Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Myślałem , ze już poszłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , ale muszę już się zbierać bo rodzinka głodna wpadła Wino słodkie, bardzo dobre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
OK! Joanno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
A piosenki wszystkie SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani!!! Nie mam czasu na czytanie... Ale mimo to życzę wam miłego wieczorku i słonecznego nadchodzącego nowego tygodnia:) Jutro będę miała więcej czasu to postaram się nadrobić zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na trzecia ha ha ha !Y.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
[usta[❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Bardzo się naśmiałam czytając te dowcipy wesolskiego, winka tez się napiłam.... Wesoło w tej naszej oazie :) Ja dziś sortowałam zdjęcia w albumach i sobie wszystko przypominałam:) I doszłam do wniosku, ze gdy się ma już te ... dzieciąt lat, zaczynają się powroty i wspominki... To tak jakby coś nam już uciekło i za tym czymś tęsknimy i tęsknić będziemy:-D Zbliżający się dzień matki tez wprowadza w moje życie dużo ciepłych wspomnień , może dlatego zrobiło mi się tak sentymentalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
życzę miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
Nieśmiałą przytulam do serducha...❤️ A Was WBW 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 DOBRANOC 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
granatku, jakaś ty sprytna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Alibabki - Kwiat Jednej Nocy Zakwita raz, tylko raz, biały kwiat. Przez jedną noc pachnie tak, ach! Przez taką noc Królowa Jednej Nocy ogląda świat. A swiatło dnia zdmuchuje płomień kwiatu na wiele lat. Zapala się tylko na pare chwil, Gdy cały świat wokół śpi, ach! A pachnie tak jak piołun i wanilia - kwiat, biały kwiat. Przez taka noc Królowa Jednej Nocy ogląda świat. Ten dziwny kwiat sekret mój dobrze zna: Raz kocham na wiele lat, ach! Oczami snu spojrzymy zakochani na cały świat. I nie wie nikt dla kogo zakwitniemy, ja i ten kwiat. Mój sekret zna biały kwiat, Mój sekret zna biały kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Danuta Rinn - Dziwne figle starszej pani Dziwne figle starszej pani Wszystko u niej bywa dziwne choć pań takich wiele znam Biodra kibić oczy piwne spotykamy tu i tam Lecz ta pani Boże wielki choćby drugą taką stwórz Ona płata nam figielki których inna nie zna już Dziwne ,dziwne,dziwne figle pięknej pani Wdzięczne i naiwne figle pięknej pani Pyszna to figlarka najdziwniejsza z pań Próżno na nią sarka Waldorf zimny drań Plecie plotki tak uroczo wielką sprawę zmienia w żart I nie wierzysz uszom ,oczom , czy to pani czy sam czart Popatrz proszę co za dama posągowa władczy głos Postać rzekłbyś panorama, szklany ekran pęka wprost Dziwne ,dziwne,dziwne figle pięknej pani Wdzięczne i naiwne figle pięknej pani Pyszna to figlarka najdziwniejsza z pań Próżno na nią sarka Waldorf zimny drań Panie Jerzy nie bij kwiatem, tak nas uczył mądry wieszcz Bo z dziewicy nam bohater ongiś w drzewie wyrósł w deszcz Tak się zmienia dzisiaj pani dziwne figle płata nam Wszyscy są oczarowani, a kto przeciw ,jeden pan Dziwne ,dziwne,dziwne figle pięknej pani Wdzięczne i naiwne figle pięknej pani Pyszna to figlarka najdziwniejsza z pań Próżno na nią sarka Waldorf zimny drań Waldorf zimny drań Waldorf zimny drań Dobranoc...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jeszcze jedna:-D Szkoda , ze to już noc:) Danuta Rinn - Nie marnujmy ani chwili Nie marnujmy ani chwili już na miasto wieczór spadł Nie marnujmy ani chwili odszukajmy szczęścia ślad Chodźmy tańczyć, tańczyć, tańczyć Nim się wieczór zmieni w noc Pod księżyca pomarańczą Wszystkim troską śmiać się w nos Taneczny krok znów swe barwy odmienił Do naszych rąk lecą gwiazdy nad ziemią Zanim szczęście ślad pomyli Nim pogaśnie lata blask Nie marnujmy ani chwili Korzystajmy póki czas Jutro zmartwień zdarzy się szereg Jutro niż przepowie Wicherek Albo old o latach przypomni Dzisiaj jeszcze raz powtórz, Dzisiaj jeszcze raz powtórz Dzisiaj jeszcze raz powtórz Do mnie Nie marnujmy ani chwili póki płonie lata blask Nie marnujmy ani chwili na zmartwienia nie stać nas Chodźmy tańczyć, tańczyć, tańczyć Nim się noc do świtu schyli Nim pogaśnie lata blask Nie marnujmy ani chwili Korzystajmy póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
wpadłam pogasić światła:-D Czy ty Jasiu to zrobisz?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ja pogaszę Zosieńko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×