Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jagodzianka...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich w oazie ! Jestem dziś pierwsza wiec przedstawię się króciutko! 54 -siatka... 2 doroslych dzieci. żonaty i dzieciaty syn, orka na ostatnim roku prawa... 1 ślubny od 28 lat.. Mam życie ustabilizowane i w miarę szczęśliwe, kocham jak tu wszyscy tutaj,,, książki, muzykę , przyrodę ...chętnie piekę dobre ciasta i robie wspaniałe jagodzianki ... Nawet mnie w rodzinie brat przezwał jagodzianka i tak już zostało i stad ten nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Moje jagodzianki znają nawet wszystkie sąsiadki i w sezonie jagodowym pieką je doskonale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Wczoraj upiekłam serniczka i truskawkowy biszkopt , bo u mnie jest taki zwyczaj , ze na weekend bez swoich wypieków ani rusz... Zapraszam was teraz na te moje słodkości i życzę smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Małżonek jak coś piekę to mi zawsze śpiewa ta piosenkę... :-D poszła Kaśka na jagody polska w ciemny las. itd... Kawkę do ciasta tez stawiam i zmykam kochani do obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
WITAJ SARO ; poczęstuj się ciastem .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się ciesze , ze do nas trafiłaś , jesteś do rzeczy babka ... Moze podrzucisz nam kiedyś jakiś fajny przepis na ciasta . a szczególnie na te jagodzianki.. U mnie rodzina taka za ciastem , a ja nie za bardzo z wypiekami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Oczywiście z przyjemnością napisze wam parę moich wypróbowanych przepisów , jak będzie sezon jagodowy to tez wam na nie przepisek podrzucę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supwrrrr! jesteś kochana , a teraz nie zatrzymuje... Pa kolezanko..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Wpadnę wieczorem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski..
🖐️ Bardzo was lobię kobietki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski..
Pewien gość, właściciel sklepu, bardzo nie lubił Chińczyków. Pewnego dnia przyszedł do niego Chińczyk i pyta: - Ma Pan Whiskas? Potrzebuję go dla mój kot. - A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca. - No ja kot zostawić w domu, ja go nie brać ze sobą do sklep. - To jak go przyniesiesz, to ja Ci sprzedam ten Whiskas. Chińczyk rad nie rad poszedł po kota do domu, a gdy wrócił otrzymał Whiskas. Dwa dni później przychodzi ponownie, ale tym razem prosi: - Ja chcieć kupić Pedigree dla mój pies. Sprzedawca pyta: - A gdzie masz tego psa? Bez niego Ci nic nie sprzedam! Chińczyk oburzony: - Ja nie chodzić z pies na zakupy! - Bez psa nie wracaj! - burknął sprzedawca. Tak się i stało, po przyjściu z psem, Chińczyk otrzymał swój Pedigree. Następnego dnia Chińczyk przychodzi do sklepu z dużą papierową torbą i mówi do sprzedawcy: - Pan tu włożyć ręka. - A po co? - Pan włożyć. Sprzedawca wkłada rękę do torby, a Chińczyk mówi: - Pan pomacać! Miękkie? - No tak... - Ciepłe? - No tak... Na to Chińczyk uprzejmym głosem prosi: - Ja chcieć kupić papier toaletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski..
Zając mówi do niedźwiedzia: - Chodź idziemy na imprezkę, tylko proszę Cię nie bij mnie jak ostatnio. Niedźwiedź na to: - Dobra. Rano zając budzi się z ponadrywanymi uszami, zęby bolą jak diabli, palce u rąk połamane i mówi: - Misiek, no kurna, miałeś mnie nie bić. Miś na to: - Zając Ty lepiej mnie nie wkur***aj. Nawaliłeś się, zacząłeś mnie wyzywać - ja nic. Potem doczepiłeś się do mojej samicy, że to dziwka i puszcza się z każdym - to mnie koledzy powstrzymali, ale mówię żeś kumpel, obiecałem i w ogóle... Potem najeżdżałeś na moją matkę - to dobrze żeś upadł, bo bym Ci łeb urwał. No nic, jakoś mi się udało Cię nie bić.... Ale jak żeś wlazł do domu, nasrałeś do łóżka wsadziłeś w to trzy zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami - to nie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski..
