Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ale tu dużo wpisów:) ale nie będę czytał... Bo po spaniu na oczy nie widzę:)spałem jak suseł, zawsze tak mam po większym wysiłku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypije szklankę soku pomidoeowego to mi dobrze zrobi... I jestem głodny jak wilk to sok mi żołądek zasyci , bo to już stanowczo za późno na obfite ucztowanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam przynudzam moja ulubiona piosenka... Teraz na okrągło budzę się i kładę się z ta muzyka na ustach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Witam wszystkie panie i całuję raczki:) A Andrzejowi zazdroszczę takiej sympatycznej romantyczki i tych cudownych piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Ale to szczęści,trzeba o nie walczyć nawet w świecie wirtualnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Duzo tez nowych nicków widzę wiec pozdrawiam WBW i idę na obiad.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jasiek!!! Smacznego:) Ja tez za 30 minutek będę obiadowała:) Co u ciebie nowego, jaj zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Cudowne te piosenki prosta kobieto:) Pozdrawiam was wszystkich i życzę milej niedzieli i smacznego obiadku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staff Leopold Maj Po złotej pogodzie Majowej i bzowej Powoli zapada Zmierzch także majowy. Obudził się wietrzyk Łagodny i miękki I brzozom podnosi Zielone sukienki. Przycicha swawolnie, Na trawę się kładzie I czeka na księzye Zaplątany w sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam.. Przesyłam buziaczki WBW:) Musze wam napisać , ze po Zofii się rozchorowałam , imienny były bardzo udane, bardzo dlugo siedzieliśmy , Jaskowi się bardzo podobało , bo sympatyczny pan Heńio z Krakowa sypał dowcipami jak z rękawa... A Jaś tez jest w tym dobry , ale sam przyznał racje , ze Henio jest jeszcze lepszy:-D śmiechu było co nie miara i ja się czułam bardzo dobrze, ale kiedy położyłam się do łózka wszystko podchodziło mi do góry , nie pomogły krople żołądkowe ani żadne ziółka, tak mnie męczyło, ze do rana nie spalam... Potem jakimś cudem oddalam wszystko i poczułam się jak nowo narodzona ... Teraz jestem na herbatce i sucharkach ... Musze troszkę żołądek odciążyć a myślę, ze to pomidorek zawinił , przykleiła mi się skórka:-D mówię wam jaka to ulga kiedy wszystko powróciło do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czerwcu robimy BABINO-CHLOPINIEC:-D Nowy wyraz wymyśliłam:-D Wszyscy spotkamy się u nas w ogrodzie ... W ogrodzie tez można będzie przenocować:) Panie zadbają i jadłospis a panowie o trunki.:-D Jaś sam spytał mnie o taka prepozycie a potem zakomunilowal ja głośno:-D Byłam pod wrażeniem , zawsze tak stronił od Babińców:) Widocznie z wiekiem charakter się zmienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Hallo! pozdrawiam! Witam! Wiosenko !!!Dobrze , ze czujesz się już dobrze 👄 Lubie twoje wpisy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Witam Wszystkich w oazie;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Budek Zbigniew Na dobre i na złe Kiedyś zawsze wierzyłem w ziemię Chciałem z nią zostać na złe i dobre Teraz nie mogę znieść o niej wieści W każdym jej wersie tragedia się mieści Trzęsienia ziemi Napad na bank Bombki tu i świeci się tam Ten się obraził ten nie tam właził W jej demokracji jest pół na pół Połowę głosów mają diabły Druga połowę ich wodz Lucyfer Kobiety boją się brzucha A tu albo tam urodzaju posucha Wiec co mi po takim chlebie Ja chce być już w niebie. Na dobre i na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Witaj dzika różyczko! Takie piękne są twoje wpisy i Fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×