Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Aliiss..
Witam dziewczyny !!! Nareszcie jestem już w domku.... mam 3 dni dni wolnego, hura aaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliiss..
Zaraz muszę sobie zrobić twarożku ze szczypiorkiem i smietanka... takiego mam gloda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
WOW!Mniam, mniam wiosenko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię naleśniki Wiosenko!!! Szkoda już zjedzone... Ale poddałaś mi dobra myśl:)jutro będą u mnie na drugie naleśniki z truskawkami , już widzę jak dzieciaki się cieszą:-D Wiosenko, ja prawie miesiąc bez zęba łaziłam i przeżyłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam was i życzę miłego nadchodzącego weekendu... jak te tygodnie szybko lecą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Ja mam ochotę na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Dobra dobra! na drzewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo! I jeszcze pyskaty:) Uważaj kolego bo jak odbezpieczę jednego, to pozostanie z ciebie tylko brudna plama:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pognałam mu kota:-D ha ha ha ! muszę troszkę ogarnoc w pokoju zwykle wieczorem to robie , po chłodzie... spadam, miłego wieczorku i dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
witam cieplutko wszystkie kobietki !!! Wspaniale się Was czyta... Lubie cię granat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Jestem obecnie samotna , pracuje w bibliotece, mam zamężną córkę i rocznego wnuka.... Kocham , czytać, pisać , sprzątać, śpiewać i tańcować... Nie na widzę prasować i gotowacz:-D Taka już jestem i na to nic nie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Przyjmiecie mnie do Waszej paczki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Ulala:) chcemy ciebie do nastej paczki wpadaj zapraszamy:-D Fajny masz nick... :-D Dziadek i babcia pokłócili się i babcia tak się pogniewała, że nie chciała odzywać się do męża. Następnego dnia dziadek całkiem zapomniał o kłótni, ale babcia wciąż go ignorowała i nie mówiła ani słowa. Wszystkie wysiłki dziadka, by przerwać jej ponure milczenie, spełzły na niczym. w końcu zaczął szperać po szafkach i szufladach. Trwało to kilka minut, aż wreszcie babcia nie mogła dłużej tego znieść. "Czego ty, u licha szukasz?" zapytała gniewnie. "Bogu dzięki, wreszcie znalazłem - twój głos", odrzekł dziadek z figlarnym uśmiechem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Po gwałtownej sprzeczce z żoną, mężczyzna spytał: "Dlaczego nie możemy żyć w zgodzie, tak jak nasze dwa psy? One nigdy nie walczą". "To prawda", zgodziła się żona. "Ale zwiąż je razem, a zobaczysz, co się stanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
WITAM WSZYSTKICH! JESTEM NOWA I PODOBA MI SIĘ OAZA WIĘC POSTANOWIŁAM WAS ODWIEDZIĆ. ... CZY MOGĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
_______________________________________s3´ _____________________________________`sS3 ____________________________,____s..§§§§,$$s. ___________________________s.___ssSS§§§§$$$$ss,. ____________________________ssS§§§s§§§§3$$$$$$$$$2$ __________________________.ss§§§s§§§§s§§§$$$s$$33$3´ _________________________s´__s§§s§§§s§§§$$3´ _____________________,____`_§§s§§§§s§§s§$$$s. _____________________§__,_§§§s§§§§s§§§s§§$s$$$s ______________________333§§§s§§§s§§§s§§s§$$$$s$$. ________________________s§§s§§§s§§§§s§§s3$$$$$s$$s _______________________§§s§§§s§§§§§s§§§s$$,$$$$$$$s.. ___,ss.. _______________________§§s§§§§§s§§§s§s§§s$§$$$$$$$$$s_$$ $$$$s. ______________________s§33§§s§§s§§§§s§§s§33$$$$$$$$$$$s$ $333$$$$s.. ______________________§__s§§s§§§s§§§s§§s§$$$$$$$$$$$s$$$ ´_____`$$$. _______________________`__´__3§§§s§s§§§s§s.