Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Starsza 65
Tak zielone światki już w niedziele... Szybko czas zleciał... Pogaszę światła i życzę wam kolorowych snów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Spij dobrze Sabinko❤️ty moje Oczy mi się zamykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX...
Mam pytanie ... czy można jeszcze sadzić trawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXX...
Wielkie dzięki:) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
śliczne te piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie strony stawiam wodę z lodem odrobina cukru cytryna i limonka... Smakuje bardzo i jest orzeźwia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajmy się zaskoczyć miłości muzyka: Katarzyna Gartner wykonanie: Halina Kunicka Piosenka dostępna na płycie Upływa szybko życie (Halina Kunicka) Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo "ja", "ja", "ja"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore... gore, gore, gore..." Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: "my", "my", "my"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore, gore, gore, gore!..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> muzyka: Seweryn Krajewski wykonanie: Seweryn Krajewski, Magda Umer, Maryla Rodowicz (1975) Piosenka dostępna na płycie Pięć oceanów Gdzie diabeł dobranoc mówi do ciotki, gdzie w cichej niezgodzie przyszło nam żyć, na piecu gdzieś mieszkają plotki, wychodzą na świat, gdy chce im się pić. Niewiele im trzeba - żywią się nami, szczęśliwą miłością, płaczem i snem. Zwyczajnie, ot, przychodzą drzwiami, pospieszne jak dym i lotne jak cień. Gadu, gadu, (...) nocą. Baju, baju, baju, (...) w dzień. Gadu, gadu, (...) nocą. Baju, baju, baju, (...) w dzień. Gdzie wdowa do wdówki mówi: kochana, gdzie kot w rękawiczkach czeka na mysz, gdzie każdy ptak zna swego pana, tam wiedzą, co jesz, co pijesz, gdzie śpisz. Gdy noc na miasteczko spada jak sowa, splatają się ręce takich jak my i strzeże nas księżyca owal, by żaden zły wilk nie pukał do drzwi. A potem siadamy tuż przy kominku i długo gadamy, że to, że sio tak samo, jak ten tłum na rynku, jak ten tłum, pleciemy co, kto, kto kiedy, gdzie kto. Gadu, gadu, (..) nocą. Baju, baju, baju, (..) w dzień. Gadu, gadu, (...) nocą. Baju, baju, baju, (..) w dzień. Gadu, gadu, (...) nocą. Baju, baju, baju, (...) w dzień. Gadu, gadu, (...) nocą. Baju, baju, baju, (...) w dzień. Plik mp3 Strona internetowa Seweryna Krajewskiego Ludzkie gadanie Sztuczny miód Plik mp3 Hej, Hanno! Strona internetowa Tadeusza Woźniaka Plik mp3 muzyka: Katarzyna Gertner wykonanie: Tadeusz Woźniak (1968) Piosenka dostępna na płycie Pięć oceanów A ja mam dziewczynę po słowackiej stronie, wejdę na wyżynę i zawołam do niej: Hej, Hanno! Przez góry zielone, przez lasy zielone, tak zawołam do niej: Hej, Hanno! Hej, Hanno, usłysz mnie. Wietrze wiej w siwej mgle, zanieś moje słowa aż do Rożenbergu, spytaj, czy mnie chowa w pamięci kuferku dziewczyna ma. Hej, Hanno, kochaj mnie, wietrze wiej w siwej mgle. Jeszcze dobra sanna po słowackiej stronie, już tam moja panna siada w cztery konie. Hej, Hanno! Przez wysokie śniegi, nieruchome rzeki, ja do ciebie wołam: Hej, Hanno! Hej, Hanno, usłysz mnie. Wietrze wiej w siwej mgle, spłyną moje słowa słowacką bystrzycą, a może je ptaki na skrzydła pochwycą, zaniosą jej, przyniosą jej: Hej, Hanno, usłysz mnie, wietrze wiej w siwej mgle. Hej, Hanno! Hej, Hanno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne te piosenki... życzę wam pogodnego weekendu i wesołych dni wolnych od pracy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Sabinko{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
zaraz idę się opalać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Oj ! sabciu ,nie musisz tego robić boś i tak piękną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
(Znalazłem tylko to żart uprzedzam) dlatego bo:-D Widziałem Marynę raz we młynie Widziałem Marynę raz we Młynie Jak lazła do góry po drabinie I było jej widać kawał nogi O jakie grubaśne Boże drogi I było jej widać kolaniska O jakie grubaśne te kościska I było jej widać kawał uda A potem to były same cuda Więc pewnej niedzieli grzecznie pytam Czy chciała by zostać mą kobitą A ona na to chuderloku Weź sznura i powieś się na krzoku I wzięła se chłopa jak wilczura Po roku zrobiła z niego szczura I wzięła se chłopa jak niedźwiedzia Po roku zrobiła z niego śledzia Z piosenki wynika morał taki Nie bierzcie grubych bab chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No non no! fajnie to skomponowałeś:-D A do obrażalskich nie należę:-D Spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Z młodej piersi się wyrwało Z młodej piersi się wyrwało w wielkim bólu i rozterce i za wojskiem poleciało zakochane czyjeś serce Żołnierz drogą maszerował nad serduszkiem się użalił więc je do plecaka schował i pomaszerował dalej Tę piosenkę te jedyną Śpiewam dla ciebie dziewczyno Może także jest w rozterce zakochane twoje serce Może potajemnie kochasz i po nocach tęsknisz szlochasz Tę piosenkę tę jedyną śpiewam dla ciebie dziewczyno Poszedł żołnierz na wojenkę Poprzez góry lasy pola I ze śmiercią szedł pod rękę Taka już żołnierska dola A choć go trapiły wielce kule gdy szedł do ataku śmiał się bo w plecaku Miał w zapasie drugie serce Pa pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
kochani ! Zapowiadają się piękne i słoneczne zielone światki:) Kochany maj tyle nam dostarcza uroku i zapachu..:) Strasznie lubię siedzieć w ogródku w tym czasie i pod wieczór gdy podlewam kwiaty i warzywka czuje zapach kwiatów a szczególnie bzów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Dzisiaj zaraz tez die do ogrodu , tam coś ugotuje dla siebie:-D Jajko sadzone , 2 kartofle i maślankę:-D Na to ciepełko szybki obiadek.-D co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×