Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Hallo! Juz jestem odwiozłem wnuka i dzieciaki nie chcieli mnie wypościć:-D Musiałem zostać na obiedzie i podwieczorku:-D Synowa nagotowała i napakowała mi jeszcze pyszności na jutro. bo czuje , ze ja rzadko gotuje:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Mam tez kruchy placek z jabłkami i bitą śmietanką:-D Kto ma ochotę to stoi w lodowce.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Przychodzi blondynka do baru i zamawia pizzę. Kelner pyta: - W 6 czy 12 kawałkach? - W 6, bo 12 nie dam rady zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
-Wiecie dlaczego sejm jest okrągły? -A widzieliście kiedyś kwadratowy cyrk? ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Cyrkowy magik po swoim kolejnym popisie oznajmia widzom: - Za chwilę sprawię, że zniknie jedna z obecnych tu kobiet. Z ostatniego rzędu słychać męski głos: - Maryśka, zgłoś się na ochotnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
teraz Idę popatrzeć W TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani !!! ja spalam po obiedzie jak deszcz pada to chce mi się spać... To jakieś dziwne , bo to tak trwa już od dłuższego czasu ... Pada deszcz ja siadam w fotelu poczytać książkę, a za padre minut ucinam sobie drzemkę mój starszy syn sieje się ze mnie , ze mama jak tylko pada to komaruje:-D Dzwoni do mnie z pracy a jak długo nie odbieram to zaraz pyta :)\" Co mamuśku, znowu było komarowanie\" ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dzisiaj tez sobie ze 2 godzinki po komarowałam:) Teraz zjem kolacje i obejrzę film , który 3 dni temu nagrałam... później może jeszcze wpadnę pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Super SABINKO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Kocham te nasze przeboje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam was w spokoju , nikt mnie nie przeszkodził:) Wiosenko ! wiem co to ból żołądka , ja często mam te problemy i paprykę czy pomidory nigdy nie zjadam ze skórką...Nawet porę by zjeść w stanie surowym zaparzam woda gotowaną... Nasza ALIISS jest porostu zakochana i nic w tym dziwnego:) Romans Prostej kobiety z Andrzejem , łechce nasze serca:-D I przyznaje , ze są wspaniali lubię ich, nawet bardzo... Cudowne są ich spotkania takie przepełnione miłością:) życzę by los był łaskaw i połączył te serca dwa:-D Semerylko, ja tez uwielbiam te nasze piosenki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko:-D Komaruj kochana komaruj:) Jesteś bardzo wesołą oazowiczką i lubię ciebie czytać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko! Kwiatuszku, jak zwykle piosenki na medal fotosiki tez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam dawno nie widzianego Jaska:) Jasku , nie zazdrość Andrzejkowi mało tu samotnych pan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyku:-D mam na myśli malutkiego MOTYLKA... ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolski, kawałek ciasta zjadłam , pycha:) ... A i dobrze , ze lodówka już nie kopie :)ha ha ! Wspaniały z ciebie dziadek... Zycze WBW miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Janko 👄 Bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Postawie Winko YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×