Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Rozi Rozmus » Mówili na nią słońce Czy pamiętasz - jak żeśmy czekali Jedenaście wyblakłych miesięcy Na ten pierwszy niebieski plusk fali I na mewy tańczące na wietrze.. Czy pamiętasz - jak śpiewały plaże Niespokojnym gitarowym graniem Jak jej ciała z kalendarza marzeń Uczyliśmy się - bracie na pamięć REF.: Mówili na nią słońce, Bałtyku szary piach Zamieniał się w gorący podzwrotnikowy raj Mówili na nią słońce i wzdychał w tobie blues Tak jasne były noce jakby zabrakło chmur Mówili na nią słońce. Zostawiła nas - pod koniec lata Tak u progu przeciągów zimowych Smakowała jak cukrowa wata Słodka siostra wieczorów lipcowych Przez nią tłukliśmy - butelki i szklanki I żegnali we krwi z nosa skąpani Nie ten smak maja dziś jagodzianki I wywietrzał już z serca dynamit REF.: Mówili na nią słońce, Bałtyku szary piach ... Po cichutku zanucę wam ta piosenkę . bo ona jest ostatnio cały czas w mojej głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spij dobrze 60 siatko...👄 widzę, ze tu był jakiś wariat...ha ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to łotr jak nas obraza...Nie ma co się przejmować idiotami:-D jak jeszcze raz tu wpadnie to jak odpalę Granata....:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ha ha ha ! ale się tu działo... I już północ... Idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
A Granacik to rzeczywiście:-D Granata może odpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Spac , spać , spać mi się chce...DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
💤💤💤💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witaj kwiatuszku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witajcie kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo witam pozdrawiam:-D Bawimy się z dzieciakami w chowanego ja się przy kompie schowałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko !ja się śmieję cala gębą:-D Bo wiesz zabawa z dzieciakami sprawia dużo radości i uśmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam granatku... I WBW ! Dziękuję za słoneczko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Patrzyłam czy nie ma trolla:-D Milej środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Hej! :-D Po długich namowach, prośbach i groźbach mąż wreszcie kupił swojej żonie piękne futro. Ona gładzi je zachwycona i mówi: - Żal mi tylko tego biednego stworzenia, które dla mojej przyjemności zostało obdarte ze skóry... - Dziękuję kochanie, że pomyślałaś wreszcie o mnie... - wzdycha mąż. ////////////////////////////////////// Podchodzi kulturysta na plaży nudystów do kobiety, napina mięśnie i mówi do niej z nieukrywaną satysfakcją: - Co !? Bomba? No nie? Ona na to: - Tak, tylko coś mały lont do tej bomby... ////////////////////////////////// Dwa małżeństwa spotkały się na małym przyjęciu w domku letniskowym. Po udanej kolacji jeden z facetów zaproponował drugiemu, by zamienili się na noc żonami. Drugi pomyślał: ,,A co tam, moja i tak ma okres'' - i zgodził się. Mężczyźni uzgodnili jeszcze, że przy śniadaniu, pukając w słoik z dżemem, dadzą sobie tajemne znaki, ile razy każdy z nich miał żonę kolegi. Nazajutrz rano pierwszy z uśmiechniętą twarzą stuknął łyżeczką w słoik z dżemem dwa razy. Drugi stuknął raz w słoik z dżemem, a po chwili wahania jeszcze dwa razy w słoik z nitellą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie. Popijam kawę i was na nią zapraszam ... Rano nie miałam czasu i byłam porostu do teraz bez kawowa:-D A tego mi widać trza , by cisnionko się podniosło :-D Nagimnastykowałam się w ogródko i wypieliłam wszystko , ale już teraz lenistwo i tylko delektowanie się ciszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim:) dzisiaj przyjezdza do mnie na tydzien najlepsza przyjaciolka:)) a wieczorem wielka impreza! zapraszam:) odezwe sie jeszcze pod wieczor, u mnie tez nie ma slonca, dobrze przynajmniej ze tu tak cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×