Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dobroć jest bezbronna Krynicki Ryszard Dobroć jest bezbronna ale nie bezsilna Dobroci nie trzeba siły Dobroć sama jest siłą Dobroć nie musi zwyciężać dobroć jest nieśmiertelna Kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani i ja pozdrawiam WbW koleżanki i naszych kolesiów... Zycze miłego nowego tygodnia i miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pozdrawiam cieplutko wszystkie Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Utul główkę do poduszki, Niech opuszczą cię złe duszki, Niech twój sen się bajką stanie, I niech słodko trwa twe spanie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
cześć! Juz bardzo późno wiec pozdrowię was wszystkich milutko ... Dobranoc miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
miałam popsuty komputer... Tęskniłam za wami 👄 Jutro muszę wstać raniutko wiec powiem DOBRANOC Jesteście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
MAREK GRECHUTA - KOŁYSANKA , ZGADYWANKA Już idzie wiosna - z kwiatami pani kładzie na śniegu z trawy dywanik Wróbel z wysoka po okolicy szuka pierwszego kłosa pszenicy Jak się piszę pszenica ? Lato przynosi koszyk owoców kładzie na trawy cieplutkim kocu Wróbel poleciał oglądać w gaju jak dzieci w rzece ryby udają jak się pisze rzeka ? Gdy opaleni wracacie z dala jesień za oknem liście dopala Wróbel na drzewie moknąć nie lubi a wiatr mu z liścia parasol zgubił jak się pisze zgubił ? Zima szczypcami mrozu kwiat ścięła i białe liście do szyb przypięła Trzeba w te liście kółeczka wchuchać i przez ten kwiatek wróbla poszukać jak się pisze poszukać ? dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone wino 46
OT.TO - ALARMOWA KOŁYSANKA Już na niebie księżyc świeci, twarz pyzatą dzisiaj ma Dobranocka się skończyła, no więc czemu nie chcesz spać Tatuś bajkę ci opowie najpiękniejszą, jaką zna Kołysankę ci zaśpiewa, no więc już spać, spać Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Włóż piżamkę z poziomkami, umyj buzię, ząbki też Ja posprzątam sam zabawki, tylko w łóżku połóż się Wiadomości już się kończą, Zaraz będzie jakiś film Grzeczne dzieci spać już poszły więc i ty śpij! śpij! Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Przytul się do swego misia, pod kołderką schowaj się Kim był Szekspir już nie pytaj, zamknij śliczne oczka swe Już po filmie, są reklamy, o królewnie pięknej śnij Nie wiem, co to jest kakadu, lepiej już śpij! śpij! Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Tatuś jeszcze musi pisać, taką nocną pracę ma Dwie godziny cię usypiam, streszczam bajkę piąty raz Czemu ciągle nie chcesz zasnąć, od śpiewania chrypę mam Nie mów mi, że spać nie możesz przez te kotki dwa!!! Dwa!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa Aaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLIISS...
Halina Kunicka » Niech no tylko zakwitną jabłonie Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie To i miljon z nieba kapnie I dziewczyna kocha łatwiej Jabłonie kwitnące jabłonie Wszyskim manna pada z nieba Ludzie mają co potrzeba Darmo światło , gaz, lokaje Śpią od rana do wieczora Czasem drepczą do kościoła I nocą zmęczeni śpiewają Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie Babcie wnuczkom bajki klecą Złote zęby z nieba leca Jabłonie kwitnące jabłonie Oto kurka na niebiesie Zgadujemy co nam niesie Biały śnieg czy srebrne złotówki Wszyscy klniemy toż to skandal Dzisiaj z nieba wstyd i granda Lecą - gorące parówki Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Tak kończymy tę naszą melodię Wiosną ludzie umierają Wiosną ludzie się kochają I dziewczyna z ulicy i złodziej Policjanci i poeci ,chuligani - złote dzieci Wszyscy tańczą do świtu kankana Śpią od rana do wieczora Czasem drepczą do kościoła A w nocy zmęczeni śpiewają Świat nie jest taki zły Świat nie jest wcale mdły Niech no tylko zakwitną jabłonie To i miljon z nieba kapnie I dziewczyna kocha łatwiej Jabłonie kwitnące jabłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
ALLIISS👄 Piękne te kwitnące Jabłonie :) ja tez tęsknie już za wiosna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Pozdeawiam Was WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLIISS...
OL...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Gotuje obiadek i na14 muszę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLIISS...
To nie zatrzymuje i miłego dnia życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Papa ! może z pracy napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek Bambo w Afryce mieszka, Czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca, Psoci, figluje – to jego praca. Aż mama krzyczy: „Bambo łobuzie!”, A Bambo czarną nadyma buzię. Mama powiada: „Napij się mleka”, A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada: „Chodź do kąpieli”, A on się boi, że się wybieli. Lecz mama kocha swojego synka, Bo dobry chłopiec z tego Murzynka. Szkoda, że Bambo czarny wesoły, Nie chodzi razem z nami do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I. „Murzynek malutki oczka ma błyszczące, kręcą mu się włoski do góry sterczące, buzia cała czarna jak ta czekolada, mały nasz murzynek po murzyńsku gada. Ref. Fili mili ha, ha, ha Fili, mili, ha, Fili, mili, ha, ha, ha Fili, mili, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to wszystko o Murzynkach :-D U mnie za oknem zimno i pochmurno... A ja mam od rana dobry humor... To co , ze pada , zimno, ze deszcz , ze śnieg ... jak nad głową dach w domku ciepło , czysto jest co w garnek włożyć:-D A na dodatek ten słodki murzynek Bambo...hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłego i wesołego całego tygodnia... A w niedziele będę miała gości cala chałupę MM kończy 60 siatkę... będzie nie tylko murzyn, ale i potężny tort ze świeczkami:-D Na razie spadam do kuchni ! Obiad musi się gotować pod okiem doskonalej gospodyni:-D ha ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×