Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Starsza 65
:) pogaszę światła spijcie , bo i ja już zasypiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietnie sie tu bawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
cichutko na palcach tańczę z tobą walca:-D.... Czy to walc wiruje wiruje , czy to ty tańcujesz , tańcujesz, czy to tylko walc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
miłego dnia kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo lamma!!! Piękne te przeboje , strasznie lubię piosenki Ireny Jarockiej:) To piękna i wspaniała kobieta:) Pozdrawiam Wszystkich ..🖐️ W sobotę wracam , jestem w celach służbowych w Berlinie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie się dziewczyny i chłopaki cieplutko i zdrowiutko, bo już zbliża sir weekend:-D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Moi mili ! pięknie i cieplutko za oknem , a ja do 16.00 muszę dziś pracować:( ale humoru nie tracę, bo podobno będzie upalny weekend:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
a teraz troszeczkę romantyzmu.... Staff Leopold Los Dla siebie los nas stworzył dwoje, Lecz nas rozdzielił traf żywota I twe słodycze nie są moje, Nie mój twój uścisk i pieszczota. Żyjemy jeno w snach o sobie, Gdzieś na wyżynach ponad światem, Gdzie nawet uśmiech jest w żałobie, Gdzie zimno wiosną jest i latem. Róż szczęsnym kwieciem nie wieńczone, Lecz nad łzy wyższe i dumniejsze, Sięgają w niebo po koronę Gwiazd serca nasze nietutejsze. Tam się kochamy bladzi, niemi, Oczarowani przez cisz głusze, Jak jeszcze nigdy się na ziemi Dwie ludzkie nie kochały dusze. Niechaj tęsknoty wiecznej siła Przepoi istność naszą całą, By miłość bólem nagrodziła To, czego szczęście nam nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Asnyk Adam Czary Coś się zdawało dziewczynie, Coś się zdawało! Przy młynie Godzinę całą Patrzała, jak woda płynie, Jak pod nią w wodnej kotlinie Coś się pluskało! Zdawało jej się, ze w wodzie Widzi tęczowy Na spodzie Gmach kryształowy, A pod nim w świetnym pochodzie, W zaczarowanym ogrodzie Królewskie łowy. Zdawało jej się znów dalej, Że widzi potem Na fali, Błyszczących słotem Rycerzy w hełmach ze stali, Że nawet ukłony w dali Widzi przelotem. O cuda! tuż przed nią klęka Piękna, jak świeża Jutrzenka Postać rycerza. W pół ją objęła dłoń miękka, Ona się płoni i lęka I nie dowierza. On szepcze miłośnie do niej: "Z kraju piękności, Barw, woni, Z kraju młodości, Z wieczyście błękitnej toni, Przybywam z wieńcem na skroni, Pragnę miłości! Jeśli masz serca choć tyle, Żeby pierś biała Na chwilę Uczuciem drżała... Porzucę skrzydła motyle, I pozostanę tu w pyle Ludzkiego ciała. Lecz jeśli tylko odgadnę, Że kształty owe Tak ładne, Są marmurowe, Że serce nie drży w nich żadne, To wtedy jak cień przepadnę W mgły zaświatowe!" Dziewczyna słucha i płonie, Coś jej się zdaje, Że w łonie Zwolna powstaje, W dziewiczej wstydu osłonie Prawdziwa miłość, więc dłonie Drżąca podaje. Lecz kiedy schyla się z trwogą Do słodkiej mary, Pod nogą... Byłyż to czary?... Nie widać przed nią nikogo! A tylko przechodzi drogą Młynarczyk stary. Widocznie w owej godzinie Coś się jej śniło Przy młynie; Skądby wziąć było Rycerzy w wodnej kotlinie? A może w pięknej dziewczynie Serce nie biło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Tuwim Julian Zapach szczęścia Wtedy paloną kawą pachniało w kredensie, A zimne, świeże mleko, jak lody, wanilią. Kiedy się, mrużąc oczy, orzeszynę trzęsie, Po gałęziach w olśnieniu pędzi liści milion. Żywiołem zachłyśnięty, zziajany w rozpędzie, Ileś pokrzyw posiekał, ile traw stratował! A kijem obtłukując szyszki i żołędzie Ileżeś mil po drzewach małpio przecwałował! I wszystko to w ognistej pamięci dziś błyska. Ciska się małe, szybkie, gorąco, daleko... I szczęście pachnie kawą. I chłoniesz je z bliska. A chłód w pokoju sączy waniliowe mleko. Pa pa ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam właśnie wpadłam bo szczawiówkę gotuje , ze swojego szczawiu... Tak ładnie pachnie bo na kiełbasce polskiej wędzonej ... są tez jajka... która ma ochotę :) serdecznie zapraszam do mnie na taras... Właśnie rozłożyłam potężna parasol , bo na dziś mam dość słonka .:-D ja juz się zaczerwieniam jak rak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko ,jak będziesz miała chwilkę zadzwoń do mnie ok !....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Na zupę szczawiowa odpalam motor i już jadę:-D Bo lubiem:-D A kto mnie na drugie danie zaprosi? Zaproście mnie do stołu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was dziewczyny i chłopaki życzę wam pięknego weekendu ... Tutaj poniedziałek wolny ...Zielone światki... W sobotę wyjeżdżamy z dziećmi do pięknego miejsca... Później wam to opisze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do dzieciaków bo coś głośno w ogrodzie:-D Moze wpadnę wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Sle pozdrowionka dla wszystkich bywalców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×