Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Mile panie
Niedługo urlop, wakacje i lato czeka :) Brzechwa Jan, Lato Nie miałem z kalendarzem zbyt dobrej komitywy, Młodość mojego życia przypadła na wiek siwy. Gdy idę przez ulice - dusza pogania ciało; Pięćdziesiąt lat przeżyłem i ciągle mi za mało! Poeci piszą słowa, których nikt nie rozumie, A życie takie proste - w słońcu i liści szumie... Wiem o kwiatach to tylko, co mi powie ich zapach, Lecz wiedzy tej nie znajdę w książkach ani na mapach. Lato, choć nawet siwe, niechby najdłużej trwało - Pięćdziesiąt lat przeżyłem i ciągle mi za mało. I chciałoby się znowu za miastem zrywać chabry, Uśmiechać się do dziewcząt powracających z fabryk, Patrzeć z mostu na Wisłę mieniącą się tak złudnie, Tańczyć na Mariensztacie w niedzielne popołudnie, A potem z konduktorką z "czternastki" iść na lody I udawać młodego - choć już się nie jest młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Hallo!!! Pozdrawiam Was moje kochane oazowiczki i oazowicze...:) To znowu ja, widzicie, ze o was pamiętam i coraz częściej u Was goszczę... Ta mila atmosfera udziela się i dobra jest na moje samopoczucie... Uśmiałam się z dowcipów, powzdychałam przy niektórych piosenkach , wiersze przeczytałam z wielka rozkoszą ... Wszystkie fotki cudeńka... Wyluzowałam się na Maksa ... Truskawek pojadłam , kompocik wypiłam i nawet loda polizałam...:-D Na trolla uwagi nie zwracam , bo takich nieudaczników nie warto czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
A wam kochani życzę miłego wieczoru!USTA WPADNĘ TO BĘDĘ:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Staff Leopold, Odys Niech cię nie niepokoją Cierpienia twe i błędy. Wszędy są drogi proste Lecz i manowce wszędy. O to chodzi jedynie, By naprzód wciąż iść śmiało, Bo zawsze się dochodzi Gdzie indziej, niż się chciało. Zostanie kamień z napisem: Tu leży taki i taki. Każdy z nas jest Odysem, Co wraca do swej Itaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) irlandia jest dzisiaj upalna:) a ja robie wlasnie tort śmietankowo-truskawkowy na biszkopcie z duuuuza iloscia ponczu:) moze wysle wam zdjecie jak skoncze:) sliczne piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
O ZŁOTYCH LWACH Jakbym chciała być lwicą, To bym futro przywdziała, I puszyła się dumnie jak paw... Z uniesioną czupryną, Z kłami ostrza jak sople, Rozszarpała tygrysa raz dwa... Ale tygrys za słodki, Mimo jego min srogich, Aż mu z oczu się sypią skry... Nie zagryzę tygrysa, Choć on z czasem wysysa, Resztki śmiechu, radości i sił... Włożę go pod szmer wiatru, Tam poszumem się stanie, I wyrzuci lód myśli za dnia... Potem złoży swe ciało, Zaśnie rześkim świtaniem, I śnić będzie o złotych lwach... Autor: BEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie porą wieczorową Z radością was poczytałam ... Jesteście naprawdę :classic_cool: Wszyscy naprawdę wszyscy bez wyjątku... Wszystko mi się podoba ... A tak szczerze to bardzo polubiłam M. BAJORA i jego śpiewaną poezje ... CUDOWNA...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczko kochana, świętuj ,bo raz w życiu się ma 23 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Granatku👄 Wiosenko👄 TAMARKO👄 Skoczko👄 Kasimo👄 Rafael👄 Mile panie👄 Kreseczko👄 uśmiechu👄 Dzika różo👄 Wesolowski👄 sabina57👄 OL 👄 Sara 👄 I wszystkich bez wyjątku ściskam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
A dla tych co zis nie było ,,, Zostawiam serduszka❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
I ja was bardzo polubiłam , lubię was czytać... Wydaje mi się , ze was już wszystkich znam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Ja nie mam czasu na siedzenie przy kompie, chyba że pożytkuje ten czas na pracę... Ale w przerwach wpadam was tu poczytać i choć króciutko coś skrobnę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
cześć👄 Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Chciałabym:( Uciec pociągiem od przyjaciół, Wrogów, rachunków, telefonów. Nie trzeba długo się namyślać, Wystarczy tylko wybiec z domu. Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle W taką podróż chcę wyruszyć, Gdy podły nastrój i pogoda Zostawić łóżko, ciebie, szafę, Niczego mi nie będzie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaelu dziękuję ❤️ ,przy tej piosence zawsze się bardzo głęboko wzruszam :-) ...więc cóż Ci dam ? dam Ci serce szczerozłote,dam konika cukrowego wez to serce wyjdz na drogę i nie pytaj się dlaczego... :-) ❤️ dla Wszystkich buziaki najsłodsze ❤️ !!! jesteście super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
całuje i pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Ciesze się jak widzę was szczęśliwych:) Bo i ja jestem szczęśliwą... 55+5! przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej..
Jam Maciej chłopak znakomity , dla każdej kobity:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej..
Czy wierzycie mile panie w miłość internetowa ?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej..
Bo ja tak.......................🌼dla EWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ja nie wierze Macieju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×