$$$$$$$$$s$$$ s..______´$$ss ____________________________s3´_§§s§§33$$$3$$$$$$$s$$$$s $$$$$$sss..3333` ____________________________§ss§_$3$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s$ $$$$$$$$$s. ______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$33$$$__ _______3$$ ________s§§§§§§s.__________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3____ ________´$$ ________§§§§§§§§§s_____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´______ ________3$$ _____s§§§§§§§§§s§§s___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´________ ________$$$ ____s§§s§§§§§§§§§s§s_s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´__________ ________s$$’ ___§§§s§§§s§§§§s§§§§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$33´____________ ______s$$3´ ___s§§§s§§§s§§s§§§3__$$$$$$$$$$s$$$$$$333´______________ _______$3´ ___§§§§§s§§s§§s§§3__$$$$$$$$$$$$ss333$´_________________ _______´ __s§§§s§§§§§s§§§s§ss_$$$$$$$$$$3$$$$$$ `3s§§§s§§s§§s§§§§§s§§$$$$$$$$33$$$$$$3 __`3_§§§§§s§§s§§§s§§§$$$$$$33_$$$$$$3 ______3§§§s§§s§s§§§§3$$$$$3´_.$$$$$3´ ___,___§§s§§s§§s§§3$$$$$3´_.s$$$$3´ ___§_`s§s§§3§§s§§3$$$$3§§__$$$$s ___§§ss§§§§_§§§s$$$3§§_§´___3$$$. ___33§§s§§3-§§s§3$$3§§3-.3_____3$$$. _____§§33_§§§s§§$$’§§33_´_______3$$s _____§§__§s§§s§.$$§3´.___________3$$$s. ______33,_§§§s§3$$3________________3$$$s _________3§§§s§$$s_________________33$$$, ___________33§§3$$s _______________$$$s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
__________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________ Ta róża jest na zapoznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
SUPER KON:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA 55
Ale piękne to Jagodzianko:) Witam WBW , nowych i starych bywalców👄 Musze was poczytać w weekend , bo nie jestem w temacie:) 🌼🌼🌼🌼 Umierać trzeba z taktem. A więc, dajmy na to, Nie wtedy, kiedy właśnie zaczyna się lato! Pomyślcie: każdy człowiek o wakacjach marzy W górach czy na Mazurach, na słonecznej plaży I nagle ja umieram. Jest mój pogrzeb. Jak tu Nie nazwać takiej śmierci wprost szczytem nietaktu? Umierać trzeba z taktem. Ci, co innych cenią, Nie sprawiają pogrzebów zbyt późną jesienią. Ja nie chciałbym, na przykład, by ludzie zmoknięci Klęli i uwłaczali mnie lub mej pamięci, By katar czy też grypę ściągali na siebie Dlatego, że bawili na moim pogrzebie. Umierać trzeba z taktem. Wymaga obliczeń Taka śmierć, żeby pogrzeb nie przypadł na styczeń. Lub, powiedzmy, na luty, gdy mrozy siarczyste Mogą całkiem zniechęcić żałobną asystę. Ja nie chciałbym, by ludzie, których śmierć ma wzruszy, Mieli z tego powodu poodmrażać uszy. Wiosna to co innego! Nie ma lepszej pory, Aby umarł taktownie człowiek ciężko chory. Na cmentarzu wesoło zielenią się drzewa, Żałoba na wiosennym wietrze się rozwiewa, I śmierć zda się błahostką, gdy wiosna upaja... Postaram się pociągnąć do połowy maja. Jan Brzechwa Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Koleżanki i koledzy:) POZDRAWIAM WBW ! Grazko! Serdecznie zapraszamy do naszego grona.... Czuj się w oazie jak u siebie w domu......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula la i Jagodzianka również do naszego grona zapraszamy:) Jakie piękne arcydzieła , wiersze i piosenki, takich utalentowanych kobitek nam potrzeba❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko ! czy już się przyzwyczaiłaś ?:-D Serdecznie Ciebie pozdrawiam:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×