Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Postawie wam sok z grejpfruta i pomarańczy!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY... Wznieśmy toast za szczęśliwą 13- naste:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz was wszystkich przytulam do serducha ❤️i daje WBW buźki 👄 wpuszczę trochę męża niech se w szachy pogra.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
cześć! Wróciliśmy przed 20:00:) Wnuczek był tak zmęczony , ze nie chciał nic jeść, ale namówiłem go i myciu zaraz się położył ... Nie chciał już nic , miał straszna frajdę bo godzinę konno jeździł... Jutro odwiozę go do domku, ciesze się, ze widziałem w jego oczach ta radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ja tez już czuje się zmęczony i zaraz położę się spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Taskówkarz z Bostonu cofając uderzył w stojący na chodniku wózek z owocami. Już po chwili pojawił się policjant i spisuje taksiarza... - Nazwisko? - Brendan O’Connor. - O, to takie jak moje...Skąd Pan pochodzi? - Hrabstwo Cork. - To tak jak ja... - Policjant zatrzymał długopis w powietrzu i mówi: - Poczekaj chwilę, zaraz wrócę i pogadamy o rodzinnych okolicach, ale muszę najpierw spisać tego gościa, który wjechał Ci w tyłek swoim wózkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Policjant zatrzymuje kierowcę jadącego pod prąd na jednokierunkowej drodze. - Ta ulica można jeździć tylko w jednym kierunku! - A czy ja jeżdżę w dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Siedzi dwóch policjantów nad brzegiem rzeki i się opala, podjeżdża chłop traktorem i pyta: - Panie władzo, przejadę tędy ? - A pewnie że pan przejedziesz - odpowiada policjant. Chłop wjeżdża do rzeki i się topi. Na to jeden policjant mówi ze zdziwieniem do drugiego: - Ty patrz on się utopił, a kaczce do brzucha sięgało... Ha ha ha DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) sobota prawie minęła:( jak ten czas w domu szybko leci a w pracy wlecze się jak żółw... dziś robiłam gruntowne porządki w piwnicy, powywalaliśmy z mężem niepotrzebne rzeczy bo ciężko było już tam rowery wstawiać:-D Teraz aż milo taki luz , nie wiem po jaki grom czlowiek nie wywala tego od reki tylko wszystko trzyma na potem?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne piosenki .) żarty tez:) Soczku sie tez z grejpfruta napije bo to witamina" C "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Listeczku I dobranoc WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
:-D Na białą sale koleżanko, nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Nie ma sprawy listeczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Nie ma sprawy listeczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Co tu się dziś działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Kto wykończył Wesolskiego? ha ha ha ! muszę poczytać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Ale już dzisiaj nie mam na nic siły... wstanę rano i nadrobię wszystko... Dobranoc👄 w oazie są:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc kochani , oczy mi się zamykają:-D Śpij kochanie W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. słowa: Ludwik starski, muzyka: Henryk Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Aaa, kotki dwa Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, jeden duży, drugi mały oba mi się spodobały. Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, nic nie będą robiły, tylko ciebie bawiły. słowa: Zofia Rogoszówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
PSZCZÓŁKA MAJA Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie Świat, w którym baśń ta dzieje się Malutka pszczółka mieszka w nim I wiedzie wśród owadów prym Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają Wszyscy Maję znają i kochają Maja fruwa tu i tam Świat swój pokazując nam Dziś spotka Was maleńka, zwinna pszczółka Maja Mała, śmiała, rezolutna Maja Nasza przyjaciółka Maja myślę, ze po takiej dozie kołysanek tez już spicie.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×