Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Przychodzi mąż do domu z pracy, a głodny był jak diabli, wiec mówi do żony: - Daj mi obiad! Żona na to: - Czy otworzyć ci puszkę? A mąż: - Cipuszkę później, teraz daj mi jeść.:-D OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Mąż pojechał na wczasy. żona w domu, on się bawi. Mijają trzy dni, aż tu telegram: - Sprzedaj radio, przyślij mi 200 złotych... OK - żona zrobiła co jej kazał, mijają dwa dni, a tu telegram: - Sprzedaj TV, przyślij mi 1000 złotych. Cóż było robić - sprzedała, wysłała... Tydzień później telegram: - Sprzedaj meble, przyślij mi 1500 złotych. Sprzedała i to, wysłała, i myśli - jak on się ma dobrze bawić, to ja też. Mąż wraca, a ona jedzie na swoje wczasy. Po paru dniach telegram: - Przesyłam 300 złotych, kup radio... HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. DOBRANOC. PCHŁY NA NOC:-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Nie mam czasu Spadammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczorem WBW .) Mam mało czasu , bo piekę mięsko na jutro ... I muszę podlewać je często woda:) Wiec siedzie w kuchni przy szeroko otwartym oknie i czytam... Maz i chłopaki wolą mięso pieczone na chlebie niż najlepsza kiełbasę... Zawsze tak robię, teściowa mnie nauczyła ... Zamarynuje około 2 kilogramów karkówki lub schabu na 48 godzin ... UPIEKĘ.:-D A potem mam weekend z głowy bo i obiad mogę z tego zrobić i maja co do chlebka, tylko jakiś ogórek czy pomidorek... Moja rodzina jest mięsożerna z tym , ze najwięcej u nas idzie drobiu... Zaglądnę do piekarnika.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
moje kochane . Dziekuje za pryejecie do grupy. jeszcze duyo musze sie nauczyc jak byc z Wami. Kasimo, twoj wierszyk jesy fantastyczny. Ja swoim dziewczynkom jak bzly male robilam masazyk>ida slonie po betonie,ida mrowki bigbitowki,idzie pani na szpileczkach.Swieci slonko , pada deszczyl , czy nie pryeszedl ciebie dreszczyk ...... Wybaczcie kochane , pisze z Niemiec , na niemieckiej klawiatyrce , i niestetz uklad liter jakis nie ten sam , stad bledy , ale bardzo sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie się zarumieniło:) Jutro nie wychodzę z domu zaplanowałam wymyć dwa duże okna i poprać firanki... Musze zrobić gruntownie sypialnie bo u góry na szafie kurzu aż grubo , tam robię raz na dwa , nawet trzy miesiace.:-D nie chce mi się z piwnicy co tydzień przynosić drabinki z piwnicy... I jeszcze mam zamiar wysprzątać balkon ... Nie czytałam was dzisiaj bo nie miałam czasu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo ze wpadasz do nas :) i nie przejmuj się tu się szybko zadomowisz... my swoi ludzie... A ty tez nasza koleżanka i już❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz będę kończyć te moje bazgroły:) życząc wam miłego weekendu i spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
7 czerwca - Norbert, Robert, Medard to bracia młodzi, spodziewajcie się powodzi. Gdy na Świętego Norberta (06.06), Roberta i Medarda (08.06) deszcz leje, to lać będzie przez sześc tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
U mnie dzisiaj nie padało !!! Musiałam podlewać kwiatki i warzywka !!! I tak się narobiłam , ze oczki mi same się zamykają:-D witam i zegnam Was do jutra 👄 Dobranoc...................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
OJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ ! to lepiej , ze nie padało kreseczko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Późna już pora:) a ja wpadłam by was poczytać i powiedzieć dobranoc [usta)Wam kochani ... Jak tu fanie było dzisiaj ... Dobrze , ze te zwady już ustały,,,,moze jak nie będziemy na te dogadywani reagować to one się komuś znudzą i powróci dawny spokój👄 spijcie słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja was po cichuteńku czytam:) Nie martwcie się pogaszę światła:)...Tym co śpią mowie dobranoc... Wiecie ,ze jestescie WBW wspaniali 👄:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Milego i slonecznego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
W muzykę tez was zaopatrzyła.:-D teraz zmykam ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Gumy tez mam miętowe:-D ...PROSZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×