Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 OL
CZ臉艢膯馃憚[鉂わ笍 Ja dotuje i zaraz do pracy , ale za to jutro mam wolne:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Gotuje oczywi艣cie:.D To z pospiechu:! Niesmiala馃憚 WBW{馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niesmiala
Daab - Patrz膮c w s艂o艅ce Mia艂em raz sen i w tym 艣nie 艣wieci艂o tak pi臋knie s艂o艅ce, i gra艂a tak pi臋knie muzyka Mia艂em raz sen przecudowny, w kt贸rym patrz膮c prosto w s艂o艅ce, ujrza艂em 艣wiat tak ogromny, gdzie szcz臋艣cie jak potok g贸rski rw膮ce, by艂o we wszystkim na co spojrza艂em, czego dotkn膮艂em sw膮 d艂oni膮, ja s艂贸w wym贸wi膰 tam nie 艣mia艂em, gdy szed艂em rozpostart膮 drog膮. Droga, kt贸ra raz t臋cz膮 by艂a, to zn贸w porann膮 mg艂膮 o 艣wicie, kt贸ra jak przyjaci贸艂ka mi艂a, co poca艂unki rozdaje skrycie, by艂a mi艂o艣ci膮, by艂a szcz臋艣ciem, kt贸rego ja - cz艂owiek u艂omny, do ko艅ca zg艂臋bi膰 nie umia艂em; by艂em w tym 艣wiecie ca艂kiem bezwolny. Ja mog艂em czu膰 - mog艂em prze偶ywa膰, mog艂em si臋 cieszy膰 i kocha膰 mog艂em, lecz zrozumia艂em owocu drzewa, do ko艅ca snu zerwa膰 nie mog艂em. mi艂ego dnia Olu馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamaa
Czesc馃憚鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lamaa
Staff Leopold A gdy ujrzymy sie znowu... Kiedy艣 po d艂ugich latach ujrzymy si臋 znowu. 艁贸d藕 moja b臋dzie w przysta艅 wraca艂a z po艂owu Pere艂, po kt贸re rozkaz tw贸j na burz szale艅stwo Wyprawi艂 mnie. 呕膮da艂a艣, by niebezpiecze艅stwo By艂o pr贸b膮 mi艂o艣ci mej, a twym okupem. W zach贸d r贸偶owy 艂贸d藕 ma wraca膰 b臋dzie z 艂upem. Gdy na w贸d senno艣膰 zaczn膮 od ska艂 pada膰 cienie, A morze b臋dzie ciche jak moje znu偶enie. Wios艂o z艂o偶臋 i zwin臋 偶agiel, jak t臋sknot臋 U progu ukojenia. Fale miekkie, z艂ote Nie艣膰 mnie b臋d膮 spokojnie, jak blade godziny, Na kt贸rych szcz臋艣cie p艂ynie w wspomnienia krainy. Na brzegu czeka膰 b臋dziesz. A gdy dotkn臋 ziemi, Milczenie b臋dzie naszym powitaniem. Niemi Popatrzymy na skarb贸w morzu wzi臋ty przepych Zgas艂ym spojrzeniem oczu od bujnych 艂ez 艣lepych. P贸jdziem, a ty nie spytasz o moje przygody, Gdy na twojego domu wchodzi膰 b臋dziem schody. A偶 kiedy w twym ogrodzie pod ciemnymi drzewy Usi膮dziem ch艂odz膮c skronie letnimi powiewy, Cho膰 nie wyrzekn臋 s艂owa brzmi膮cego wyrzutem, Uczujesz nagle w sercu bole艣nie uk艂utem 呕al ob艂臋dny, szalony l臋k, jak zawr贸t g艂owy, 呕e艣 pierwszy lot mych t臋sknot na moz贸艂 ja艂owy Skaza艂a, na tych marnych nam skarb贸w szukania, I przeklniesz dzie艅, gdym s艂ucha艂 twego rozkazania, Cho膰 nie zgadniesz, 偶e jutro opuszcz臋 twe progi: Bom, b艂膮dz膮c, nad ci臋 b艂臋dne swe pokocha艂 drogi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wiosenna kobieta
Bilo pozdrawiam wszyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyystkich bywalc贸w i 偶ycz臋 mi艂ego weekendu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wiosenna kobieta
Cieszmy asie majem i korzystajmy z pogody... Bo w maju tak pi臋knym grzech w domu siedzie膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani ja tylko wpadam do domu jak mi si臋 chce siku , albo szykuje co艣 do jedzenia , lub picia:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nawet uwielbiam ucina膰 sobie drzemki w ogrodzie:-D Wtedy czuje si臋 bosko...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak zapach bz贸w si臋 w powietrzu unosi, ze 艣pi臋 i 艣ni臋 same mile rzeczy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
hallo ! hallo! Oazowicze I oazowiczki jutro rano przed 7..00 jad臋 nad morze... Mam w Sopocie siostruni臋 :-D wzi臋艂am poniedzia艂ek i wtorek wolne i troszk臋 si臋 u siostry pobycz臋:-D Dzieci i m膮偶 zostaj膮 w domu , to ogona ze sob膮 tym razem nie ci膮gn臋:-D Oni b臋d膮 na dzia艂ce spa膰 i grillowa膰:-D A ja b臋d臋 nad morzem si臋 sma偶y膰.-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Spadam w艂osy malowa膰 i si臋 szykowa膰:-D Wam kochani mi艂ego weekendu tycze馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska ..
cze艣膰!Pozdrawiam ... pi臋knie w oazie i ju偶 bzy pachn膮.:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam was dziewczynki i zegnam , zm臋czenie daje si臋 we znaki... Jutro b臋dzie grillowanie i musz臋 jeszcze dzi艣 mi臋ska zamarynowa膰:-D Wykapie si臋 i do 艂贸偶ka:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mnie si臋 nie klei dzi艣 to pisanie :-D pozdrawiam 偶ycz臋 mi艂ych sn贸w馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Listeczku!馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Co wy takie dziewczyny wym臋czone?... ha ha ha !. 偶artuje rozumiem to ranne wstawanie do pracy tak si臋 daje we znaki...:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Dobrze , ze ja ju偶 nie musz臋 patrze膰 na zegarek i budzik chowa膰 pod poduszk臋:-D Przysz艂a laba :-D cho膰 renta ma艂a , ale nie narzekam jako艣 koniec z ko艅cem wi膮偶臋:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×