Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Zaraz wybije północ na miejskim zegarze i ja muszę się kłaść bo mąż już słodko pochrapuje , muszę go uciszyć... Ach jak ja nie nawadze tego chrapania... często go palne w bok łokciem :-D, by przestał potem on się budzi a ja udaje ze to tak przez sen:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Jesteś fajna Granatku... Ja tez muszę swojego starego tak w bok łokciem zaatakować, bo chrapie jak niedźwiedź:-D ha ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) mam juz 23 lat:) jestem doroslejsza? eeee, nie bardzo:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! koleżanko gaszę kompa ... I RÓBMY ATA KE !!! Na chrapiących małżonków ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam a w latA :) jest piekny wieczór- kochany otworzył winko- ide swietowac, trzymajcie sie anielice i anioly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam jeszcze na chwilkę:) dziekuje za piosenke! moj tez chrapie, ma 25 lat a juz teraz gwizdze jak parowóz- a tu całe zycie przed nami:P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Dobranoc GRANATKU.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Jesteś kochana dziecko .... Zycze ci wszystkiego najlepszego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Dobranoc:) Granatku:-D👄 Dziwne figle starszej pani * Wykonawca: Danuta Rinn Wszystko u niej bywa dziwne choć pań takich wiele znam Biodra kibić oczy piwne spotykamy tu i tam Lecz ta pani Boże wielki choćby drugą taką stwórz Ona płata nam figielki których inna nie zna już Dziwne ,dziwne,dziwne figle pięknej pani Wdzięczne i naiwne figle pięknej pani Pyszna to figlarka najdziwniejsza z pań Próżno na nią sarka Waldorf zimny drań Plecie plotki tak uroczo wielką sprawę zmienia w żart I nie wierzysz uszom ,oczom , czy to pani czy sam czart Popatrz proszę co za dama posągowa władczy głos Postać rzekłbyś panorama, szklany ekran pęka wprost Dziwne ,dziwne,dziwne figle pięknej pani Wdzięczne i naiwne figle pięknej pani Pyszna to figlarka najdziwniejsza z pań Próżno na nią sarka Waldorf zimny drań Panie Jerzy nie bij kwiatem, tak nas uczył mądry wieszcz Bo z dziewicy nam bohater ongiś w drzewie wyrósł w deszcz Tak się zmienia dzisiaj pani dziwne figle plata nam Wszyscy są oczarowani, a kto przeciw ,jeden pan Dziwne ,dziwne,dziwne figle pięknej pani Wdzięczne i naiwne figle pięknej pani Pyszna to figlarka najdziwniejsza z pań Próżno na nią sarka Waldorf zimny drań Waldorf zimny drań Waldorf zimny drań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
O widzę solenizantkę:) 🌼 Życzenia z całego serca - Skaldowie Tak wiele było między nami już A jeszcze tyle ma się zdarzyć Jest jedna droga, którą warto pójść Spojrzenia twoje - drogowskazy Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOCZKA!!! 🌼🌼🌼 Ile godzin bije czas, Ile liści sypie las. Tyle szczęścia i słodyczy, W dniu urodzin. Twoich życzy... ANDRZEJ... 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
DOBRANOC KOLEŻANKI I KOLEDZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Milo witam WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka simo...Chcesz kompociku , zimny orzeźwiający:-D I__I... Nie umiem kubeczków robić;.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Acha!!! Y wlej tu bo z twojego się wyleje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słowa używasz , wstyd mi za ciebie kim byś nie był czy, niebyła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Sprawdzałem co to za idiota..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Stawiam lody dla ochłody:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
"Stawiam" lody dla ochłody ktora oblizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Człowieku pocałuj mnie w nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×