Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

鉂わ笍 CISZA 鉂わ笍 Kiedy jestem sama przychodzi cisza Kosmatymi 艂apami 艂azi po 艣cianach Ociera si臋 o s艂oneczniki w dzbanku K艂adzie si臋 przy mnie szepcze Jeste艣 sama Nie masz pieni臋dzy Znowu nie spa艂a艣 ca艂膮 noc Id藕 do diab艂a m贸wi臋 a ona siada glinianemu kogutowi na ogonie i 艣mieje si臋 Jest mi臋kka i s艂odka jak zapach gazu Nie zostawiaj mnie z ni膮 d艂ugo sam na sam *********************************************************** 鉂わ笍 DZIKI CZ艁OWIEK 鉂わ笍 Ja dziki cz艂owiek boj臋 si臋 s艂贸w zimnych ci臋偶kich oboj臋tnych Boj臋 si臋 cierpkich u艣miech贸w przymru偶e艅 oczu wzrusze艅 ramion Kiedy by艂am dzieckiem pisa艂am wiersze na strychu 偶eby si臋 nie 艣miali Godzinami rozmy艣la艂am jak wyleczy膰 chor膮 nog臋 偶aby siedz膮cej w rowie Dzi艣 jak wtedy pragn臋 r膮k kt贸re g艂aszcz膮 S艂贸w ciep艂ych i mi臋kkich jak owcza we艂na ****************************************************************** 鉂わ笍 MI艁O艢膯 鉂わ笍 Jest czekaniem na niebieski mrok na zielono艣膰 traw na pieszczot臋 rz臋s Czekaniem na kroki szelesty listy na pukanie do drzwi Czekaniem na spe艂nienie trwanie zrozumienie Czekaniem na potwierdzenie na krzyk protestu Czekaniem na sen na 艣wit na koniec 艣wiata 馃尰 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=442008 -...taki krajobraz 3 min od domu :-) POZDRAWIAM GOR膭CO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
OAZOWICZE ! Co tak smutno? , ze co? , ze deszcz pada?:-D ale w sercach gor膮co.:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
tra la la la la l!a w sercu ogie艅 si臋 rozpala tra la la la la la la chcemy s艂o艅ca chcemy 偶y膰:) bez ko艅ca:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Rozo !Ta "cisza" najpi臋kniejszy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
hahahahaha ! Saro !super

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XL
Witam wszystkich serdecznie馃憚 Sara, 馃憚super! ju偶 dawno tak si臋 nie u艣mia艂am.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
Samotny! jaka ta piosenka cudowna 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
A co to ten Squash? :) ja nie wiem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 /////////////
Aha ! ju偶 znalaz艂am teraz wiem:) Squash jest dyscyplin膮 sportow膮 polegaj膮c膮 na odbijaniu pi艂ki o 艣cian臋 w spos贸b, kt贸ry w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie pi艂ki przez przeciwnika o 艣cian臋 w wyznaczonym polu. A pocz膮tki gry zwi膮zane s膮 z Angli膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ennka
Dziewczyny ;jakie pi臋kne s膮 te piosenki, naprawd臋 to jest dopiero muzyka ... Strasznie lubi臋 tu wpada膰 bo jest na co popatrze膰 , tyle pi臋knych wierszy tu przeczyta艂am... Pozdrawiam was serdecznie wasza fanka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochani jestem ! Przyszli艣my rozebra艂am si臋, wymy艂am i do oazy skik jak zaj膮czek:-D Maz 艣mieje si臋 ze mnie , ze jakiego艣 Jaska pozna艂am:-D A ja mu na to ,ze podoba mi si臋 dw贸ch :-D ha ha ha !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U znajomych by艂o super to rodzina ze 艣l膮ska , Jagoda ma 52 lata ma艂偶onek jej Zbyszek 58... To bardzo mili i go艣cinni ludzie... Jad艂am pyszne kluski 艣l膮skie a ciasto to si臋 w g臋bie rozp艂ywa艂o... Dala mi kawa艂ek dla dzieci i przepis na to ciasto tez dosta艂am:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Za 2 tygodnie przyjd膮 do nas to b臋dzie rewizyta:-D Tylko b臋dzie problem ja tak dobrze nie piek臋:) A potem um贸wimy si臋 na wycieczek za miasto... Oni te tereny bardzo dobrze znaj膮 to pokarz膮 nam ciekawe miejsca:-D Ciesze si臋 z tej znajomo艣ci a i ma艂偶onek nic nie narzeka , to znaczy , ze mu si臋 podoba艂o:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znowu stronka i to m贸j ulubiony numer:-D dla mnie szcz臋艣liwe s膮 13-nastiki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×