Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość RAFAEL...
ALE SIĘ UŚMIAŁEM Z TEGO MURZYNA ha h ah ahah aaah a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Pozdrawiam ... Do wieczorka ja już od rana pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikroria
mila ta wasza oaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikroria
bardzo lubiłam i kocham jego piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikroria
Miłość i kwiaty jedną trwają wiosnę. Mówisz, że miłość w słodkie okowy nas bierze Jedynie siłą ducha. Nigdy nie uwierzę. Bowiem ducha się czuje tylko mocą ciała. [Pierre de Ronsard]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikroria
Miłość na wiek się nie ogląda, Ale nam tylko wtedy służy, Gdy młode serce jej pożąda, Jak wiosennego najścia burzy. [Aleksander Puszkin]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikroria
Z kobietą nie ma żartu! W miłości czy w gniewie, Co myśli, nikt nie zgadnie, co zrobi, nikt nie wie. [Aleksander Fredro, Wychowanka] 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Serdecznie wszystkie kobitki te młode i starsze...:-D panów tez pozdrawiam :-D tych 48 i tych 64 letnich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozami jesień się zaczyna Złotawa krucha i miła To ty jesteś ta dziewczyna Która do mnie na ulicę wychodziła Od twoich listów pachniało w sieni Gdym wracał zdyszany ze szkoły A po ulicach lekkiej jesieni Fruwały za mną jasne anioły Mimozami senność przypomina Nieśmiertelnik żółty październik To ty, to ty moja jedyna Przychodziłaś wieczorem do cukierni Z przeomdlenia, z przeomdlenia senny W parku płakałem szeptanymi słowy Młodzik z chmurek prześwitywał wiosenny Od mimozy złotej majowy Ach z czułymi przemiłymi snami Zasypiałem z nim gasnącym o poranku W snach dawnymi bawiąc się wiosnami Jak tą złotą, jak tą wonną wiązanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Czesław Juliusz Wydrzycki Niemen zm . 17 stycznia 2004 w Warszawie) Niedawno minęła 4 rocznica od jego śmierci... Ku jego pamięci wstawiłam te cudowne piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam WBW! Saro naśmiałam się z tego murzyna i murzynka...:-D A ciasto nie powiem apetyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Pozdrawiam !WbW! U nas wszystko ok :-D Prawdopodobnie na święta ślub... Tycze Wam wszystkim w oazie miłych i wiosennych chwil... A gdzie nasza wiosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Karaszewski Stanisław Gdy się do życia wiosną świat budzi, przyroda pisze apel do ludzi: - To my, rośliny! - To my, zwierzęta! O naszym zdrowiu nikt nie pamięta? Trujące ścieki, trujące dymy, bez tlenu rzeki... ...My się dusimy! A gdy umrzemy w trującym brudzie, na martwej ziemi zginą też ludzie! Chcemy żyć z wami w zgodzie, przyjaźni, niechaj nie zabraknie wam wyobraźni! Tęczowy motyl nad łąką lata, pająk misternie sieć swą uplata. Patrzcie, jak pięknie w lesie, w ogrodzie! Ile jest życia w ziemi i w wodzie! I ty, Pierwszaku, oszczędzaj wodę, nie niszcz i nie śmieć. DBAJ O PRZYRODĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Jacku:-D Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Milo mi powitać was WBW w oazie .. Poniedziałek zleciał jak biczem trzasł... I niedługo święta i będziemy jaja świecić i malować ... Byle było tylko ciepło:-D I wiosennie.... Pamiętam w latach 75 albo 76 Wielkanoc była taka jak wigilia biała i mroźna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Zycze miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i zasyłam buziaczki WBW! Wróciliśmy o 18-tej... W Zakopanem było Super, wrocilam o parę lat młodsza:-D hi hi ! Odpoczęliśmy i dotleniliśmy się , co dzień do 5 godzin na dworze, pogoda wyśmienita, uroki niesamowite... Podjęliśmy decyzje , ze w tym roku i urlop spędzimy w tez w Zakopanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
ciężko wejść na topik ... Moze uda mi sie wam życzyć miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Udało się ...:) to jeszcze zostawię wam serduszka... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×