PIĘKNY !! To może ja te 2 tygodnie poleżę sobie pod ta grusza :-D i poczekam na te jagodzianki:-D Jak ja je lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
ha ha ha ! Ok !!! Jak dasz rade to poczekaj ... ja na pewno kiedyś je upiekę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze , to się uzbroję w cierpliwość:-D👄 Lece pod grusze.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
OK ! wpadnę później bo piekę ciasta:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
CZOŁEM!!! Pośmiejcie się ze mną:-D 1. Otwierasz drzwi zanim ktoś zapuka. 2. Jeździsz na nartach nawet pod górę. 3. Zawsze dostajesz bilet pospieszny, nawet parkingowy. 4. Masz kubek do kawy z obrazkiem swojego kubka do kawy. 5. Pielęgniarka musi mieć kalkulator naukowy, aby zmierzyć twój puls. 6. Skończyłeś robić sweter, choć nie masz pojęcia jak robi się na drutach. 7. Mielisz ziarnka swojej kawy w swoich ustach. 8. Spisz z otwartymi oczami. 9. Filmy video oglądasz na PLAY FF. 10. Jedyny czas, kiedy tak w zasadzie stoisz nieruchomo jest podczas trzęsienia ziemi. 11. Twój ulubiony kubek do kawy jest ubezpieczony w PZU. 12. Zostałeś pracownikiem miesiąca w kawiarni a nigdy nie byłeś tam zatrudniony. 13. Zużyłeś w tym tygodniu trzy pary butów do tenisa. 14. Zacząłeś obgryzać paznokcie innych ludzi. 15. Nie mrugnąłeś od ostatniego księżycowego zaćmienia. 16. Twój T-shirt mówi: "Bezkofeinowa kawa to sprawka diabla" 17. Jesteś tak rozdygotany, że ludzie używają twoich rak by rozmieszać swoja margerite. 18. Na komputerze potrafisz napisać sześćdziesiąt słów na minutę... stopami... 19. Nie pocisz się... ty sączysz się. 20. Przetarło się uszko na twoim ulubionym kubku. 21. Zapominasz rozwinąć Snickers'a przed zjedzeniem. 22. Wybudowałeś miniaturę miasta z małych plastikowych mieszadełek. 23. Ludzie dostają rozstroju nerwowego od samego patrzenia na ciebie. 24. JACOBS posiada zastaw hipoteczny na twoim domu. 25. Ludzie mogą testować baterie w twoich uszach. 26. Twoje, nomen omen, kubeczki smakowe są tak zdrętwiałe, że mógłbyś wypić wszystko. 27. Kiedy stajesz gdzieś na wzgórzu zaczynasz słyszeć radio, choć nie masz odbiornika. 28. Kiedy ktoś pyta. "Jak się masz?", Ty mówisz: "Dobrze... do ostatniej kropli." 29. Chcesz być poddany kremacji, bo tylko tak możesz spędzić swoja wieczność w konsystencji mielonej kawy. 30. Pragniesz powrócić jako kubek kawy w swoim następnym życiu. 31. Twoje urodziny są świętem państwowym w Brazylii. 32. Byłbyś skłonny posiedzieć bez przymusu w tureckim wiezieniu. 33. Mówisz doskonale po arabsku, choć nigdy nie brałeś lekcji. 34. Twój termos to po prostu mała cysterenka na kółkach. 35. Twoje wargi trwale są ukształtowane w popijającej pozycji. 36. Nawet w sennych spacerach spieszysz się. 37. Możesz pracować dłużej niż króliczek Energizer'a. 38. Twój nerwowy ruch można odnotować na skali Richtera. 39. Twoje trzy ulubione rzeczy w życiu to... kawa przedtem, kawa podczas i kawa po. 40. Swoją sztuczną szczękę zamaczasz w reszcie wieczornej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam:) Co porabiacie? Sara leniuchuje pod grusza:) Jagodzianka :)Piecze ciasta:-D A ja wycieram kurze i śpiewam piosenki , które lecą w oazie;) Az małżonek mnie ucisza:-D Tak ładnie śpiewam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttp://www.e-teledyski.com/2006/12/10/frank-sinatra-luck-be-a-lady/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Pozdrawiam koleżanki :) Milo tu i wesoło!!! śliczne te piosenki:-D Tylko wieczorkiem wpadnę poczytać i posłuchać , bo teraz nie mam czasu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Gdzie strumyk płynie z wolna Gdzie strumyk płynie z wolna, Rozsiewa zioła maj, Stokrotka rosła polna A nad nią szumiał gaj. "W tym gaju tak ponuro, Że aż przeraża mnie, Ptaszęta za wysoko, A mnie samotnej źle". Wtem harcerz idzie z wolna: "Stokrotko, witam Cię, Twój urok mnie zachwyca, Czy chcesz być mą, czy nie?" Stokrotka się zgodziła I poszli w ciemny las, Ą harcerz taki gapa, Że aż w pokrzywy wlazł. A ona, ona, ona, Cóż biedna robić ma? Nad gapą pochylona I śmieje się cha! cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Witam:) (jestem jak gwiazda ) Poświatowska Halina jestem jak gwiazda gotowa w każdej chwili zsunąć się z nieba runąć we wszechświat jestem jak owoc dyni dojrzały gotów rozpęknąć i wydać ze swego wnętrza plon ziarna jestem jak rozdeptany ptak w agonii rozczesujący dziobem skrzydła podziwiający ich wietrzną konstrukcję jestem jak błysk słońca na ciemnym metalu drzwi które prowadzą we wszechświat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×