Wchodzi wkurzony zając do baru i pyta: - Kto pomalował mój rower na zielono? Cisza. Nagle wstaje niedźwiedź i mówi: - Ja, a co? Na to wystraszony zając: - A nic, chciałem tylko zapytać jak długo farba schnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cześć!!! Ta tez dziś w ogrodzie cały dzień :-D Nawet mecz obejrzymy na powietrzu...Oj będzie się działo!!! Trzymajmy kciuki WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
taff Leopold Piosnka Przecz mi rzekłaś słowo "kocham" drżące, W którym tyle słodyczy i bólu? - Spytaj o to róż jasnych na łące, Spytaj o to motyli na polu. - Dni swe w cichym pędziłem spokoju, Czemuś z serca poznała mnie męką? - Spytaj o to słabego powoju, Fali, która do brzegu lgnie miękko. - Czemu ramię mnie twe nie oplata I szept dawny z twych warg się nie głosi? - Spytaj kurzu dróg, który ulata, Zwiędłych liści, które wiatr unosi. - Czemu taki chłód w modrym twym oku I ust swoich nie dajesz mi więcej? - Spytaj o to tych czterech pór roku, Spytaj o to dwunastu miesięcy. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Staff Leopold Miłość w czerni Jak gdybyś miała skrzydła gołębie u ciżem, A u bank obnażonych wichry rwące szumnie, Przybiegłaś, o, miłości, w mych lat wiośnie ku mnie Od wszystkich dobrych nowin w posłannictwie chyżem. I radując me serce swyim szczęsnym pobliżem, Na szozycie każdej chwili mej, jak na kolumnie; Stawałaś świecąc szatą purpurową dumnie I grając pieśń triumfu swojej surmy spiżem. Ale nadeszły dla mnie ciemne dni żałoby I zstąpiłaś z mym żalem tam, gdaie wiodą groby, W krainę, którą zmarłych zamieszkują cienie. I dziś za dłoń wywodzi cię z mroku wspomnienie W postaci czarnowłosej, smutnej Persefony Dzierżącej w chłodnej dłoni blade anemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
56 wiosenko . Przecie ja POLKA z urodzenia i wyboru !!!!!! Wszystkie ciacha niezmiernie lubie , ale ...oj czuje ze pryzbieram na wadze , a z wiekiemstalam sie taaaka łakona !!!!! wszystko wciagam , a mile Panie robia mi apetycik .... a boczki zaokraglaja sie ...... wiem to i nie moge sobie odmowic , a fe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
…bo dając światu dobro, dobro do Ciebie powróci, masz wszystko czego Ci trzeba spójrz tylko w głąb swojej duszy Wszystko ma swój sens nie analizuj tego! Pozwól tylko sercu poprowadzić się, nic nie bierze się z niczego, Twoje myśli tworzą życia bieg… …Tyś Panem losu swego, każdy ma prawo być tym kim chce jeśli nie krzywdzi bliźniego… Nie ma niepotrzebnych zdarzeń, ani osób bez znaczenia poznanych nie ma niedorzecznych marzeń, ani myśli w pustkę rzucanych. Urok kwietniowych poranków Poranki w kwietniowe dni, gdy słonko dopiero wschodzi są jak bajkowe sny ich urok zewsząd pochodzi. Łąki są takie zielone dziś mgła się nad nimi unosi, kwiaty w pąki złożone słońce do tańca je prosi. Drzewa zastygły skupione, w takt ciszy medytują poranną rosą skroplone, pięknem oczarowują. A moje serce rośnie z każdym kolejnym oddechem dziękuję za magię wiośnie, jestem szczęśliwym człowiekiem. Poranne mantry promyki słońca przebijają się i budzą mnie ze snu kolejny piękny wstaje dzień tak mówię sobie znów dziś ciepłe słonko mnie przywitało choć środek zimy jest świat tyle daje nam co dnia lecz trzeba otworzyć się z uśmiechem i nadzieją w sercu witajmy każdy świt a nasze pozytywne myśli powoli zamienią się w czyn. Ps. ważne jest jak zaczynamy każdy dzień nasze pozytywne myśli i nastawienie do życia tworzą naszą rzeczywistość, więc warto każdego ranka po przebudzeniu powtarzać sobie swoje poranne mantry, które działają jak zaklęcia i mogą zmienić każdy dzień w wyjątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Cześć!!! Gdzie jestescie przyjaciele moi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Grazko👄za piękny wiersz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Piękny , naprawdę piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Stawiam Wam czekoladki deserowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×