Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
cześć ja już na nogach :-D Pije kawę nie mogłam dłużej spać i gotuje warzywa na sałatkę jarzynowa ...Moja córka słonczy dziś 37 latek... Jak wróci z pracy biedzie maila niespodziankę... Wczoraj zrobiłam zrazy i gołąbki z ryżem ... dziś zorbie sałatkę i ciacho tortowe... Tak naprawdę to ona zaprosiła nas w sobotę do restauracji ,ale tam będzie cala załoga z biura, wiec ja się wykręcę jakim bólem głowy... A dziś zrobimy sobie w gronie rodzinnym małą imprezkę:-D Ona nic nie wie to będzie niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kto ma ochotę na kawę to serdecznie zapraszam... I witam Was dziś pierwsza, zawsze lubię sobie rano poleniuchować w łóżku.. Ale dziś wstałam , jak mam coś na głowie to nie mogę lulać:-D Później zamelduję się na drugiej kawce ... Życzę słonecznego poranka i cieplutko pozdrawiam.WNW[usta) WASZ RANNY PTASZEK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
„Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje” :-D ROBOTĘ he he he !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Hi Hi hi ! Ja tez rano wstaje, bo moje chłopy idą do pracy śniadanie będę im szykować i kawę gotować:-D A potem gaszę wszystko i do łóżeczka skok:-D Wiosna i latem już się nigdy nie kładę ,ale teraz jak zimno, i pochmurno na dworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowo i spadam...:-D Wczoraj nie mogłam długo dostać się do oazy... czyżby Wesołek trzymał drzwi:-D hihihi ! Słonecznego i miłego dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam , chętnie kawy się z wami napije bo do pracy idę na 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
kurde ja drzwi trzymam, srako ja nie moglem teraz wejsc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Sorry Janna:-D Widać na oczy jeszcze dobrze nie widzę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mąż rano patrzy w lustro i mówi do żony: - Co sobie pomyślałaś wczoraj, jak przyszedłem pijany do domu z tym sińcem? - Jak przyszedłeś, to go jeszcze nie miałeś. Małżeństwo wychodzi z kina po miłosnym filmie. Siadają na ławce w parku i całują się na całego. Podchodzi policjant: - Proszę państwa, to jest zabronione w miejscu publicznym. Otrzymujecie mandat. Pan 50 zł, pani 500 zł. - Dlaczego ja tylko 50 zł? - pyta mąż. - Pana widzę tu pierwszy raz - odpowiada policjant. Żona mówi do męża: - Kochanie, wychodzę do sąsiadki na minutkę. Nie zapomnij mieszać bigosu co pół godziny. Mąż wraca z delegacji, wpada do domu, zagląda pod łóżko, do szafy, na balkon i nic - nikogo nie ma. Podchodzi do żony, czule głaszcze ją po włosach i mówi: - Starzejesz się kochana. Młoda mężatka tuli się do męża i pyta: - Czy Ty naprawdę ożeniłeś się ze mną z miłości? - No przecież - jesteś brzydka, głupia, biedna, więc to chyba miłość... W domu wybuchł pożar. Żona z mężem wybiegli na ulicę czekając na straż pożarną. - Nie ma tego złego... - mówi żona. Po raz pierwszy od dziesięciu lat wreszcie wyszliśmy gdzieś razem. POŚMIEJCIE SIĘ TROSZKĘ :-D A ja spadam pod prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
A ja nie die dziś do pracy :-D wzięłam 2 dni urlopu... Co z tego zaraz idę do stomatolozki będzie mi borować zęba :( BUUUUUUUUUUUUU Jak ja sie boje .... Pozdrawiam WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 60 siatka przesyłam Ci serdeczne życzenia z dniem urodzin córki.Muszę przyznać, że ranny ptaszek z Ciebie. Ja o takiej porze to jeszcze śnię. Udanych wypieków życzę i mam nadzieję, że niespodzianka będzie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was WBW! Nie czytałam Was bo czasu brak i zaraz muszę do pacy... Przeczytałam właśnie teraz ten artykuł i polecam wszystkim bywalcom oazy... Ruch na świeżym powietrzu:-D Aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści, jedną z nich jest zmniejszenie ryzyka pojawienia się demencji lub zachorowania na depresję. Z badań wynika, iż osoby aktywne fizycznie są o ponad 30% mniej zagrożone chorobą Alzheimera. Niestety mimo tego, iż specjaliści nieustannie przypominają o tym jak ważny dla naszego zdrowia jest ruch, tylko 24 % kobiet i 35% mężczyzn znajduje czas na aktywność fizyczną w wymiarze jaki zalecają lekarze. Zdaniem specjalistów na ćwiczenia powinniśmy poświęcać 30 minut dziennie przez pięć dni w tygodniu. Wysiłek fizyczny, który będzie odpowiednio dobrany do naszych potrzeb i możliwości przyniesie nam wiele korzyści. Poza tym, iż pozwoli przez długie lata cieszyć się dobrą kondycją poprawi też nasze samopoczucie i ułatwi zasypanie. Naukowcy podkreślają również fakt, iż osoby nieaktywne dwa razy częściej chorują na depresję. Pozytywny wpływ aktywności fizycznej na nasze samopoczucie spowodowany jest tym, że podczas ćwiczeń poprawia się funkcjonowanie naczyń krwionośnych w mózgu lub dochodzi do wydzielania korzystnie działających substancji chemicznych. oprac.: Marta Wasiak Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświatowska Halina ***(moim sąsiadem jest anioł) moim sąsiadem jest anioł on strzeże ludzkich snów dlatego wraca późno do domu na schodach słyszę dyskretne kroki i szelest zwijanych skrzydeł on rano staje w moich drzwiach otwartych na oścież i mówi: twoje okno znowu świeciło długo w noc Corko faraona🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! A co z was takie ranne ptaszki? 60 siatko! wszystkiego najlepszego dla córeczki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuniu👄 ta kawa i za piosenka , pozwolisz , ze się po delektuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny dowcipnisiu:-D👄 Jannko👄 XL👄 Biedna ty moja , podmucham...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️ 👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Samotna Victoria Człowiek współczesny 1 Czy dziś w człowieku nie drzemie nic? Czy jest jak pusta butelka w której gra tylko wiatr wydobywając dźwięki krzykliwe i puste. W rynsztoku świata patrzy w gwiazdy szeroko zdziwionymi oczami 2 Jak czuje się pożeracz dusz w dorosłym świecie innym już? Czy składa kwiaty dziś na grobach swoich ideałów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś... Dla mamy - jesteś synem. Dla siostry - jesteś bratem. Dla świata - jesteś kimś tam, A dla kogoś tam - jesteś... całym światem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dziewczyny! wpadłam Wam powiedzieć , ze córka się z radości popłakała... Jóź jesteśmy po obiedzie ... Teraz czekamy na najlepsza przyjaciółkę córki z mężem wpadną na ciacho i kawę... Pozdrawiam was wszystkie gorąco i zapraszam na kawę i ciacho:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dziewczyny! CO SIĘ DZIEJE DO OAZY SIĘ ZATRZASLY DRZWI:) CZY CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Spadam, spójrzcie na godzinę jaki dziś net mułowaty ... SKURCZYBYK Ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam milutki!!! Miałam szczęście , bo coś mi tak zapachniało:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuje się ciachem nalewam sobie kawy:-D A córci życzę : Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×