Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamaa
SEZON TRUSKAWKOWY UWAŻAM ZA OTWARTY:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Ja tez już nie mam czasu wpadłam na chwilkę i nie mogę odejść.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak tu ślicznie dzisiaj i tak truskawkowo... Pachnie nimi w całej Oazie... Te owoce chyba nigdy nie zbrzydną, lubię ich zapach i kolor ... maliny tez uwielbiam , ale jedzenie ich mnie nudzi bo muszę dobrze je przepatrywać, bo słodziutkie robaczki w nich siedzą , a jak zobaczę takiego wijącego się białego, obrzydzam się natychmiast... To samo dotyczy czereśni.... Dziwak zemnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde teraz jej niema :( Za chwile spróbuje znowu zadzwonić ... Ale to już sklerota taka mam krotką pamięć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
W mordę....Czy wam się w głowach poprzewracało z tym trollem? Ja zwykły i spokojny człek :-D Kto chce piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
cześć kochani!!! NIe mogłam się do oazy dostać , ktoś trzymał drzwi czy cos ? Hi hi hi ! Dziewczyny mam urlop!!! HURAAAAAAAAAAA!!! 3 tygodnie leże do góry brzuchem i nic nie robię... Wyjeżdżamy z MM raniutko już bagaże spakowane... Biedzie witaj morze , plaza i Kołobrzeg... LATO,LATO,LATO CZEKA, RAZEM Z LATEM CZEKA RZEKA. RAZEM Z RZEKĄ CZEKA LAS, A TAM CIĄGLE NIE MA NAS. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Lato Słonko mocniej grzeje zieleni się las, woła wszystkie dzieci już wakacji czas. Misio się opala i laleczka też, nawet ze swej norki wyjrzał mały jeż. Lato, lato, co wy dzieci na to, lato, lato przyszło do nas już. Czas już na wakacje, na wakacje czas, odwiedzimy rzekę, odwiedzimy las. Zabierzemy misia i laleczkę też, tylko w swojej norce pozostanie jeż. Lato, lato, co wy dzieci na to, lato, lato przyszło do nas już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
wrócę pachnica latem i morzem👄 Do usłyszenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
miłego urlopu NOWA👄 Pozdrów mój kochany Kołobrzeg:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dziękuję!!!!!!!!! Oczywiście , ze w twoim imieniu pozdrowię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa 👄Wypoczywaj należy ci się, rok na urlop czekałaś:) A tak naprawdę to ci zazdroszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż takie jest życie:) Jak się nie ma co się lubi to się lubi to co ma:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfut
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
Jeszcze nie mam urlopu.buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witajcie kochani jadę na tydzień do córci :) Przypominam na noc zawsze wyłączać światło , bo energia kosztuje:-D Ha ha ha ! Dobranoc:) za tydzień, może dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×